לרגל יום האישה הבינלאומי: בחברת Comm-IT גאים לבשר על גיוסי שיא של נשים
נכתב על ידי: איריס וינשטיין
תאריך: 08/03/21

החברה מתרחבת בינלאומית ותוך 12 חודשים הגדילה את הצוות ב -30%. רק מאז אוקטובר גייסה החברה עשרות אנשים, ביניהם גם נשים לתפקידי ניהול והובלה טכנולוגית

חברת Comm-IT, מובילה עולמית בפיתוח תוכנה מותאמת אישית מקצה לקצה, מודיעה על שיא של גיוסי נשים בחברה. מאז אוקטובר גייסה החברה עשרות עובדים, כאשר מספר הנשים בתפקידים טכנולוגיים, כגון ניהול פרויקטים, פיתוח תוכנה, תקשורת וענן, וכן בתפקידי הנהלה - הוא כפול מהנהוג בשוק.

חברת Comm-IT מונה כ-500 עובדים, מתוכם 400 עובדים בישראל וכ-100 במטות בארה"ב ובאירופה. החברה מעסיקה 102 נשים, בהן נשים רבות בתפקידי ניהול בכירים ובדרגי ניהול ביניים. בנוסף, החברה מובילה פרויקט שילוב של נשים חרדיות בתפקידים טכנולוגיים של פיתוח תוכנה, מנהלות מוצר ובודקות תוכנה. מהחברה נמסר כי חלק נכבד מהנשים מהקהילה החרדית, שהחלו את דרכן כבודקות תוכנה בחברה, קודמו לתפקידי ניהול.

לנה מזמר, סמנכ"לית משאבי אנוש ב-Comm-IT אמרה כי: "כמרכז הפיתוח המוביל בישראל, אנחנו שואפים כל העת להגדלת הגיוון וההכללה בקרב המומחים והמנהלים בחברה ובו בעת ממשיכים בתהליכי סינון קפדניים שמבטיחים את הרמה המקצועית והתאמה לתרבות הארגונית שלנו. משבר הקורונה יצר הזדמנויות רבות לנשים וגברים בתחום ההייטק, לשלב ביתר קלות בין חיי המשפחה לחיים המקצועיים באמצעות עבודה היברידית מהבית ומהמטה, והמשק כולו יוצא נשכר מכך. אני מברכת את כל הנשים שהצטרפו אלינו בשנה האחרונה ומאחלת להן להמשיך לצמוח איתנו".

אריק פיינגולד, נשיא Comm-IT אמר כי: "רבות החברות שצמצמו את כוח העבודה שלהן בשנה האחרונה, עקב משבר הקורונה. לעומתם, חברת Comm-IT ממשיכה לצמוח עם גיוסים חדשים, ואנו שמחים כי רבים מהגיוסים הם של נשים לתפקידים טכנולוגיים וניהוליים. אנו מחויבים ליצירת מגוון אנושי ולבניית תרבות ארגונית בה לכולם יש הזדמנות להתקדם ולממש את הפוטנציאל שלהם. המגוון האנושי שלנו, הכולל נשים וגברים מרקעים שונים, מאפשר לנו להצטיין, להוביל פרויקטים בחוכמה ולהציג חדשנות וביצועים יוצאי דופן ללקוחותינו".


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article59335.aspx