פרח לא פורח
נכתב על ידי: ספיר קוסקי
תאריך: 05/08/12

אין אדם שלא אוהב פרחים, בכל המינים ובכל הגדלים, אבל הדבר הכי מבאס בפרחים שמגיע השלב שבו הם נובלים. ואז יש צורך בלזרוק אותם לפח ושוב לחזור על אותו הניגון ולקנות אותם מחדש.

אז על מנת למנוע דברים שכזה פותחו פרחים מיוחדים במיוחד עבורכם. אז לכל האוהבים הפרחים למיניהם צמחים מלאכותיים הם פתרון מצוין עבורכם. במקום להשקות ולטפל בפרח שלא ינבל ויישאר גם בקיץ החם פורח. אתם קונים פרח מלאכותי המחזיק מעמד בכל עת ובכל שרב, אין צורך בהשקיה הוא נשאר יפה כל השנה. והכי יפה שהוא נראה ממש כמו אמיתי ממש. אנשים יסתכלו ולא יבחינו כי מדובר בצמח מלאכותי כי הוא תוכנן בדיוק כמו הפרח שאותו אתם כל כך אוהבים. ניתן להשיג פרחים מלאכותיים בשלל צבעים ומינים, כן תתפלאו איזה דברים מופלאים.

כל חנות פרחים מחזיקה בחיקה מספר צמחים מלאכותיים, אותם תוכלו לרכוש במהירות ובמינימום תחרות, אין צורך לעשות סקר שוק, פרחים מלאכותיים זולים וזאת לא טעות. בנוסף שיווק פרחים מלאכותיים מתבצע מפה לאוזן אין צורך בשיווק מיוחד שאחד נקנה השני נחטף, חיש מיד, לכן, מעבר לתועלת ללקוח המרוצה יש גם תועלת לחנות הפרחים והיא שווה די הרבה. כי גם נוסף לה עוד קו חדש של מוצר - פרח מלאכותי וגם אין לה את הצורך להשקיע במשאב שיווקי.

אז לפני שאתם ממהרים לקנות פרח שעונה על דרישתכם החלקית, קנו לעצמכם פרח שיעשה זאת עבורכם במלואו. פרח מלאכותי ויפה שתוכלי לשים בכל מקום שתבחרו בביתכם החם והאוהב, בחדר שינה, בפינת האוכל, בחדר הילדה המתבגרת וכן גם במרפסת שהיא חמה בקיץ וקרה בחורף, הפרחים יחזיקו מעמד כי הם לא חיים וכמובן שאתם נמנעים מהשקיה ותחסכו במים כמובן. פרחים כאלו גם מתאימים לאותם אנשים הסובלים מאלרגיות כאלה ואחרות ורגישים לאבק הפרחים, צמח מלאכותי הוא פתרון מושלם עבורם חד משמעית, כך הם נהנים מיופי הפרחים וגם נמנעים ממחלות הנובעות מאבק הפרחים, גם זול וגם יפה, מה שנותר הוא רק לבחור ולחשוב למי בא לנו להעניק אותו, או פשוט לשמור אותו לעצמנו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31357.aspx