על מזרוני קינג קויל
נכתב על ידי: רן אברהם
תאריך: 03/04/11

המזרון המוביל בסדרה של מזרוני קינג קויל הכוללת את טכנולוגיית Lyocell Vital - חומר טבעי המשולב בסיב הסרוג של כיסוי מזרון איכותי, דוחה אבק ועובש ומתאיםמאד לאלו הסובלים מאלרגיות.

לכן מזרוני קינג קויל נועדו במיוחד לסובלים מאלרגיות ולפתרון כמעט כללי של הבעיה הלא נעימה זו שסובלים ממנה כמחצית מהאנשים הקונים מזרון איכותי.

שכבות משולבות בתהליך תפירה איכותי ופרוסות תחת מצע השכיבה העליון, "קירות" וחגורות תמיכה עשויות פוליאוריתן מוקצף לחיזוק ושימור המזרן ושכבת "ספוג ביצים" למניעת לחצים. המזרן יכול להגיע בעובי משתנה  ע"מ להתאים עצמו לגובה המיטה, דבר המאפשר  קימה וישיבה נוחים מאד.

מזרנים מסוימים כמו מזרוני קינג קויל מגיעים עםמרכז בריאותי- שהוא איזור במרכז המזרון הנותן תמיכה רבה יותר לעמוד השדרה ושומר על דרגת קושי קבועה בעוד שאזורים אחרים של המזרון הם רכים הרבה יותר. ישנם מזרנים העשויים בטכנולוגיה מתקדמת, בהם המשתמש יכול לכוונן  את תנוחה השינה על ידי שינוי תנוחתו של המזרן, לשלוט על דרגת הקושי, להפעיל מנגנוני עיסוי המובנים בתוך המזרון ואפילו לשנות את הטמפרטורה.

ישנו גם לדוגמא מזרן אורטופדי חסר קפיצים לחלוטין-זהו מזרן אלסטי המותאם באופן אישי לצרכן. מזרונים אלו בנויים מליבות פוליאוריטן מוקצף (סוג של ספוג) קשיח ועליו שכבות רכות יותר על מנת להגיע לנוחות האופטימלית. שכבות הנוחות העליונות מתחלקות גם כן לשלוש: ספוג לבן – פשוט ורך, שכבת לטקס- סוג של גומי גמיש וקפיצי , והסוג השלישי נקרא ויסקו אלסטי. שתי השכבות האחרונות אשר באות במגע עם גופנו, משפיעות על נקודות הלחץ בגוף , באופן נקודתי, ומפזרות את הלחץ שמפעיל גופנו על המזרן ובכך תורמות לאיזון הגוף בזמן שנתינו. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article15536.aspx