דף הבית נטלי אלוני

נטלי אלוני

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת נטלי אלוני
 
מרפאת שיניים – הכול על השתלות ועל אודות אורתודונטיה
10/05/13 | בריאות אחר
כאשר אנחנו מרגישים כאבים בפה או סובלים מבעיות אחרות, אנו תרים אחר מרפאת שיניים בפתח תקווה. מומלץ לחפש מרפאת שיניים עם רופאים מומחים ובעלי ותק.
למאמר המלא...

הדברות - כל מה שרצית לדעת על אודות הדברות
10/05/13 | בניין ואחזקה - אחר
הדברות אלו פעולות שאותן עושים כדי להרחיק מזיקים ובעלי חיים מהדירה או משדות חקלאיים. ראשית כל צריך לבדוק היטב כי לבעל החברה של הדברות יש רישיון תקף וכי כל התכשירים של ההדברה קיבלו את אישור משרד הבריאות, ע"י הדברה אפשר להיפטר ממכרסמים וחרקים, עטלפים ויונים.
למאמר המלא...

קייטרינג - כדי לחפש את הטובים מבין כולם
10/05/13 | מתכונים - אחר
כלל חשוב כשבוחרים קייטרינג הוא, לבדוק כמו שצריך שכל חומרי הגלם של מוצרי המזון הנם באיכות גבוהה וכי יש תנאי קירור אופטימליים. כל השנה ובאופן מיוחד בתקופת הקיץ צריך לשמור על המזון שלא יתקלקל. כדי שמשתתפי המסיבה לא יקבלו כאב בטן צריך להקפיד מאוד שהובלתם של מוצרי המזון ואחסנתם יהיו בקירור.
למאמר המלא...

מסגרות – כמעט כל מה שברצונכם לדעת אודות מסגרות ועל אודות מסגר
10/05/13 | בניין ואחזקה - אחר
מסגרות הוא שמו של המקצוע, ומסגר הוא שמו של בעל המלאכה. כשמעוניינים ללמוד מסגרות קיים צורך לעשות קורס ייעודי ובסיומו מקבלים תעודת מסגר. בקורס מסגרות ירכוש התלמיד ידע על חומרי העבודה המיוחדים, הבנה בשרטוטים ובתכניות בנייה וניסיון בטכניקות של ריתוך והלחמה.
למאמר המלא...

מתנפחים להשכרה, זה לא רק טרמפולינה
10/05/13 | אטרקציות
מתנפחים משדרגים כל אירוע. לא צריך לנסוע ללונה פארק כדי לקפוץ על מתקני לונה פארק, גם במסיבת יום ההולדת שלכם תוכלו לפנות אל חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה וליהנות מיום הולדת מדליק, מאווירה משעשעת ולחגוג יום הולדת שלא יישכח במהרה.
למאמר המלא...

ניסור בטון - טכניקה חדשה בענף הבנייה
10/05/13 | שיפוצים
ניסור בטון זוהי טכניקה מתקדמת בענף הבנייה. בעבר כאשר רצו לבצע חיתוך בטון היו עושים זאת באמצעים ידניים, באטיות ועם הרבה לכלוך. הודות לטכניקה המתקדמת ולציוד החדיש, ניסור בטון או גם קידוח בטון נעשים בדייקנות, במקצועיות וכמעט ללא לכלוך.
למאמר המלא...

הדברה אורגנית – פיתוח עולמי לשיפור איכות חיי האדם
10/05/13 | בניין ואחזקה - אחר
המחקר והפיתוח בכל מה שנוגע לשיפור חיי הסביבה והפיכתו לעולם ירוק יותר ואקולוגי התפתח מאוד בשנים האחרונות. אם בעבר היה קשה למצוא מוצרים אורגנים וקמח שהוא לא רק קמח חיטה לבן, היום יש חנויות טבע רבות שמלאות בחומרים אורגנים למאכל ולבישול והנושא עלה הרבה יותר למודעות של בני האדם. ולא רק באוכל. נושא נוסף שתפס תאוצה עם הפיכת העולם לאקולוגי יותר זה נושא ההדברה הירוקה.
למאמר המלא...

אומניות לחימה ובריאות - מה הקשר?
10/05/13 | אומנויות לחימה
בשנים האחרונות נעשו מחקרים רבים בנושא הקשר שבין בריאות האדם לבין אומניות לחימה. מהמחקרים עולה כי לאומניות הלחימה יש השפעה ניכרת על בריאות בני האדם. אומניות לחימה מקנות יתרונות בריאות טובים לילדים וגם למבוגרים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI