ערב שירה בציבור
נכתב על ידי: רויטל טל
תאריך: 20/12/17

ערב שירה בציבור - תכנית משולבת

כל כך הרבה לקוחות אומרים לי : "אני רוצה שגם הצעירים ישירו"..

כל כך הרבה לקוחות אומרים לי : "אני רוצה שלא כל השירים יהיו שיריר ארץ ישראל הישנה" ..

ומה שאני תמיד עונה שאני נמצאת שם אצלם באירוע, מול האורחים, ואני נמצאת שם על מנת לשיר בדיוק את השירים שמתאימים לאירוע ולאנשים הנוכחים.

ומה שאני עוד עונה זה שבמצגת השירים שלי ישנם שירים מכל הזמנים. אני רוצה שהלקוחות שלי יידעו ויבינו זמרת שירה בציבור מקצועית לא תיתן לאנשים באירוע להיות אאוטסיידרים.

שנים שאני עורכת ערבי שירה בציבור, שנים בהן רכשתי וצברתי ניסיון, אותו ניסיון שאתם צריכים לאירוע שלכם על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

אהבה למקצוע

אם אתם קמים בבוקר ויש לכם חשק ללכת לעבודה, אם אתם נהנים ואוהבים את מה שאתם עושים, יש לכם מזל, לא כולם זוכים לעסוק במה שהם רוצים, מסיבות כאלה או אחרות לא מעט אנשים עוסקים בעבודה שהם פחות מסופקים או פחות אוהבים. ברי מזל הם האנשים אשר אוהבים את עבודתם.

אהבה למקצוע, היא לדעתי חשובה בכל תחום, וחשובה לאדם עצמו וליכולת ההצלחה שלו, אני חייבת לומר שאהבתי למקצוע שלי, להופעות שירה בציבור היא גדולה ורבה, היא היא מה שהובילה אותי להופיע באירועי שירה בציבור, והיא שהובילה אותי לייצר שמחה, זו אותה השמחה אשר יוצאת מליבי ועוברת ברגע לקהל, זו אפילו אינה שיטה, זו אפילו אינה התחזות או כניסה לתפקיד, זוהי פשוט המהות שלי.

ואותה אני הולכת להעביר לכם באירוע שלכם.

ולא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, לא משנה מהו גודלו, ולא משנה היכן, כי כדי להפוך אותו למוצלח אתם חייבים להזמין את הבן הנכון.

אז מאיפה מתחילים לתכנן, מה ההבדל בין שירה בציבור לבין משהו אחר, איך משלבים שירה בציבור באירוע, איך קובעים מה מתאים ומה נכון, אילו סוגים של תכנית לאירועים ישנם, איך מפרקים את התכנון לכמה פעולות פשוטות, איך קובעים מי יבוא, איך הופכים את האירוע למה שאתם רוצים באמת ?!..

דברו איתי רויטל טל שירה בציבור, קבלו את כל התשובות לכל השאלות, קבלו ערב שירה בציבור מקצועי מזמרת בעלת ניסיון של עשרים שנה לפחות, וכשאני מדברת על ניסיון, אני מתכוונת לניסיון בארגון האירוע ולאו דווקא בשירים עצמם, אותו ניסיון אשר עושה את כל ההבדל לקבלת אירוע שירה בציבור מנצח.


 
אודות המחבר

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53087.aspx