על החשיבות של חברת אבטחה בהגנה מפני פריצות של האקרים
נכתב על ידי: יהודה שמש
תאריך: 25/10/15

 

לכאורה, כאשר אנו מדברים על אבטחת ארגון, הרי שיש כאן אבטחה בשני רבים שונים. אבטחה מסוג אחד נוגעת לאבטחה פיזית על משרדי הארגון עצמם - עבור אבטחה זו נפנה אל חברת אבטחה שתספק לנו מאבטחים חמושים, ואלו יגנו על המתחם ויפקחו עין לאורך שעות היום והלילה. הרובד השני הוא של הגנה על המידע שנמצא בתוך העסק עצמו מפני האקרים. אולם, מיהם המומחים שנפנה אליהם כדי לקבל את ההגנה הראויה? התשובה היא שגם כאן - פונים אל חברת אבטחה!

החברות נכנסו לתחום המחשוב

● התמקצעות דיגיטלית - יש לציין שלא כל חברת אבטחה כמובן תוכל לספק הגנה ראויה למחשבים והשרתים של הארגון שלכם נגד פריצות האקרים. חובה לפנות לחברת אבטחה אשר הגנה מפני האקרים ופריצות למחשב ולשרת הוא אחד מתחומי העיסוק המרכזיים שלה. הדבר יבטיח לכם קבלת שירותי ייעוץ מתקדמים, ביצוע סקר סיכונים, וכמובן התקנת הגנות שונות עבור הארגון שלכם.

● מה עושים כשיש פריצה? - חברת אבטחה תוכל לסייע לכם באופן מהותי כשיש פריצה לשרתי העסק, ובמקרים אלו לעתים הדבר עלול להיות מסוכן באופן ממשי. לא מדבור רק על גניבת מידע - מה יקרה כאשר תהיה פריצה לשרתים והמערכות לכיבוי אש יפסיקו לעבוד? מה עושים אם יש הנחיה מרחוק שהמערכת תפגע בעצמה והדבר עלול לגרום נזקים כבדים לציוד ולפגוע בבני אדם? מאבטחים מיומנים יוכלו להרחיק כמובן את העובדים, ולתת לגורמי המקצוע לטפל בנדון.

פנו תמיד לחברה מקצועית

האבטחה בארגון שלכם היא תמיד עניין שחשוב מאד להקפיד עליו. שימו לב הסכנה היא כפולה – גם סכנה של פריצה פיזית לארגון – אבל כמובן גם פריצה למאגרי המידע. כך או כך, רצוי תמיד לפנות לחברת אבטחה שמתמחה בכל התחומים הנ"ל, כדי שתקבלו את תוכנית ההגנה הטובה ביותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47297.aspx