פורץ בבאר שבע - שירות למכוניות ובתים
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 27/04/16

המונח פורץ הוא מונח העולה בדרך כלל בקונוטציות שליליות של אדם העובר על החוק ופורץ לנכסים שונים כמו בתי עסק, בתים ומכוניות על מנת לגנוב רכוש. יחד עם זאת, פורץ הוא גם מקצוע מאוד מכובד, כאשר הידע בעבודת הפריצה מתועל למטרות טובות וחיוביות. שירותי פריצה הם שירותים הנדרשים כאשר אנו נתקלים בסיטואציה בה איננו יכולים לפתוח את הדלת שאנו מבקשים לפתוח, בין שמדובר בדלת הכניסה לבית ובין שמדובר בדלת המכונית.

מקצוע המשתייך אל עולם המנעולנות

במקרים אלה, פורץ בבאר שבע יכול לספק לנו שירות במסגרתו הוא מגיע אל המקום, גם באופן מיידי במודל של חירום, ופורץ את המנעול המקולקל על מנת לאפשר לנו להיכנס לרכב או לבית, בהתאם למקרה. השימוש בביטוי פורץ בהקשר זה הוא אמנם שימוש שגור, אך הביטוי הנכון יותר להשתמש בו הוא מנעולן, שכן זו היא הגדרת המקצוע של אדם הפורץ מנעולים. אם אתם זקוקים לשירותי פורץ, אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים את השירות מבן אדם אמין ומוסמך.

מקצוע המחייב ידע מקצועי, הסמכה מקצועית ורישוי מטעם משטרת ישראל

פורץ בבאר שבע הוא מקצוע שלא כל אחד יכול להתחיל לעסוק בו, גם אם למד את המקצוע באופן רשמי. העבודה בעולם המנעולנות מחייבת רישוי מיוחד ממשטרת ישראל, שכן הידע והגישה האוטומטית שמוענקת לאנשים אלה אל מנעוליהם של נכסים רבים, יכולים להיות מנוצלים למטרות שליליות, ולכן ישנה חשיבות שאיש המקצוע שאתם בוחרים אוחז ברישיון מתאים ממשטרת ישראל, רישיון המאשר שמדובר באדם ללא רקע פלילי, וללא כוונות פליליות.

בחינת הרמה המקצועית של הפורץ

כמו כן, חשוב לבחון את הרמה המקצועית של פורץ בבאר שבע על מנת לוודא שפעולת הפריצה תתבצע עם מינימום נזק סביבתי. תהליך הפריצה יכול להסתיים בפריצה מאוד נקודתית של המנעול, והוא יכול להסתיים גם בשבירת הדלת והמשקוף. ישנם מקרים בהם אין שום דבר לפרוץ את המנעול מבלי לגרום גם לנזק סביבתי, אבל איש מקצוע ידע תמיד לבצע את העבודה בצורה הנקייה ביותר ועם מינימום נזק הכרחי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48649.aspx