פורטל ארגוני מייעל את הקשר בין ההנהלה לעובדים
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 19/12/13

פורטל ארגוני הוא אתר של חברה, אשר פתוח למנהלי החברה ולעובדים שלה, והוא משמש לתקשורת ולהעברת מידע. פורטל ארגוני מכיל מגוון פונקציות, וזאת בהתאם לאופיו של הארגון והעדפותיו. במאמר הבא נדבר על הצרכים הרבים שפורטל ארגוני מספק, הן להנהלת החברה והן לעובדיה. נדבר על היתרונות הרבים הגלומים בו, ועל תרומתו לרווחת הארגון ועובדיו.

מהם היתרונות שמספק פורטל ארגוני לחברה?

· פידבק של העובדים על ההנהלה באמצעות משובים ופורומים

· לוח אירועים, השתלמויות וקורסים שהחברה עורכת

· פרסום משרות

· העברת מידע בין הארגון לעובדים

· חיזוק הקשר בין העובדים לחברה

· תמונות מטיולים ואירועים של החברה

· היכרות בין העובדים

בפורטל הארגוני ניתן למצוא מידע רב ומגוון, כגון מידע סוציאלי ומידע על חדשות הארגון ועל התחום בו הוא עוסק, אשר מובאים באופן תמציתי ונהיר. פורטל ארגוני מחזק את הקשר בין עובדי החברה להנהלה שלה, תורם להידוק היחסים בין העובדים, ומביא להם הטבות בדמות רכישה מוזלת של טיולים וכרטיסים להופעות . תחושת הקשר בין העובד לארגון  גדלה ככל שהוא מרגיש שמקשיבים לו ומתייחסים לדעתו, ויש מוכנות לקבל ממנו משובים, שיתרמו הן לו והן להתייעלות החברה.

עובד מעורב יותר הוא עובד טוב יותר, שיפיק מעצמו יותר. אם אתם מנהלים בארגון ואתם מעוניינים לייעל את הקשר בינכם לבין עובדיכם, פורטל ארגוני הוא הדרך הטובה ביותר בשבילכם להשגת מטרה זו. פורטל ארגוני הוא פלטפורמה מצוינת לעירוב העובד בנעשה בחברה ולהגברת תחושת השייכות שלו אליה. ולא מדובר רק בתרומה לעובדים, אלא גם בתרומה לארגון, כי הפידבקים, הסקרים, ופרסום המשרות החדשות, תורמים לארגון ואף חוסכים לו כספים.

צרו קשר עם חברה לבניית אתרי פורטל

אם אתם מנהלים בכירים בארגון וברצונכם לחזק את הקשר בין העובדים לחברה, פורטל ארגוני הוא הפתרון המושלם בשבילכם. צרו קשו קשר עם חברה לבניית אתרים שיש לה ניסיון רב בהקמת פורטלים ארגוניים, ותזכו ליהנות מהיתרונות הרבים שהם מספקים הן לכם והן לעובדים בארגון שאותו אתם מנהלים. התמורה של המהלך לארגון תהיה תמורה אדירה, בעלות שהינה מזערית יחסית לתועלת שתפיקו ממנה.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41236.aspx