כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
נכתב על ידי: בתיה כץ
תאריך: 17/06/14

כל אחד בתאריך או בזמן מסוים ירצה או יצטרך להפתיע את יקיריו במתנה יפה ומקורית, רשתות השיווק והחנויות מוצפים ומלאים בהרבה מאד סוגים של מתנות והפתעות מכל הסוגים והמינים חלקם יפים יותר וחלקם פחות אך כמובן שעל טעם וריח אין מה להתווכח.

על מנת לתת מתנה מפתיעה ומרגשת ריכזנו בעבורכם כמה רעיונות וטיפים חשובים במיוחד לבחירת מתנה שהופכת לכם את החוויה של נתינת המתנה לעוצמתית במיוחד.

ישנם כמה כללים לבחירה נכונה של מתנה, קבלו כמה המלצות לבחירת המתנה המוצלחת

1.         הטיפ הראשון, הוא טיפ מאד חשוב, בן אדם יוכל לקבל מתנה שעולה לא מעט כסף אך הוא כלל לא נצרך לאותה מתנה אותו אדם עשוי לקבל סוג של מתנה שהשווי שלה שלושה דולר אך היא תשמח אותו והיא אף תהיה נחוצה עבורו. כשאתם עומדים אל מול רכישת מתנה לאישה הקדישו מחשבה על מקבל המתנה ועל הצרכים שלו האם באמת אותו שי שאתם רוצים לתת יהיה נחוץ עבורו והכי חשוב תפתיע אותו בגדול.

2.         טיפ זה  מתקשר למגמת הפרסונליזציה שזה התאמה אישית, ישנן חנויות ייחודיות אשר משרתות את הציבור בצורה אישית ויעילה כמו לדוגמא אתר התכשיטים בהקדשה אישית, החנות המקוונת הנ''ל מציעה גלריה מרשימה של תכשיטי כסף בעיצוב יפה ומיוחד, מתנות ליום הולדת ועוד כאשר בכל מתנה מקבלים כבונוס מתנה הקדשה לבחירתך במגנט מעוצב  את אותה ההקדשה אתם  מחברים וצוות האתר מוציאים את האיחול על גבי מגנט מעוצב, את תכשיט הגולדפילד החברה הטובה עונדת ואילו את האיחול יחד עם המתנה היא תניח במקום נגיש כך שהיא רואה אותה תמיד דבר שהופך את המתנה למוצלחת במיוחד.

3.         כלל שלישי הינו חשוב ביותר,יש להקדיש מחשבה  ותשומת לב לבחירה של המתנה המקורית שלכם שזה אומר, להתחשב במה שמקבל המתנה אוהב או זקוק לו,  אם יש משהו מסויים שהוא צריך או אין לו והוא רוצה אותו, איזה דבר באמת יצליח להפתיע אותו וכן הלאה על זה הדרך.

4.         דבר נוסף, האיחולים הלבביים שמתלוות למתנה המקורית, שירה ומוריה קבלו מהדודה שלהם את אותה מתנה, שרשרת מגן דוד מכסף, אבל ההבדל הוא שלבת אחת היתה מצורפת למתנה הקדשה אישית על גבי מגנט מעוצב, אתם יכולים לנחש אתן איזה ילדה יותר מופתעת.

לסיכום: מתנה מקורית ומפתיעה איננה נמדדת  בכסף ששילמתם אלא היא נמדדת מאד בחשיבה ובתשומת הלב שהענקתם לה, ובברכות אשר מצורפים יחד עם המתנה


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43174.aspx