וורדפרס
נכתב על ידי: kinneret
תאריך: 06/09/13

המרחב הווירטואלי הספיק לשנות את פניו פעמים רבות מאז ראשיתו בשנות השבעים כפרויקט ניסיוני של משרד ההגנה של ארה"ב. כך משמשת היום רשת האינטרנט כמאגר הגדול ביותר בעולם של מידע באינספור נושאים, יצרה מקצועות ומקומות עבודה חדשים ועוד.

וורדפרס היא פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט ובלוגים.

בלוג הוא למעשה יומן המופץ על גבי הרשת שבו כותב הבעלים רשומות בכל עניין ודבר, כאשר ניתן להשתמש בו לצרכים מסחריים ואישיים כאחד.

התוכנה כתובה בקוד פתוח ו PHP  ומבוססת על מסד נתונים MySQL , בעלת יתרונות רבים שהפכו אותה לפופולארית מאד. ראשית, התוכנה בעלת רישיון חופשי ולכן מופצת בחינם, עובדה שמוזילה את העלויות של המשתמש.

בנוסף, וורדפרס מתאפיינת במגוון רחב של אפשרויות עיצוב ורכיבים שניתן להתקין בבלוג או באתר ולהחליף את העיצוב ללא השפעה על התוכן הכתוב. כאשר במקביל ניתן לבצע בה התאמה אישית, לפי הטעם של היוצר.

מה שמקנה לבעלים את האפשרות לשמור על הסגנון האישי שלו והייחודיות שלו על פני מיליוני האתרים האחרים ברשת ולהבטיח שהגולשים שיגיעו אליו גם יחזרו.

כאן גם המקום לציין שהתוכנה ידידותית לשימוש מול מנועי החיפוש דרכם מגיעה רוב תנועת הגולשים באינטרנט. היא מאפשרת יצירת מספר בלתי מוגבל של תגיות ולשוניות המאותרות למעשה על ידי אתרי החיפוש והכתובות בה יכולות לשקף כמעט במדויק את התוכן.  כל אלו  מגדילים את ההתאמה בין החיפוש של הגולש לאתר ומעלים את הסבירות שהוא ייכנס אליו.

כמו כן, הממשק שלה נוח לעבודה וניתן לבנות בעזרתו אתרי מידע, תדמית, קטלוג ועוד. בנוסף לתוכן כתוב ניתן לשלב בה תוכן וידאו, סקרים בין הגולשים, אפשרות להצטרף לרשימת דיוור של האתר ועוד. כל אלו כמובן חשובים מאד למי שמעוניין לקדם את עצמו או את העסק שלו על ידי השימוש ברשת.

יחד עם זאת, גם בבניית אתר באמצעות וורדפרס חשוב להיעזר בבעלי מקצוע מתחום הבנייה וקידום האתרים.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית על בניית אתר בוורדפרס, היכנסו לאתר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39717.aspx