שיווק רשתי חוסך משא ומתן על משכורת
נכתב על ידי: אורי ליכטנשטיין
תאריך: 30/06/08

שיווק רשתי חוסך משא ומתן על משכורת

 

החיים מציעים שפע הזדמנויות קורצות, ועליך מוטלת אך ורק החובה לזהותן. תוכל להמשיך לשבת בחיבוק ידיים ולהמתין לגורלך הטוב שיגיע או יתמהמה, תוכל להציץ כמדי פעם מבעד לוילון ההתרחשויות ולבצע מהלכים פיקחיים כדי לנסות ולהתקדם.  בהחלט ניתן לומר כי גם בידיך התשובות להצלחת חייך וקלותם.

 

הדברים אמורים גם לגבי משכורתך החודשית , הנובעת בין השאר מאופן ניהול חייך ומטיפולך ושקידתך

על קידום עצמי, מיצוי עצמי ובחירה באפיקים מועילים משתלמים ומהנים. שיווק רשתי מציע לך את אחת האפשרויות הטובות ביותר כדי לייצר סוג שונה של חיים, עבודה יומיומית שונה ומגוונת, ודרך ביטוי נפלאה  מכל בחינה שהיא.

 

די יהיה בהצצה חטופה ברעיונות שיווק רשתי על מנת להמחיש את יופי אפשרות ההתקדמות בכל נתיבי החיים, שביליהם הקסומים וכדי לרקום הבנה בהירה ותואמת של אפשרויות ל"הלבשה" טבעית על רצונותיך.

 

גלה באמת למה אתה שואף .......

 

קל להגיד, "אני עובד כי אני צריך משכורת" , עוד יותר קל יהיה להגיד : "אני עובד כי החיים הכתיבו לי מסלול .. ולא אני בחרתי בעצם בעבודה הנתונה, אלא היא בחרה בי...".

 

התשובות הללו, המתמצות בהבנה שאתה הוא זה שעונה בסופו של דבר, מייצגות את הבנתך את החיים. ובהתאם לסוג הבנה זו- תוכל להשאירם במקומם הנוכחי, או לקדמם אל עבר אפשרויות אחרות לחלוטין.

זאת , תעשה באמצעות הגילוי העצמי העמוק של "למה אתה שואף".

 

משא ומתן עם חייך

 

אם חייך ירצו, הם יובילו אותך כפי שהם, ואם אתה תרצה – תוכל לייצר להם כדאיות כזו שירצו להקשיב לך. ניהול משא ומתן עם חייך, ישופר פלאים באמצעות שיווק רשתי. הכיצד ? אם את זה אתה שואל את עצמך, כל מה שנדרש לך להבין הוא, כי שיווק רשתי יסייע לך לרכוש מיומנויות לניהול "משא ומתן עם חייך".

 

"חיי שמעו – אני רוצה משכורת גבוהה יותר!"  

 

אין ספק, כי ישנם אנשים רבים שצועקים וזועקים עד השמיים, אולם שאינם ממש יכולים להשיג משכורת גבוהה יותר. ומדוע ? היות וחייהם מקשים זאת עליהם. החים עוצרים מבעדם לחיות את הימים נכון, לפתוח את הבקר נכון (בחשק ועם הרגשת עוצמה) ומנמיכים יום אחר יום את גובה ציפיות ההתנהלות וההשתכרות.

 

שיווק רשתי כקלף נכון מול חייך

 

שיווק רשתי הוא בהחלט קלף ראוי שניתן לנופף בו מול החיים. כאשר הם מציבים קשיי פרנסה, התנהלות שוחקת ולא כדאית, הנה שיווק רשתי – קיים בפני עצמו כאפשרות להיט. שיווק רשתי, בידיים הנכונות (כקלף לשיפור החיים), הופך את המבט על הכל לנקי ושונה. שיווק רשתי הוא בהחלט קלף למצב שיכול להיות, פשוט – מוחלף !

 

שיווק רשתי - נהל לי את המשא ומתן

 

לפעמים תגלה, לאחר תקופת מה של הצטרפות לתחום שיווק רשתי כלשהו, שלפתע, ה- שיווק רשתי עצמו, נוטל את המושכות לידיו, ומתחיל לנהל משא ומתן אשר לו ייחלת ופיללת, מול חייך. שיווק רשתי עשוי להתגלות ביום בהיר אחד, כנושא ונותן ממולח למדי מול כל ימיך הלא יפים, שיפנו את מקומם לימים בהירים יותר, חייכנים משופרים ומענגים. ובטוח שמשתלמים .....


 
אודות המחבר

אורי ליכטנשטיין חבר ב-successuniversity שם 50 מרצים מהמובילים בעולם מלמדים אותך שלב אחר שלב איך לייצר הצלחה בחיים.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article914.aspx