שיעול אצל ילדים ותינוקות
נכתב על ידי: דוד כהן
תאריך: 30/03/20

שיעול אצל ילדים ותינוקות

האוכלוסייה שמתמודדת הכי רגישה לשיעולים בחורף ובכלל, הם ללא ספק ילדים ותינוקות. זה נובע מהעובדה שהמערכת החיסונית עדיין לא חזקה מספיק בשביל להתמודד עם חיידקים ודברים אחרים שיכולים לייצר את השיעולים, זה נובע מהעובדה שהם גם נמצאים בסביבה של ילדים אשר מתמודדים בעצמם עם שיעולים והתקררויות.

אחת הבעיות של הורים רבים היא, לא רק שהילדים שלהם מתמודדים עם שיעולים והתקררויות, אלה שהרבה פעמים זה יכול להתפתח לדברים יותר משמעותיים, למשל, זה יכול להתפתח לברונכיטיס ודברים אחרים. הסיבוכים יכולים להופיע בצורות שונות, כמו למשל, חום ודברים אחרים שיכולים להשפיע על הילדים וכמובן להפריע לו לתפקוד בצורות שונות.

הסימנים לסיבוכים הם כמובן שהשיעולים משפיעים על היבטים הרבה יותר רחבים, על כך שהילד מתקשה בנשימה בצורה יותר קיצונית, חום, נזלת ודברים אחרים. במקרה של תינוקות הרי שהם עלולים גם לישון יותר או להיפך, להתמודד עם אי שקט ועל כן הם לא יוכלו לישון בצורה רגילה. זה כמובן ישפיע עליהם במהלך היום. אצל ילדים, ייתכן וייקח להם הרבה יותר זמן לישון והשינה לא תהיה סדירה.

איך מתמודדים עם זה

בשביל להתמודד עם שיעולים אצל ילדים, ההמלצה היא להקפיד על שימוש בתרופות מותאמות, על פי המלצות רופאים. יש לבדוק כמובן אילו תרופות יכולים להתאים ספציפית למקרה וספציפית לילד או לתינוק, שכן ייתכן מאוד שחלק מהילדים יהיו רגישים לתרופות, מה שעלול לפתח אצלם בעיות אחרות, משמעותיות לא פחות.

כמו כן, אפשר וצריך להשתמש בבגדים חמים, שמיכות ודברים אחרים שיחממו את הילד, על מנת למנוע מהם להתקרר יותר. בנוסף, יש לתת להם שתייה חמה. רצוי לא לספק חלב חם, שכן זה יכול ליצור ליחה מוגברת אצל הילדים.

כמו כן, יש להשתמש באמצעים טבעיים, כאלה שאינם מכילים כימיקלים או מרכיבים אחרים שיכולים לייצר רגישות ולפגוע בילד או בתינוק.

נקודה אחרונה שחשוב לשים אליה היא, יש לבצע מעקב אחרי כל התהליך, על מנת למנוע החמרה ואם יש שינוי לרעה, חשוב לפנות לרופא ואפילו לחדר מיון. 
אודות המחבר

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57040.aspx