פיתוח במג'נטו – מאפייני תוכנת מג'נטו
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 25/12/13

בניית אתרי מסחר אלקטרוני באמצעות פיתוח במג'נטו הינה נפוצה כיום מאוד. מג'נטו היא חברה שהוקמה ב2008 על ידי שני תכניתנים ישראלים, שבנו תוכנה שמהווה פלטפורמה מצוינת לבניית חנויות וירטואליות.

קהילה ענקית של מפתחים

למג'נטו יש קהילת מפתחים גדולה מאוד, המונה כ-15000 מפתחים, וקהילה זו היא מאוד פעילה ושיתופית. קהילת המפתחים מרחיבה כל הזמן את מספר התוספים שלה לטובת המשתמשים האחרים, והפורומים באינטרנט מלאים במידע על התוכנה. כל פנייה לפורום נענית בשמחה ובפירוט, מתוך מטרה להקל על המשתמשים, שמעוניינים להתקין את התוספים. התקנת התוכנה היא פשוטה מאוד, וכל שצריך הוא מחשב שמותקן עליו PHP.

המאפיינים של תוכנת מג'נטו

לתוכנת מג'נטו יש הרבה פונקציות ופיצ'רים, והיא מבוססת PHP. כל מפתח של PHP יכול להשתמש בקוד הפתוח של מג'נטו, ולבצע בה התאמות של בניית אתרים המבוססים על פלטפורמת מג'נטו, שהינה מומלצת מאוד, היות ושלל תכונותיה ותוספיה הופכים כל אתר מסחר אלקטרוני לנוח לגלישה, ולמרשים מבחינה וויזואלית.

באתר המבוסס על פיתוח במג'נטו, בעל האתר יכול לבצע עדכונים ככל שירצה, ולשדרג אותו ללא כל תשלום נוסף. למג'נטו יש מגוון פונקציות ופיצ'רים מיוחדים, שהפכו אותה להיות התוכנה המועדפת על הגולשים בתחום של בניית אתרי חנויות ווירטואליות, כמו ממשק ניהול נוח של התקנה, והתקנת תוספים ללא הגבלה. פיתוח במג'נטו מאפשר גם סנכרון עם מערכות נוספות, והעברה של נתונים למערכות CRM ו-ERP.

במערכת ישנם מרכיבים מובנים של מסחר ווירטואלי כגון - עגלות קניות, סלי קניות, כלים של השוואות מוצרים ועוד. מערכת הניהול של מג'נטו הינה מתקדמת מאוד, ולאחר פיתוח במג'נטו ניתן לשלוט בנוחות באתרים שנבנו באמצעותה, ולתת הרשאות עבור אנשים אחרים.

אל "תעשו את זה בבית" פנו לחברה מקצועית לבניית אתרים

מג'נטו איננה פלטפורמה "רזה", אלא כזו הדורשת משאבי מחשוב רבים, ובעיקר אם מדובר באתר מסחר אלקטרוני בגודל בינוני ומעלה מבחינת הטראפיק שלו וכמות הגולשים בו. כדי לבנות אתר המבוסס על מג'נטו צריך להיות בעל ידע רב בבניית אתרים, ואם אתם מעוניינים בתוכנה המבוססת על פיתוח במג'נטו, פנו לחברת אתרים מקצועית ותזכו ליהנות מאתר מרשים, הבנוי באופן נוח לביצוע קניות, שיביא לכם הרבה מכירות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41345.aspx