בלונים לאירועים הטרנד החם
נכתב על ידי: רותם וובז
תאריך: 08/07/14

תחום האירועים מתנה ומתפתח כל הזמן יש לא מעט רעיונות מקוריים שתפקידם להרים את האירוע ולגרום לאורחים ולמארחים חגיגה מושלמת. אחד הטרנדים החמים היום בתחום האירועים הינו בלונים.

בלונים מתאימים לכל אירוע בר מצווה, חתונה, יום הולדת, יום הנישואין ואפילו אירועי חברה מכובדים. ניתן להזמין עיצובי בלונים לעיצוב האירוע  וניתן להזמין אמן בלונים כאטרקציה בפני עצמה.

בלונים לאירועים הפכו ממוצר לתחום רוחב ומגוון בכולל בתוכו עיצובים שונים מגוונים וראוותנים.

שאנו מתכננים אירוע מסוים אנו רוצים שהוא יישאר בזיכרון של המוזמנים במשך הרבה זמן, לא כל יום אנו חוגגים אירוע משמעותי בחיינו ולכן אנו מנסים לקחת את האירוע שלנו צעד אחד קדימה לעומת אירועים אחרים שהיינו בהם. חתונה ברית מילה בר מצווה או כל אירוע אחר משמעותי שמציין אבן דרך בחיים שלנו, צריך להיות מותאם לאופי החוגגים ועל מנת לקחת את האירוע שלנו לרמה אחרת שונה ומקורית בלונים היא אופציה מאוד טובה לכך.

לפני שאנו בוחרים חברה של בלונים לאירועים או אמן בלונים אנו חייבים לבצע סקר שוק מקיף, כמו  בכל שאר האלמנטים המרכיבים את האירוע (די ג'יי, צלם, ספק אלכוהול), של נותני שירותים בתחום הבלונים. לכן חושב לבדוק מה אנו מקבלים תמורת המחיר המוצע, לבדוק האם יש המלצות או ביקורות מלקוחות. וכל זאת נוכל לבצע דרך האינטרנט. כך גם נוכל להתרשם מסוגי העיצובים השונים דרך תמונות.

בלונים לאירועים יכולים להיות חלק ממתחם מסוים באירוע או כחלק מהעיצוב הכולל של האירוע. אירוע חתונה לדוגמא: ניתן להשתמש בעיצוב בלונים בחופה, בקבלת הפנים, סידורי שלוחן ורחבת הריקודים. אפשר לקחת עיצובים רק לחלק מהמתחמים או לעצב את כל האירוע עם בלונים.

אמן בלונים- בחתונות עיקר האירוע הוא מתמקד ברחבת הריקודים, לכן אמן בלונים הינו אחד הטרנדים החדשים שכובשים בסערה את תחום החתונות, במקום אביזרים וזוהרים שמחולקים לאורחים בזמן הריקודים, אמן בלונים עושה כל מיני עיצובים מיוחדים לאורחים שהם יכולים להתקשט בהם בזמן הריקודים. כמו כן אמן בלונים אינו מושך את תשומת הלב מעיקר האירוע (החתן והכלה), אך כן מעסיק את הילדים הקטנים שאינם מוצאים את עצמם בתוך ההמולה באירוע.

לכן גם בבריתות אמן בלונים הוא אטרקציה נהדרת, להעסיק את הילדים, כי בניגוד לאירועי חתונות או בר מצוות שלוקחים מקום בשעות הערב המאוחרות, בריתות לרוב הן בשעות הצהריים המאוחרות, ולכן רוב ההורים מגיעים עם ילדיהם. אמן בלונים מעסיק את הילדים ומעניק להורים כמה שעות של שקט ליהנות משיחה וארוחה טוב.

 

 

 


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43435.aspx