טבעת אירוסין הדרך הנכונה לשם
נכתב על ידי: רותם וובז
תאריך: 29/07/14

שוק הרווקים והרווקות הפך להיות קשה יותר, בעל חוקי משחק שונים מאשר בעבר, וגם מוצף הרבה יותר משנים קודמות.

אז איך בכל זאת מוצאים את הבן זוג שעימו ניתן למעוד ביחד לעבר החופה עם טבעת אירוסין שמעטרת את הקמיצה?

כמות התירוצים שקיימים לכל הרווקים והרווקות לגבי מציאת בן זוג היא גדולה, תוסיפו לכך את העובדה שרובם יוצאים במקביל עם כמה בני זוג לדייטים על מנת לא לבזבז את הזמן היקר, וקיבלתם עולם אכזרי ומנוכר, שפוסל בני זוג פוטנציאלים על כלום ושום דבר.

דייט ראשון- על מנת להעניק לכל אדם הזדמנות של הכירות מעמיקה שצריך לתת לו את תשומת הלב המלאה וכמה צ'אנסים, אהבה היא לא תמיד ממבט ראשון, ורוב הזוגות שהיום עומדים להינשא לא חשבו שימצאו את עצמם במעמד של הצעת נישואין או קניית טבעות אירוסין ביום ההיכרות הראשון שלהם.

לכן חשוב לא לצאת עם כמה בני זוג במקביל על מנת לתת באמת הזדמנות להכיר את הצד השני, ולא לחכות שכבר הדייט יגמר לצאת לדייט עם מישהו אחר. אל תשכחו שברוב הפעמים הגברים והנשים מתרגשים מהמעד של דייט ראשון המלווה במבוכה וחוסר ידע על הצד השני, את תתנו צ'אנס לדייט שני ושלישי ורק אז תחליטו.

מסכות- מנגנון ההגנה שלנו גורם לנו הרבה פעמים להעמיד פנים של אדם שהוא לא אנחנו, להתאים את עצמנו לציפיות של הצד השני, בדיוק כמו בראיון עבודה כך הדייט הראשון, אנו מנסים ליצור רושם, על מנת להגיע לדייט השני. אך הבעיה היא מתי מגיע הזמן להוריד את המסכה והתנהג כרגיל? אין זמן מתאים לכך, ולכן חשוב להיות אמתיים מהתחלה, בשביל להימנע מתחושת שקר אצל הצד השני, הרי אין זמן מתאים לחשוף את הפנים האמתיות שלנו אלא רק להופיע איתן מהתחלה. הרי לא תרצו לקבל טבעת אירוסין, או להעניק טבעת אירוסין למישהו שאתם מסתבר לא מכירים כלל.

מי משלם בדייט ראשון?

ברוב המקרים נהוג שהגבר משלם את החשבון על הדייט מעיין מחווה ג'נטלמני, יחד עם זאת יש גברים שחוו לא מעט פעמים התרעמות נגד תשלום החשבון מתוך ראיה של בת הזוג כאקט שוביניסטי ולכן הם לא יודעים למה את מצפה.. לכן על מנת להעניק הרגשה טובה ניתן להציע שהדייט הבא החשבון עליכן. או להתעקש להשאיר את הטיפ..


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43611.aspx