חוקר פרטי
נכתב על ידי: עיצוב הבית
תאריך: 28/08/13

חוקר פרטי

חוקר פרטי הוא איש שירות שברוב המקרים יתמודד עם מקרים לא נעימים בחייך. יחד עם זאת, לעתים תידרש להשתמש באדם זה. מדובר במקרים בהם אתה חושד כי אשתך בוגדת בך, או בנושאים הקשורים לענייני עבודה: חשד כי מישהו גנב לך רכוש שעה שביקר בביתך או במשרדך, חשד כי מתחרייך מנסים לנפות אותך מתחום העיסוק שלך באמצעות הקמת ארגון רשמי עם קריטריוני קבלה שאין קשר בינם לבין המקצוע, ורצון שלך להשיג מידע אישי על המתחרים. ארבעת הסעיפים הללו הם הסיבות העיקריות להזמנת חוקר פרטי. לפנייך פירוט על סעיפים אלה.

חקירה עקב חשד לבגידה

מדובר במקרה מצער של אישה שהחליטה לבגוד בבעלה. הסימפטומים לכך מאד דומים לסימפטומים של פיטורים צפויים ממקום עבודה: חוסר תשומת הלב של האישה כלפייך, וקבלתך כמובן מאליו, מזכיר מאד את היחס האדיש של הבוס לעובד בטרם הפיטורים. אם מדובר באישה בעלת מזג חם, הדבר כמובן מחשיד עוד יותר ומצריך חקירה של חוקר פרטי במשרד חקירות.

חקירה עקב חשד לגניבת ציוד

מדובר באדם שבא לבקר בביתך או במקום העבודה שלך, ולאחר עזיבתו – ציוד ששמת במקום מסודר נעלם ממנו. ההרגשה היא מיידית, משום שהאינסטינקט אומר תמיד – לחזור למקום האחרון בו שהית, אך אם מדובר בציוד שבין כה וכה לא זז מהמיקום שלו, ואין כל סיכוי שהוא הוזז בדרך כלשהי, ושום אדם אחר ממשפחתך או חברייך האחרים – לא יודע דבר על המוצר הזה ולא מביע בו עניין, סימן שיש כאן CASEשל גנבה. שירות מעקב אחר חשודים בגנבה מוצע על ידי חוקר פרטי. אצלנו תמצא את הציוד המתקדם לאיתור הגנב, כולל מכשירי איכון לטלפון הסלולרי.

חקירה עקב חשד לניפוי אדם מתחום העיסוק שלו באופן לא כשר

מדובר בעיקר במקצועות שיש בהם תחרות גדולה, אך הם לכשעצמם מגדירים תחום צר ביחס לשוק. למשל, "תכנות מחשבים" הוא תחום גדול, אבל "אחזקה ותכנות של ממשקי CRM" הוא נושא צר ומוגדר. אנו מבצעים חקירה בגין חשד שלך שקולגות שלך לאותו תחום מנסים לנפות אותך ממנו, כלומר – להתאגד באופן לא תחרותי, שלא יאפשר לך להיות חלק מכללי המשחק, תוך המצאת קריטריונים לא מקצועיים, שבלעדיהם לא תוכל להמשיך לעסוק בענף. חוקר פרטי מטעמנו יעקוב אחר גורמים אלה. במידה ויימצא CASEשהם פועלים נגדך באופן אישי, תוכל לתבוע אותם בבית דין אזרחי על חבירה למונופול או קרטל ללא אישור הממונה על ההגבלים העסקיים מטעם הממשלה.

השגת מידע על המתחרים שלך

חוקר פרטי מטעמנו ישמח לספק לך מידע על טובי המתחרים שלך, הכולל: שיטות שיווק, שיטות פעולה, אופן הערכת המחירים שלהם מבחינה אקטוארית, ואופן כתיבת המאזנים שלהם לרואי החשבון.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39592.aspx