טיול אופניים
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 25/08/14

בכל כמה שנים ישנו טרנד חדש שמשתלט על העולם, כשהפעם הטרנד הזה הוא הטרנד הבריאותי. במסגרת דבר זה אנשים מתחילים לשמור הרבה יותר על הגזרה מבחינת המזון אותו הם מכניסים לפה, אחרים בוחרים דווקא לעבור לצמחונות או טבעונות ולא לאכול שום דבר מעולם החי, לא מעט דואגים לסביבה ולאיך שהיא נראית ותיראה וישנם אפילו שני ענפי ספורט בולטים בהם החלו אנשים לעסוק.

אילו ענפי ספורט משתייכים לטרנד הבריאותי

אחד הענפים הללו הוא ריצה. לא מעט אנשים החלו להכנס לכושר באמצעות הטרנד הבריאותי כאשר הם אפילו נרשמים לעוד ועוד מירוצים ברחבי הארץ, מירוצים שרק מתווספים כמו פטריות אחרי הגשם בעקבות הביקוש הרב. יחד עם זאת נדמה שיש ענף ספורט אחר, ענף שאפילו מתעלה על ענף הריצה, ענף בו הפעילות הגופנית עדיין באה לידי ביטוי אך יחד עם זאת גם ניתן ליהנות מהנוף הנפלא מסביב, ענף טיולי האופניים. טיול אופניים הוא ענף במסגרתו מתאחדת לה קבוצת רכיבה, כשלעיתים מדובר במספר חברים ולעיתים גם באנשים שמתאחדים לקבוצה אחת מבלי היכרות מוקדמת, בוחרים מסלול רלוונטי ורוכבים אל היעד.

מהם שני הצרכים עליהם עונה טיול אופניים

הקבוצות הללו למעשה עונות על שני צרכים. הצורך הראשון הוא לרכוב ולמעשה לעשות כך ספורט לא קל בכלל, ספורט שגורם לשריפת קלוריות רבות ולפיתוח שרירי רגליים. הצורך השני שמספק טיול אופניים הוא הגיבוש החברתי, ולא משנה באיזו קבוצה מדובר, גיבוש שהופך את הקבוצה להרבה יותר טובה והרבה יותר מאוחדת, ויותר מכך גורמת לכל המשתתפים בקבוצה לחכות מדי יום למפגש הבא, מה שמעלה את הסיכויים שלהם להמשיך בענף הספורט הזה ולשמור על בריאותם ועל כושרם לאורך זמן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43867.aspx