הפלגות נופש בים התיכון ליוון
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 16/12/11

בכל עונות השנה אגן הים התיכון נפלא ומותאם עבור הפלגות נופש בים התיכון ליוון, קרוז, שייט יאכטות או שייט רומנטי. הפלגות נופש בים התיכון ליוון יוצאות מנמל חיפה או תל אביב ואז שטות ליעדים ביוון או בקפריסין. הפלגות נופש בים התיכון ליוון כוללות חניה בערים נבחרות דוגמת רודוס. רודוס הוא אי פופולרי לעגינה, עתיר מקומות בילוי, ויש את סנטוריני מהמקומות הפסטורליים ביותר בים התיכון ונחשב לאחד מאתרי הפלגות הנופש המובילים.

הפלגות נופש בים התיכון, קרוז ליוון, שייט יאכטות או שייט רומנטי מאפשרים ליהנות מנופים פסטורליים של יוון. ניתן לשלב הפלגות נופש בים התיכון, קרוז, שייט יאכטות ליוון או שייט רומנטי לכמה מהערים היפות של איטליה וספרד: גנואה, פלרמו, פלמה דה מיורקה, ואפילו ברצלונה. לאחר שהספינה עברה את ספרד, מדינת הטפאסים, חלק מהפלגות הנופש אף עוברות דרך מדינת האיים, מלטה, שנמצאת בחלקו המערבי של הים התיכון, ומציעה חוויות חד פעמיות של ארמונות יפים, מקדשים ארכיאולוגיים, חופים מרהיבים, עיירות דיג קטנות ומפרצונים שלווים. בירת מלטה הזעירה היא מדינת איים פצפונת עד כדי כך שלשם השוואה ירושלים לעומתה גדולה פי 217. מלטה היא מדינה המורכבת ממספר איים וממוקמת במרכז הים התיכון מדרום לאיטליה. אם עגנתם במדינת האיים הזעירה מלטה, תמצאו בה אכסניות ומבצרי אבירים, כנסיות, חומה, ים.

הפלגות נופש בים התיכון ליוון, קרוז ליוון, שייט יאכטות ליוון או שייט רומנטי ליוון יכולים לצאת מברצלונה אשר חולשות בדרך על כמה מהערים היפות בים התיכון: מארסיי שבצרפת, גנואה ונאפולי, ואף בירת טוניס, לה גולט, עצירה בחופים היפיפיים של פלמה דה מיורקה וחזרה לברצלונה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article23981.aspx