מתאמת נסיעות וגם עורך דין תעבורה- את מי צריך לבעיות תחבורתיות?
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 18/08/13

חוץ מספורט בשעות בין הערביים, הליכה הפכה להיות חסרת כל שימוש. למרבית המקומות אין ברירה אלא להשתמש בכלי תחבורתי על מנת להגיע אליהם, וגם אם כבר יש מקום קרוב בו אנו צריכים לבקר נעדיף להשתמש ברכב. אך השאלה שנשאלת היא למי פונים כשיש לנו בעיה שצצה במהלך הנסיעה.

עורך דין תעבורה צמוד

קחו לדוגמא נסיעה שגרתית ברכב. עולים על כביש שש, מדליקים את הרדיו על גלגל"צ, ומתחילים לשוט על הכביש. לפתע בלי ששמתם לב לחצתם על דוושת הגז קצת יותר מדי והנה אורות כחולים רודפים אחריכם ומבקשים מכם לעצור בצד ולהוציא רישיונות. דוגמא אחרת היא מעבר באור אדום או מהירות גבוהה במקום עם מצלמה, כשאמנם אתם חושבים לעצמכם שאף אחד לא ראה אתכם אבל בפועל מחכה לכם זימון בדואר לבית משפט תעבורתי.

לכל מקרה כזה, תמיד טוב שיהיה לצידכם עורך דין תעבורה, או שתכירו אחד כזה. בעיות רבות נגרמות בכביש, לעיתים באשמתכם ולעיתים לא, שלא תמיד נפתרות באזהרה מהשוטר או בקנס כספי משולב עם נקודות, אלא מגיע עד לכדי משפט בפני שופט בבית הדין המיוחד לתעבורה.

מתאמת נסיעות בחברה

אבל בעיות בנסיעות יכולות להיות בעיות אחרות לחלוטין. קחו לדוגמא את הלחץ המצטבר אצלכם לפני נסיעת עבודה חשובה לחו"ל מטעם החברה בה אתם עובדים. כדי להקל עליכם, החברה שכרה עובדת שאחראית על כל תחום הנסיעות בה, במסגרת תפקיד שעונה לשם מתאמת נסיעות.

במסגרת התפקיד היא תהיה אחראית על תיאום וניהול תחום הנסיעות בחברה, על יצירת קשר עם משרדי נסיעות ו/או שיטוט באתרי הנסיעות הרלוונטיים, קשר ישיר עם חברות התעופה, מתן מענה לבעיות הקשורות בדרך כלל לתיאומי לו"ז העולות בזמן אמת ועוד. תפקיד זה הוא אחד התפקידים המתפתחים, בעיקר בתחום ההייטק, והביקוש אליו גבוה.

מתאמת הנסיעות של החברה תוכל לעשות את כל העבודה באמצעות תקשורת עם כלל הגורמים וחיבור רציף לרשת האינטרנט, אך כמובן שישנה גם תוכנה ממוחשבת שעוזרת לארגן את כל מה שכרוך בנושא, כדי שהיא תוכל לתת לעובדי החברה שירות מסביב לשעון.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39409.aspx