עיצוב אתרים למטרות קידום
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 29/12/11

כיום, כל מנהל אתר אינטרנט וכל בעל אתר יודע שללא יכולת קידום אפקטיבית ברשת האינטרנט, סיכוי ההצלחה של האתר הולכים ופוחתים. קידום אתרים הינו תחום מקצועי נרחב, המכיל בתוכו מספר פעולות רב שנועדו לקדם את האתר בהופעתו במנועי החיפוש השונים, ונועד להגביר באופן טבעי את תנועת הגולשים אליו.

קידום אתרים הינו תהליך יכול להתחיל עם עליית האתר לאוויר, אך כיום מומלץ לתכננו כבר בשלבי הבנייה והעיצוב של האתר. עיצוב אתרים מבוססי קידום יאפשרו לכם להגיע לתוצאות קידום טובות יותר בזמן קצר יותר ומינימום השקעה.

אופטימיזציה למטרות קידום.

אופטימיזציה הינה מסגרת מקצועית המתבצעת על ידי חברות הקידום השונות. תהליך זה נועד להתאים את תכני האתר לרלוונטיות החיפוש על פי בחירת מילות מפתח וקישור רלוונטיות וכן על ידי התאמת מבנה האתר למנועי החיפוש השונים ברשת.

כיום, מומלץ לבצע את תהליכי האופטימיזציה כבר בשלב תכנון עיצוב אתרים. עיצוב אתר על פי כללי האופטימיזציה השונים ועל פי עקרונות הקידום הבסיסיות יאפשרו לכם להעמיד אתר רלוונטי ומקצועי כבר מהרגע הראשון, ויחסכו לכם את ביצוע התהליך במהלך פנייה לחברות קידום אתרים לאחר עליית האתר לרשת.

כמו כן, כיום, תוכלו לאתר חברות אינטרנט מקצועיות המעניקות מעטפת שירותית כוללת ללקוח, מעטפת זו עוסקת בתחום בניית אתרים, עיצוב אתרים וקידום אתרים גם יחד. חברות אלו מתכננות מראש את הליך הקידום והשיווק של האתר ברשת וכל תהליך בניית האתר ועיצובו נועדו למקסם את הישגי הקידום העתידיים.

תוכן .תוכן . תוכן .

מטרת כל אתר אינטרנט הוא להציג תוכן רלוונטי ומעניין בפני קהל הגולשים. עיצוב אתרים המבוסס על תוכן רלוונטי ומקצועי בתחום עיסוק האתר מספק לכם זמן שהייה ממושך של הגולש באתר, ריבוי פעולות באתר על ידי הגולשים וכמובן סיכויים גבוהים יותר ליצירת קשר בין הגולש (קהל יעד) לבין נציגי האתר (המוצר).

במידה וגם אתם מתכננים הליך של בניית אתר אינטרנט מכל סוג בתקופה הקרובה, רצוי שתדעו ליישם את תרחישי הקידום עוד במהלך שלבי בניית האתר ועיצובו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article24462.aspx