הפלגות נופש
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 16/10/11

הפלגות נופש הן כיום שיא הפאר מבחינת תיירות, שייט על ספינות פאר ענקיות שניתן לבלות בהן שבועות מבלי לחוות את כל הטוב שיש להן להציע ופינוק ברמה שאין כמותה. הפלגה בים, לעבר יעדים מיוחדים ותוך כדי חגיגות מרהיבות ומגוונות על סיפוני ספינות התענוגות המשובחות הללו היא חופשה שכל זוג או משפחה חייבים לעצמם לפחות פעם אחת - ולרוב מתמכרים לזה ויוצאים כל תקופה לנופש משובח על ספינת פאר.

הפלגות - לא דומה לשום חופשה אחרת

לטוס לחו"ל לחופשה או אפילו נופש בישראל הן חוויות איכותיות ומהנות שמציעות אין ספור אפשרויות - בכך אין ספק - אך הפלגות נופש הן משהו שונה, ייחודי ובעל תפישת תיירות יוצאת דופן. זה לא סתם מלון פאר שמציע חבילות שייט הכל כלול או טיול חוצה מדינות סטנדרטי, השילוב הזה בין הדברים לרמת השירותים והאטרקציות של סיפון אותן ספינות הפלגה יוצר חוויה מדהימה ומיוחדת במינה.

נסיעה לחופי מפרץ אמלפי שבדרום איטליה או לחופים הקסומים של הקריביים היא איכותית ומהנה בכל צורה, אך כאשר מגיעים לשם במסגרת שייט תענוגות עשיר ומפנק מדובר על חוויה מלאה ואיכותית יותר, לחוות את החופש המושלם על הספינה ולמרות שההגעה היא בפועל איטית יותר.

נופש בהפלגה - מגוון אפשרויות ומחירים

מבחינת הפלגות נופש קיים כיום מגוון אדיר של אפשרויות ורמות מחיר עבור תיירים ישראלים, מבחינת מחיר יש הפלגות סובבות עולם שנמשכות כשנה ומחירן עשרות אלפי דולרים וישנן אפשרויות של שייט קצר יחסית במימי הים התיכון, על ספינה מפנקת ואל יעדים קרובים אך עם זאת כל כך רחוקים ואיכותיים. מבחינת אפשריות הפלגה יש ספינות לכל המשפחה ויציאה אל הפלגות המיועדות לבני גיל הזהב, ים של אפשריות פרוס לפניכם מבחינת הפלגות נופש הטובות בעולם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article22043.aspx