טיפים לאירועים - הפקת אירועים וחתונה
נכתב על ידי: דנה מ
תאריך: 05/12/11

הפקת אירועים יכולה להיות כאב ראש רציני ואת זה כולם כבר יודעים. כל זוג שמתרגש מאוד מיום החתונה הקרב ובא מבין שלאחר שהגבר כרע על ברך אחת והציע נישואין, מתחיל המרדף אחרי סגירת אולם אירועים, קייטרינג, טבעות, רבנות ועוד אשר מוכר לנו תחת השם הכולל – הפקת אירועים.

לכל אחד יש טיפ קטן שחברים שהתחתנו העניקו לנו, ראינו באינטרנט, למדנו בהפקת אירוע ועוד. אותם טיפים לאירועים יכולים להיות מאוד משמעותיים ולחסוך לנו כסף רב מצד אחד אך גם הרבה זמן ועצבים מאידך.

טיפים להפקת אירועים יכולים להיות מכל סוג החל מדברים פעוטים כמו להמליץ לכלה לרכוש זוג נעלים נוסף לשלב הריקודים כיוון שעקב סטילטו בגובה 10 סנטימטרים יפריעו לה ליהנות או שמומלץ לזוג לאכול לפני תחילת הערב ועד לטיפים גדולים במיוחד כמו קביעת תאריך באמצע שבוע במקום בסופ"ש כי אז ההפרש הכספי עצום.

כמו תחומים אחרים כמו גידול ילדים, בחירת מקום עבודה חדש, תחום לימודים ועוד, גם כאן מומלץ תמיד להתייעץ עם מנוסים מכם. בדרך כלל כדאי לשאול חברים וחברות שהפיקו אירועים דומים בעבר הלא רחוק ויכולים לספק מהניסיון שלהם טיפים לאירועים בעלי יתרונות משמעותיים, אך בהעדר כאלה כדאי לדעת שרשת האינטרנט מלאה באתרים, פורומים, דיונים ועוד המאפשרים לזוגות ובודדים להעביר מידע ורעיונות אשר יכולים לסייע לכם.

הנה כמה טיפים לדוגמא שאפשר לעשות בהם שימוש:

· אולם אירועים בחודשי החורף זול משמעותית מאשר בחודשי הקיץ. גם אם אתם רוצים לחגוג חתונה בקיץ, מומלץ לעשות זאת בחודשים מאי-יוני או ספטמבר ולא בחודשים היקרים במיוחד יולי – אוגוסט.

· קייטרינג תחת נושא מסוים כמו חלבי או צמחוני נחמדים מאוד לחתונות קטנות או חתונות בוטיק אבל כאשר מדובר בחתונה של מאות מוזמנים, אם לא יהיה אוכל בעל מכנה משותף לכולם, לא ישכחו לכם את זה.

· אל תמתינו לרגע האחרון – צלמים, תקליטנים, רקדנים וכדומה – אם יש ספק ספציפי שאתם רוצים לעבוד איתו, סגרו איתו בהקדם האפשרי. לעיתים נסגרים אירועים גם שנה מראש ואתם עלולים להישאר עם העדיפות השנייה או השלישית שלכם.

לסיכום, טיפים להפקת אירועים ניתן למצוא בקלות אבל צריך לשאול ולחפש.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article23663.aspx