מה בדיוק עושה הנוטריון?
נכתב על ידי: nataly28
תאריך: 23/03/11

מה עושים עורכי דין? איך מטפלים בצוואות?

איש לא חולם להיקלע לצרה, אולם ישנם מקרים בהם אנו זקוקים לעורכת דין. זה עשוי לקרות בגלל גירושים ועשוי להיות אפילו בשל תביעות ביטוח לאומי. כך או כך תמיד חכם שיהיה לנו עורך דין טוב!

אינפורמציה טובה בנושא משרדי עורכי דין.

ניתן למצוא כל מיני עורכי דין בישראל, והם מטפלים בדברים רבים ומגוונים; ניהול עיזבונות, כתיבת חוזים, דיני משפחה וטיפול בתביעות פליליות. שירותים משפטיים שונים נוגעים כמעט בכל נושא בחיים, ולכן זה בלתי נמנע שמתישהו בעתיד נצטרך עורכת דין.

מה בדיוק עושה הנוטריון? יש לכם חשק לעוד מידע חשוב על תרגום נוטריון?

עורכי-דין נוטריונים הם עורכי דין בעלי הסמכה לייעץ לגבי פרטים שונים. למה אנו נזקקים לנוטריונים? לדוגמא, כאשר מוציאים דרכון אירופי, יש צורך לשלוח מספר מסמכים מתורגמים. אין כל תרגום יכול להיות מאושר, שכן חובה להציג תרגום נוטריוני מקצועי. דוגמא נוספת, כאשר אנשים לוקחים הלוואה, אין ברירה אלא להראות, בין היתר, חתימה של נוטריון.

לפי מה בוחרים עורכי דין? לא השגתם נוטריון תרגום?

יש בחיים כמה החלטות גורליות מאוד - מקום החתונה, האוטו עליו ניסע וכמובן, העורך-דין שייצג אותנו במידת הצורך.

רוצים למצוא עורך-דין מקצועי? זהו רעיון טוב לחפש המלצות חמות מחברים טובים. המלצות כאלה הינן אמינות, וכך תוכלו להיות לגמרי בטוחים שאיש אינו עובד עליכם.

כשאתם נפגשים לראשונה עם משרד עורכי דין, צריך לוודא האם הוא בעל ניסיון בתחום רלוונטי. לא כולם מתמחים בכלל השירותים המשפטיים. נוטריונים, סתם דוגמא, זה בכלל לא כמו ביטול דוחות תנועה. מהסיבה הזו כדאי מאוד לבדוק לגביתיקים קודמים ולוודא שאותו משרד מקצועי באמת מנוסה בנושאים מהסוג שאתם צריכים.

לעוד אינפורמציה על מציאת עורכי דין, כנסו לאתר http://www.praklist.co.il/. אז למה אתם מחכים?

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article15259.aspx