טבעת אירוסין וקשר רציני.
נכתב על ידי: רותם וובז
תאריך: 07/07/14

כמעט כל רווקה שתשאל תגיד שהיא מחפשת קשר רציני, אבל איך אפשר להגדיר קשר רציני?

כל אדם גבר או אישה רוצה זוגיות בחיים שלו, מישהו שאפשר לסמוך עליו שיהיה שם ברגעים הקשים אבל גם ישמח איתך ברגעים המאושרים.

היום שתחום ההיכרויות כל כך מפותח ויש כל כך הרבה פלטפורמות שאפשר דרכן להכיר אנשים, השפע גרם לחוסר, חוסר במציאת קשר זוגי מחייב לאורך זמן מסוג הקשרים שמתפתחים להצעת נישואין טבעת אירוסין, חתונה וילדים.

אתה מחפש קשר רציני?

אחת השאלות הראשונות שנשים שאלות גבר זה האם הוא מחפש קשר רציני. ולא משנה מה תהיה התשובה, המציאות מלמדת שאם יש עניין מהתחלה, כבוד הדדי ותקשורת טובה זה יתפתח לקשר זוגי ארוך. ואם אין את האלמנטים הנ"ל לא יפתח כאן שום סוג של קשר.

לכן השאלה הבנאלית הזו לא מפיקה שום תועלת.

נשים (לרוב) מחפשות (או לפחות כך הן אומרות) קשר זוגי שיוביל לחתונה, הן מצפות לפגוש את האחד שבזמן הנכון יעניק להן טבעת אירוסין קלאסית, כמו בסרטים.

גברים (לרוב), לעומת זאת, מחפשים קרבה בלי הגדרות, בלי יותר מדיי הסתכלות על העתיד, אם טוב נשארים אם פחות טוב עדיין נשארים, אם גרוע הולכים. אבל גברים אינם חולמים על טבעות אירוסין וחתונות, הצעד הזה מגיע מתוך בשלות במערכת היחסים.

איך את יכולה לדעת אם הוא רציני או לא?

אם הוא יוזם שיחות טלפון, פגישות, באופן יומיומי בחודש הראשון, אז הוא בעניין, מכאן ועד חתונה הדרך ארוכה. אבל קשר אמיתי הוא קשר שזורם, שלא נתקע, שלא צריך לחשוש להתקשר, או להגיד משהו, שיגרום לצד השני להעלם. קשר שמבוסס על אמת ולא על העמדת פנים הוא קשר שיצליח.

כלומר אם כבר בשבועיים הראשונים את שמה לב לנטייה לא לחזור אליך, או ניסיונות של התחמקות מלהיפגש איתך, תחתכי זה לא יוביל שלום מקום, זאת לא אשמתך הוא פשוט לא הטיפוס הנכון.

הניסיונות של שינוי האופי שלך על מנת להתאים את עצמך למערכת יחסים יגרמו לסיום מערכת היחסים, הרי כמה זמן אפשר להעמיד פנים, וגרמת לו לאהוב טיפוס מסוים שהצגת אותו כעצמך ברגע שתחשפי את פניך האמתיות כבר יהיה מאוחר מדי, והן לא יתקבלו בברכה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43425.aspx