קבוצת Data Science Group ממנה את מתי מריאנסקי למנהל מוצר ראשי
נכתב על ידי: איריס וינשטיין
תאריך: 10/03/21

קבוצת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את מתי מריאנסקי למנהל מוצר ראשי. במסגרת תפקידו יהיה מריאנסקי אחראי על אסטרטגיית המוצרים של החברה והפיכת הנכסים הפנימיים שפותחו בה למוצרים מסחריים שיוצעו בשוק הבינה המלאכותית לארגונים בענפים מגוונים, דוגמת רפואה, פיננסים, תעשייה ועוד.

למריאנסקי 20 שנות ניסיון בתחום ההיי טק, בארץ ובניו יורק, בהן עסק במגוון תפקידים בתחומי העיצוב וניהול המוצר. בתפקידו האחרון היה אחד מהמייסדים של חברת Meekan, אשר פיתחה צ’ט בוט לתחום זימון הפגישות. החברה שייסד נמכרה בשנת 2016 לתאגיד TX השוויצרי. מריאנסקי המשיך למלא מגוון תפקידים בתחום ניהול המוצר בחברת Doodle השוויצרית ושימש כנציג של זרוע ההשקעות של TX בארץ. לפני כן ייסד את סטודיו Supersize, שביצע אפיון ועיצוב לכמה מן האתרים והאפליקציות הגדולים בישראל, וכן את גלריה 5070 לאומנות ישראלית. מריאנסקי היה בצוות ההקמה של אתר כלכליסט, ושימש כמעצב הראשי במשך שנותיו הראשונות של האתר.

מריאנסקי הוא בוגר הנדסת תעשייה וניהול בטכניון. בנוסף לתפקידו ב-Data Science Group, הוא מרצה בתוכנית התואר השני M.Des של בצלאל, ומייסד קהילת “עליית המכונות”, המונה למעלה מ-36,000 חברים, המקיימים דיון יומיומי בנושאי בינה מלאכותית ונקודות המפגש שלה עם חיי היום יום.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article59345.aspx