ארגון יעיל בשיווק רשתי
נכתב על ידי: אמיר פטיטו
תאריך: 25/10/11

יחסים אפקטיביים ויעילים דורשים מהצדדים לבטא את רגשותיהם בגלוי על העמדות בכל הנושאים הרלוונטיים על הקשר בינהם. בהנחה שהצד השני מבין את הצרכים שלנו כאשר אנחנו צריכים את זה בלי לבקש זה לא מומלץ. זה בדיוק מה שקורה בעסק של שיווק רשתי, חובה שתהיה תקשורת אפקטיבית בין הצדדים.

כבוד הוא המפתח למערכת יחסים, כך זה גם קורה בעסק של שיווק רשתי.

על מנת ליצור מערכת יחסים יעילה יותר, הצדדים להתייחס אחד לשני בכבוד. אנחנו יכולים להראות כבוד רק על ידי הקשבה לצד השני ועל ידי מנסה בכנות להבין כיצד הם פועלים. אתה יכול גם להראות ביחס למפלגות אחרות על ידי המאשר כי הם עושים כל מה שהם יכולים. בעסק של שיווק רשתי לדוגמא אתה יכול לראות מפיצים שעוזרים אחד לשני ללא שום מטרה נוספת מאשר הרצון לעזור.

 

תחום נוסף מפתח ביצירת מערכת יחסים אפקטיבית כדי להתמודד עם הבדלים של הצד השני באופן ישיר. בעסק של שיווק רב שכבתי אתה יכול לראות את ההבדלים בין המפיצים ולכן אתה גם יכול לפגוש אנשים מעניינים למדי. לדוגמה בשיחה שבה כל צד מקשיב לצד השני, אתה עשוי לצפות כי כל אחד מהם הוא בעל שתי פרספקטיבות שונות.

ניתן לעשות זאת כאשר לפחות צד אחד מודה כי הקשר חשוב. צד זה היה אז להפעיל יותר זמן, מאמץ ואנרגיה כדי להבין את הצרכים של הצד השני ולהתמודד עם זה כדי לקבל את זה מהדרך. אם הם נכשלים, זה מרגיע עבור מפלגה לדעת כי הם ניסו.

הקשבה יעילה ולא לשפוט מראש. זה חשוב אם הצדדים להבין אחד את השני.

פיתוח אווירה שבה הצד השני יכול לבטא את הרגשות שלהם כאשר הם צריכים.

כאשר הצדדים אינם מצליחים להביע את כל מה שמעיק שלהם או את הרגשות שלהם, זה יכול להיות בצורה של בניין מערכת יחסים יעילה.


 
אודות המחבר

הכותב עוסק בתחום של שיווק רשתי באינטרנט ובעל עסק של שיווק רב שכבתי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article22307.aspx