סטטוסים לפייסבוק וכמובן גם סמיילים לפייסבוק מצחיקים
נכתב על ידי: כותבים
תאריך: 22/09/11

כמו שכולנו יודעים מה שחשוב לנו באינטרנט זה שיהיה שם מה לעשות יותר מ5 דקות. היום עם דור הפייסבוק שקיים יש יותר מדי מה לעשות באינטרנט אבל בעיקר בגלל אחרים. אנחנו צופים בתמונות של חברים שלנו, וחברים של חברים שלנו וצוחקים מסטטוסים של כל החבר'ה אצלנו  בפרופיל והיום גם עם האופציה החדשה אפשר להתעדכן בפרופילים ובסטטוסים של אנשים אחרים עם אפשרות ה"סאבסקרייב" שנוספה לנו לפני מספר ימים לפרופיל.

עכשיו אתם יכולים לרשום ולקרוא סטטוסים לפייסבוק של אחרים, של אנשים שמעניינים אתכם כמו כוכבי טלויזיה וקולנוע וסלבס מקומיים ובינלאומיים. סטטוסים לפייסבוק שלכם היישר מהסלבס וכמובן שגם משפטים מצחיקים שהם ירשמו ועוד תמונות שהם יפרסמו ומה שרק תרצו במרחק נשיקה ממכם.

בנוסף לזה אנחנו צריכים לחשוב על סטטוסים לפייסבוק משלנו, למה רק להסתמך על אחרים? למה רק להעתיק כאלה מהחברים שלנו? בואו נלך לחפש למשל סטטוסים לפייסבוק באתרים חיצוניים שם נוכל למצוא מאות ואפילו אלפי סטטוסים שרק מחכים לכם במרחק קליק ותוכלו לפרסם את הסטטוסים האלה אצלכם והחברים שלכם יעתיקו ממכם.

מעוניינים גם לקבל סמיילים לפייסבוק? את רשימת הסמיילים המלאה? סמיילים לפייסבוק תמצאו לרוב גם באתרי פייסבוק ואתרי סמיילים לפייסבוק ואתרי סטטוסים ששם יתנו לכם גם את רשימת הסמיילים המלאה.

המשך גלישה נעימה לכולכם!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article21401.aspx