זמן לשינוי
נכתב על ידי: איילה נקש
תאריך: 04/09/08

כמעט כל אדם ימצא עצמו באיזשהו שלב בחיים מתוסכל מעבודתו, מאוכזב מכמות המאמץ הגבוהה והשכר הנמוך או אולי פשוט משועמם מעיסוקיו בחיי היום יום. כסף לא מגיע בקלות לעולם ויש צורך להתאמץ כדי להרוויח.
אחת הדרכים להגדיל את הרווחים היא הכנסה צדדית. משמע, בנוסף לעבודה הקיימת להוסיף עוד עבודה. זה נשמע כמו טרדה גדולה אך למעשה הדבר אינו נדיר ורבים גילו שלעיתים שתי הכנסות משתלמות ומאפשרות שינוי מהותי ברמת החיים.
אחת הדרכים לוודא שהכנסה צדדית תגרום לרווחיך לעלות אך לא תפגע באורח חייך היא למצוא עבודה אשר משתלבת עם אורח חייך הקיים ומאפשרת לך לעבוד בזמן הנוח לך ולקבוע בעצמך כמה זמן לעבוד בכל יום.
פתיחת עסק עצמאי היא דרך אחת לספק לעצמך הכנסה צדדית. ברגע שהינך עצמאי אתה הופך למנהל של עצמך, קובע את שעות העבודה שלך, מתי לקחת חופש ומתי לצאת להפסקה. אתה מחליט מה מטרותיך המקצועיות בכל יום ופועל לטובת הכיס האישי שלך.
שיווק מרושת הינו אחת הדרכים להקמת עסק עצמאי מהיר. שיווק מרושת הינו דרך בה מוכרים מוצרים וכן מגייסים אנשים נוספים לעבודה בתחום זה. כאשר האדם המגויס מוכר גם הוא מוצר, האדם שגייס אותו מקבל גם הוא עמלה מן המכירה. ככל שמצטרפים יותר אנשים ומוכרים יותר מוצרים, כך גדלות העמלות של חברי הארגון. למעשה גיוס אנשים המגייסים גם הם אנשים מתחתיהם מביא לכך שהוקם ארגון. את הארגון יכול האדם לנהל מהבית בשעות הנוחות לו.
היתרון בעסק מסוג זה היא כי אין הגבלת גיל או מצב בחיים. כל אדם יכול להצטרף ולהחליט כי הוא מנסה לשפר את רמת חייו ולהרוויח יותר. קיימים אנשים אשר יוכלו להגשים את עצמם דרך העסק החדש וילמדו כי תחום השיווק המרושת מתאים להם. ההשקעה ביחס ל עסק עצמאי שאינו בשיטת שיווק מרושת הינה קטנה. בסכום כסף לא גדול ניתן להקים עסק. כמו כן, בדרך כלל גם לא קיימות הוצאות נלוות גדולות לשם הקמת העסק, אין צורך במשרד מפואר כדי להרוויח.
יתרון נוסף של העסק הינה העובדה כי ברגע שגייסת אנשים והם גם מרוויחים, אתה למעשה מקבל עמלה גם אם באותו רגע נתון אתה בעצם בחופשה.
שיווק מרושת הינו דרך אשר יכולה למנף אדם להקמת ארגון גדול ולהצלחה כלכלית. עם זאת, כמו בכל תחום יש צורך לעבוד קשה ולהשקיע בעת העבודה במטרה להצליח. אם יש רצון ואהבה לתחום, ייתכן כי שיווק מרושת יהווה תשובה עבור אדם המחפש דרך להרוויח עוד כסף.
אם אתם מתעניינים מעט בנושא כדאי לברר ולבקש פרטים נוספים ולא לוותר בקלות על הזדמנות שיכולה להעניק לכם חופש פיננסי.
איילה נקש הינה מפיצה עצמאית ומומחית בתחום איכות חיים. אם הינכם מעוניינים בסיוע והכוונה בדרך לשיפור חייכם, פנייה אל איילה תוכל להיות הצעד הראשון שלכם בדרך לנתיב חדש בחיים. 

 
אודות המחבר

http://theglobalwellnessteam.com

 

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article2226.aspx