למצוא עורך דין מנוסה בתחום דיני משפחה
נכתב על ידי: totach kidum
תאריך: 12/11/13

תהליך הגירושין איננו קל לרבים. הוא עשוי להיות כואב, מדכא, מלחיץ, מתיש ומבלבל. לכן, אם אתם נמצאים בתהליך גירושין, חשוב שתבחרו לקבל את שירותיו של עורך דין מקצועי ובעל ניסיון אשר סייע לאנשים רבים בתהליכי גירושין. עורך דין אשר סיפק ייעוץ לזוגות וליווה אותם במהלך הדרך, יוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר. תוכלו למצוא עורך דין מנוסה באמצעות חיפוש באינטרנט. לאחר שתקלידו במנוע החיפוש את המילים : "גירושין עורך דין" יופיעו בפניכם מגוון אופציות. נוסף על חיפוש המילים- "גירושין עורך דין", תוכלו לבקש המלצות ממכרים, חברים, בני משפחה ועוד. עורך דין מנוסה יהיה מעודכן בכל השינויים והחידושים בחוק, הוא יעסוק במגוון תחומים במשפטים וישתתף בקורסים והרצאות.

כאשר מחליטים בני הזוג להתגרש ויש להם ילדים, עליהם להגיע להסכמים בנוגע לנושאים שונים, בין הנושאים הללו קיימים משמורת ילדים ודמי מזונות. לפי החוק, חייב כל אב לילדים עד גיל 18 לשלם מזונות ילדים. התביעה לתשלום דמי המזונות יכולה להיות מוגשת על ידי אם הילדים או על ידי הילדים. לאחר הגשת התביעה, בוחן בית המשפט את גובה דמי המזונות שיש לשלם. בכדי להחליט על גובה התשלומים, בודק בית המשפט את רמת החיים אליה הילדים הורגלו, פוטנציאל ההכנסה של האב, ערך הרכוש שיש לאב ועוד.                                                                                                             כל אב חייב לשלם מזונות ילדים, גם אם הוא נמצא בחובות, גם אם פועלים נגדו הליכי הוצאה לפועל וגם אם הוא נמצא בהליך של פשיטת רגל. נושא משמורת ילדים הינו טעון ביותר. לפי החוק בישראל, שני ההורים הביולוגיים הם האפוטרופוסים הטבעיים של הילד, לפיכך יש להם זכות להחליט על השכלתו, מקום מגוריו, בריאותו ועוד.  כאשר ההורים נפרדים עליהם להחליט מי יגדל את הילדים,אם ההורים לא מצליחים להגיע להחלטה בית המשפט מכריע.

כיום יש אפשרות לקחת אחריות משותפת ולטפל בקטין יחד. בצורה זו יכולים שני ההורים לקחת חלק משמעותי בחיי הילד שלהם, כמובן שבכדי לבצע זאת עליהם לשתף פעולה. באמצעות עורך דין מנוסה ומקצועי תוכלו לפתור את המחלוקות ולהגיע להסכמים מסודרים. חשוב מאוד לבצע את התהליך בצורה מסודרת, שכן הדבר ישפיע על המשך חייכם.

 


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40581.aspx