כרטיס ביקור דיגיטלי
נכתב על ידי: מוטי אסא
תאריך: 12/06/21

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלך

זוכרים שלקוחות היו מבקשים מכם כרטיס ביקור לפני שיצאתם מהבית שלהם? היום יש דבר חדש והרבה יותר טוב שנקרא כרטיס ביקור דיגיטלי.

בתוך הכרטיס הדיגיטלי תוכלו לעדכן את הלקוחות שלכם בסוג השירות, מוצרים, תמונות, המלצות, פרטי יצירת קשר וכל דבר נוסף אחר שרלוונטי.

במידה ולקוח יבקש מכם כרטיס בסיום העבודה תוכלו לשלוח לו אותו במיידי ולהדריך אותו איך לשמור אותו במכשיר הנייד שברשותו.

איך שולחים כרטיס ביקור דיגיטלי ללקוחות?

את הכרטיס הדיגיטלי ניתן לשלוח או לפרסם בכמה דרכים עיקריות:

· שליחת הכרטיס בוואטסטפ.

· שיתוף הכרטיס ברשתות חברתיות.

· שליחה של הכרטיס במייל.

איך עושים כרטיס ביקור דיגיטלי חכם?

כרטיס ביקור דיגיטלי אפשר לעשות בכל מיני דרכים כמו: אתרים שמספקים את השירות, אנשים שבונים כרטיסים לפרנסתם או בכוחות עצמכם.

במידה ותבנו כרטיס חכם דרך אדם או חברה תשלמו מחיר חודשי או שנתי ובמידה ותעשו את זה לבד תצטרכו לדאוג לעלויות נוספות בעצמכם.

בשביל לבנות כרטיס חכם ולהתחיל ולפרסם אותו תצטרכו לרכוש דומיין ייחודי שלכם ולאחסן אותו בחברת אחסון אתרים וכל הדברים האלה כמובן בתשלום.

כמה עולה כרטיס חכם לעסק?

עלות כרטיס ביקור דיגיטלי יכולה להתחיל בסכום חודשי של 15₪ ולהגיע להרבה יותר מכך. התשלום בדרך כלל נקבע לפי התוכן בתוך הכרטיס.

במידה ותרצו לבנות אותו בכוחות עצמכם תצטרכו לרכוש דומיין בעלות שנתית של 60₪ בערך ולאחר מכן להתחבר לחבילת אחסון בעלות של בין 20₪ ל- 60₪ לחודש.

כמובן שההמלצה היא למצוא אדם שמבצע את זה בעלות חודשית. במצב כזה לא תצטרכו לדאוג לשום עלות נוספת מצדכם.

איזה כפתורים מומלצים לכרטיס מקצועי?

אתחיל ואומר שכל בעל עסק יבחר את הכפתורים לפי סוג העסק שלו. בלי שום קשר בתוך כרטיס ביקור דיגיטלי חייבים להיות כמה כפתורים עיקריים.

הכפתורים העיקריים שחייבים להיות הם: כפתור לשיחה ישירה, כפתור לשליחת הודעות, כפתוק ניווט במידה ויש כתובת ולא פחות חשוב – כפתור לשמירת מספר הטלפון.

כפתור לשמירת מספר הטלפון שלכם יוצר מצב שבו הלקוח הפוטנציאלי לוחץ עליו ואז יורד קובץ עם כל הפרטים שלכם וכל שנותר הוא ללחוץ עליו שוב ואתם בתוך רשימת אנשי הקשר שלו.


 
אודות המחבר

המלצות ומידע על בעלי מקצוע מוסמכים בתחומים שונים, בעלי מקצוע אמינים ויסודיים בתחומם, כל המלצה על בעל מקצוע נבדקה ואומתה שאכן מדובר בבעלי מקצוע מוסמכים !

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article59742.aspx