עיצוב מוצרים דורש מעצבים מוכשרים
נכתב על ידי: totach kidum
תאריך: 24/01/13

עיצוב מוצרים דורש מעצבים מוכשרים

אתם מתבוננים על המוצרים שמסביבכם ותוהים, איך עיצבו, תכננו וייצרו אותם? התחום מעורר לכם את הדמיון עבור מוצרים אחרים? עיצוב מוצרים הינו תחום בעל משמעות גדולה עבור קידום ומכירת המוצרים. בשנים האחרונות התחום קיבל משמעות שונה, לעומת עשרות שונים, משום שהתחרות גדלה ואתו ההתפתחות של המוצרים התפתחה וכתוצאה מכך ישנם מוצרים איכותיים רבים, אך השוני ביניהם הינו העיצוב. ההצלחה של המוצרים תלויה בעיצוב, ולכן הוא צריך להיבחר בקפידה תחת האטריבוט המאפיין את החברה באופן ספציפי. העיצוב צריך להשתייך, בצורה חדשנית כמובן, אל המותג של החברה, כי בזכות המותג רוכשים את המוצרים. במידה ומדובר בחברה מסחרית, היא מוכרחה להעסיק מעצבים תעשייתיים על מנת להצליח.

עיצוב מוצרים עבור המוכשרים

במידה ויש לכם דמיון וראש יצירתי, ועם זאת ידע ועניין בעשייה טכנית, מומלץ שתלכו ללמוד לימודי עיצוב תעשייתי. כדי להצליח בשוק העבודה, ולהתקבל לעבודה נחשקת בחברה בעלת מוניטין, אתם מוכרחים ללמוד את העיצוב במסגרת אקדמית. יש לכם שתי אופציות – לימודי תעודה או תואר. רצוי שתלמדו לימודי תואר, למרות שהם לוקחים יותר זמן מתעודה (ארבע שנים), משום שבמסגרת הזו תקבלו את הכלים הטובים שיהפכו אתכם למקצועניים. ישנן מסגרות שמתמקדות בנושאים שונים, כגון: עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר, עיצוב אריזה, עיצוב גרפי, עיצוב פנים, ועוד – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אל אחת המסגרות הידועות, ולקבל ייעוץ. במידה ויש לכם תיק עבודות, כדאי לכם להביא אותו אתכם כדי שיקל עליכם להתקבל ללימודים.

לפני שמחליטים בודקים

אם אתם רוצים לקורא מידע מעמיק על התחום, אתם יכולים להיכנס למנוע החיפוש של גוגל ותקתק צירוף המילים "עיצוב מוצרים" או "עיצוב תעשייתי", ולאחר מכן יופיע בפניכם מידע באתרים שונים ומגוונים. במידה ויש לכם קרובים משפחה, חברים או מכרים שעוסקים בתחום, רצוי שתשאלו אותם אודות המקצוע, ושאלות שאתם רוצים לשאול. אם אתם מתלבטים לגבי המוסד שבו תלמדו לימודי עיצוב, בררו המלצות וביקורות על המקומות השונים ברשת האינטרנט, ובנוסף ללכת לימים פתוחים שכל אוניברסיטה או מכללה מציעות, להתרשם מקרוב, ולקבל ייעוץ. תתכוננו לעולם נפלא, דינמי, ואתגרי שבו תוכלו לעצב מוצרים שאנשים וגם אתם, יוכלו ליהנות מהם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35942.aspx