השגת אהבה חלוטה | מיכאל לייטמן
נכתב על ידי: קבלה לעם
תאריך: 13/10/15

אבל כמו מיכאל לייטמן מסביר קבלה היא שיטה מעשית, מדעית מובילה לרמה הגבוהה ביותר של הבנה: השגה מדויקת, לשחזור. הרב לייטמן בהתבסס על העיקרון של "שופט יש רק את מה שעיניו רואות" השיגה את זה הוא ישיר ומוחשי ללא אמונה או אמונה עיוורת.

החוכמה מספקת את הכלים והמעבדה לצורך "הניסויים" עד התוצאות הסופיות שהושגו. ותוצאה סופית זה לא אחר אלא השגה, הבנה והגשמה של המשמעות / מטרה של אחד של חיים מלאים.

מטרה זו היא לא אחרת אלא ההתגלות של כוח השלטון היחיד, המקור של המציאות שלנו דרך ההפיכה דומה לזה. תפיסה, השיגה קורה דרך החוק של השתוות הצורה. גם החושים הפיזיים שלנו עובדים על אותו העיקרון בדיוק כמו מקלט רדיו, שמכוונים על אותו התדר כמו שידור הרדיו.

וכפי שמקובלים - כתיבה אלינו מהשגה אישית מלאה - להסביר את האיכות שאנחנו צריכים לרכוש כדי לכוון את עצמנו למקור של מציאות היא אהבה ללא תנאי.

מהי אהבה ללא תנאי? מיכאל לייטמן זהו מצב תינוק מרגיש בזרועותיה של אמו. אמון מוחלט וביטחון של טופל באופן מלא לללא צורך בדאגה עצמית. במדינה שקיומה של אחת משוחרר לחלוטין מ" עצמי "מתן חופש מלא אחד לדאוג לאחרים, להתקיים מעבר לגבולות פיזיים בממד חדש לגמרי, צף מעל זמן ומרחב תנועה.

כל הטבע פועל בדרך שמלבד אנשים. בני אדם נולד כפרטים ייחודיים ללא אמון הדדי ובכך הם נאלצים לדאוג, לספק לעצמם על ידי אופן בלעדי מתחרה אחד עם השני. זו הסיבה לכך שאנחנו חיים במעוותים, של חברה נצלנית, זו הסיבה שההיסטוריה שלנו היא שרשרת של מלחמות, מהפכות, פיצוצים אלימים מדור לדור.

אבל עם העזרה קבלה לעם המעשית של קבלה כל אחד ואחת מאיתנו יכול בהדרגה, באופן מלאכותי לבנות אמון חדש, מודע הדדי, ערבות הדדיות מעל חוסר אמון הדדי אינסטינקטיבי, שנאה הדדית ודחייה. על ידי דווקא בעקבות השיטה, המקורות האותנטיים שלה מודרכים על ידי מורה אותנטי אנחנו באמת יכולים לפרוץ, כאן ועכשיו לתפיסה מוטלת בספק, ברורה של אהבה הדדית, טיפול ותמיכה הדדי שחרור אחד מציפורניה של דאגה עצמית, אהבה עצמית .

במצב זה, דרך השתוות צורה שאנחנו יכולים להיכנס למערכת ללא גבולות, הפרעה, באופן חופשי "נדידה" בזה, הבנת זרימת הסיבה ותוצאה שלה, שיתוף פעולה זה בצורה נדיבה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47199.aspx