חופש פיננסי
נכתב על ידי: איילה נקש
תאריך: 04/09/08

סביר להניח כי אין אדם שהחל ישר מן הפסגה. כל אדם אשר כיום ממוקם במיקום גבוה בעסק בתחום כלשהו, מפורסם או עשיר התחיל מנקודה נמוכה יותר. מפורסמים רבים החלו בעבודות המשלמות שכר נמוך ואינן קשורות לשאיפתם האמיתית. השחקנית ג'ניפר אניסטון למשל, טרם הפכה לשחקנית הוליוודית מפורסמת עבדה כמלצרית. האלי ברי שנים טרם זכייתה באוסקר עבדה בחנות בגדים. מייקל דאגלס עבד בתחנת דלק ורק חשב על משחק באחד מן הימים. כל אדם צריך להתחיל מנקודה כלשהי על מנת להגיע אל החלום המיוחל. במקרים רבים החלום הזה הוא חופש פיננסי.
כל אדם מגדיר חופש פיננסי בדרך אחרת. האחד מעוניין לסגור את חובותיו, אדם אחר מעוניין לא לדאוג לכסף יותר לעולם, ואדם שלישי רוצה פשוט לבזבז בלי לחשוב פעמיים על כל הוצאה. אצל רוב האנשים חופש פיננסי הינו רק חלום רחוק שהם אינם יודעים כיצד להגשים. לעיתים אפילו קשה לדמיין מה נעשה ברגע שכן נוכל ליהנות מחופש פיננסי.
אחת הדרכים להגיע אל חופש פיננסי היא להבין שאולי העבודה בה אנו נמצאים כיום אינה מספקת לנו משכורת המתאימה לרמת החיים שאנו מעוניינים לחיות בה. אולי הכנסה צדדית תסייע לנו להגיע אל המטרה. אחת הדרכים להשגת הכנסה צדדית הינה פתיחת עסק עצמאי בשיטת שיווק רשתי. שיווק רשתי הינה שיטה בה האדם מוכר מוצרים וכן מגייס אנשים נוספים אשר ימכרו מוצרים. בעת שאדם מגויס מוכר מוצר, מרוויח האדם שגייס אותו סכום מסוים מן המכירה. ככל שגייסת יותר אנשים והם מוכרים יותר, יש לך רווחים גדולים יותר. בדרך זו אתה יכול ליהנות מהכנסה פסיבית. בעצם הרעיון של הכנסה פסיבית הוא כי אתה מוצא עצמך מרוויח כסף גם כשאינך עובד.
ההתחלה של כל עסק היא קשה ויש צורך בכוח רצון, התמדה והשקעה. אין כסף קל וכדי להרוויח צריך להשקיע. ההשקעה בעסק שיווק רשתי הינה קטנה יחסית ומאפשרת לך להשקיע מעט ולקבל אחר כך יותר דרך הכנסה פסיבית. בסופו של דבר תוכל להגיע לרווחים משמעותיים שיסייעו לך ליהנות מחופש פיננסי ולהעלות את רמת החיים שלך.
הדרך הקשה תשתלם כי בסופה תוכל לראות את פירות ההשקעה. הקשיים והמהמורות שתעבור בדרך הם שירכיבו את סיפור חייך, בסופו של דבר תוכל לספר לאנשים רבים על הדרך שלך לחופש פיננסי בגאווה. לאחר שתראה כי השגת את מטרתך תבין כי הדרך הארוכה והמתפתלת הייתה חלק מתהליך שזיכה אותך בפרס- הגשמת חלומך לחופש פיננסי.
איילה נקש הינה מפיצה עצמאית ומומחית בתחום איכות חיים. אם הינכם מעוניינים בסיוע והכוונה בדרך לשיפור חייכם, פנייה אל איילה תוכל להיות הצעד הראשון שלכם בדרך לנתיב חדש בחיים.

 
אודות המחבר

http://theglobalwellnessteam.com

 

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article2227.aspx