הסרת קעקועים
נכתב על ידי: רן אברהם
תאריך: 16/05/11

הסרת קעקועים קהל היעד

הציבור שמתעניין בטיפול של הסרת קעקועים הם רחב ומגוון, ניתן לראות בציבור זה: אסירים משוחררים, חוזרים בשאלה, נשים לאחר לידה, נשים לפני חתונה, אנשים שציירו על גופם קעקועים כשהיו צעירים וכיום הדבר אינו מתאים והרשימה עוד ארוכה. כאשר אנו צעירים "ציורי גוף" כמו קעקועים עושים לנו רושם של יופי, אך לעיתים לא כך הדבר כאשר אנו מתבגרים והופכים להורים. למעשה רוב קהל היעד של טיפולי הסרת קעקועים מגיעים מסיבה זו. אנו לא נשארים צעירים לנצח, לא העור שלנו ובטח שלא הקעקוע שעליו. נמאס לך מהקעקוע שעל גופך? יש פתרון!

הסרת קעקועים הטיפולים

אם אתה מעוניין לבצע הסרת קעקועים , אתה לא לבד. רבים כיום מתעניינים בתחום זה ועקב כך התפתח התחום ומציע פתרונות שונים המתאימים עבור כל אחד מציבור המקועקעים הרחב. מספר טיפולים עומדים בינך לבין עור חלק ללא ציורים כאלו ואחרים. הסרת קעקועים כיום מתבצעת בשלוש שיטות עיקריות, והן: הסרת קעקועים בשיוף, הסרת קעקועים עם התערבות כירורגית והסרת קעקועים בלייזר שהיא השיטה הנפוצה והמקובלת ביותר כיום בקרב המטופלים. טיפול הסרת קעקועים בלייזר נפרס על פני כעשרה טיפולים, כאשר כל טיפול אורכו כ-15 דקות. הטיפול אינו כואב וניתן לחזור לשגרה יומיומית סמוך לטיפול. טיפול הסרת קעקועים בלייזר יכול להתאים לטיפול בקעקועים בכל הצבעים, כל מכשיר לייזר מצויד בקרני לייזר המתאימות לצבע אחר, וכך ניתן להשתלט על כל צבע וצבע בקעקוע שעל גופנו.

הסרת קעקועים התוצאות

מי שיאמר לכם כי טיפולי הסרת קעקועים בלייזר מבטיחים מאה אחוז תוצאות חיוביות, וודאי לא יאמר לכם דברי אמת. הסרת קעקועים בלייזר תלויה בגורמים שונים וכך גם אחוזי ההצלחה של הטיפול. רק כעשרים אחוז מהמטופלים יוצאים עם עור חלק ללא זיכרון כלשהו של קעקוע על עורם. אך אל תאמרו נואש, התמדה בטיפולים עשויה להביא תוצאות חיוביות, מספקות ויפות. תמיד ניתן להתעניין גם בטיפולים הנוספים באם הטיפול בלייזר לא צלח. להצלחת הטיפול של הסרת קעקועים בלייזר מספר גורמים כאמור, והם: גודלו של הקעקוע, צבעיו ומיקומו בגופנו, מידת החשיפה לשמש, כמו רגישות העור ואלרגיות שונות, קווים תוחמים בצבעים כהים. טרם טיפול כלשהו התייעצו עם מספר גורמים עבור הצלחה מקסימאלית בטיפול. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article16608.aspx