דף הבית מירב אשכנזי

מירב אשכנזי

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: יוגה במודיעין | מירב אשכנזי
אתר אינטרנט:  www.meravyoga.com
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

קצת על עצמי:

התחלתי לתרגל יוגה לפני כ17 שנה , הייתי רקדנית לשעבר בסגנון הבלט הקלאסי והמודרני.

לאחר שהפסקתי לרקוד חיפשתי אימון שמשלב עבודה תנועתית עם דגש על חיזוק, גמישות וזרימה תוך כדי יצירת קשר לנפש והתחברות לאני שבתוכי .

אני מטבעי אדם אקטיבי ודינמי וחשוב היה לי ליצור איזון. מצד אחד לטפח כישורים גופניים מתקדמים מצד שני לפתח מודעות עצמית ורוחנית.  

היוגה יצרה עבורי מסגרת שבה אני מאזנת את עצמי כל יום מחדש מקבלת מענה גופני וכלים לריפוי עצמי ולהשקטת התודעה , בזכות היוגה אני  קשובה יותר לגוף שלי לעצמי ולסובבים אותי.יוצרת מרחב של שקט שחרור אהבה וקבלה וחיה מתוך האמת שלי בכל נשימה.נוצר בתוכי קשר של גוף ונפש וזאת מתנה אדירה.

כיום יוגה היא עבורי דרך חיים שנותנת לי כלים מהותיים לחיי היום יום .את הדרך הזו אני בחרתי להפיץ וללמד הלאה מתוך אמונה שככל שיותר אנשים בחברה יקבלו כלים למודעות עצמית,גופנית ורוחנית כך המציאות בעולמנו תשתפר לטובה ותקדם שלום אישי וחברתי.  

רקע מקצועי

מירב אשכנזי
מורה בכירה ליוגה, חברה בארגון המורים בישראל ומתרגלת יוגהכ - 15 שנה.
למדתי יוגה 5 שנים בארה"ב והוסמכתי בארץ אצל גלעד ומירי חרובי ממשכן היוגה.

אני מלמדת 10 שנים באזור מודיעין והסביבה.
מלמדת ועובדת עם מבוגרים, צעירים, ילדים ובני נוער בקבוצות ובאופן פרטני ומשלבת את הידע והניסיון שרכשתי .
כיום מטפלת ומנחה ב NLP ודמיון מודרך -neuro linguistic programming - תכנות לשוני עצבי, שיטת אימון וטיפול אישי שנותנת כלים מעשיים לריפוי גוף ונפש ומאפשרת הגשמת מטרות על ידי הכרות עם השפה של המוח ותת המודע.

כיום אני לומדת קבלה ויהדות ומשלבת את כל הכלים בחיי האישיים ובשיעורים.

תודה

תודה לבורא עולם על כל נשימה שאני נושמת ועל הזכות להתמלא בטובו.
תודה לכל המורים והאנשים היקרים שפגשתי בחיי, שהיוו צינור לידע של היוגה ולתובנות החיים ונתנו לי כלים להגשים חלק מחלומותיי - ללמד ולהעביר את אהבת היוגה לעוד אנשים ומתרגלים ולעזור ולטפל בכל מי שזקוק לשינוי וריפוי בחייו.   
מאמרים נוספים מאת מירב אשכנזי
 
אימון אישי לשינוי עם NLP וטיפול בדימיון מודרך
16/03/11 | NLP
הנחת היסוד שמחשבה יוצרת מציאות ואם האדם יקבל את הוראות השימוש להפעלת מוחו כדי שיחשוב ידמיין וירגיש חיובי כך תהייה לו יותר שליטה על חייו, יותר אפשרויות בחירה גם ברגעים של קושי או מחלה
למאמר המלא...

שינוי הרגלים בעזרת NLP
16/03/11 | NLP
אחת הנחות היסוד שמהוות את המפתח לשינוי הרגלים היא שמאחורי כל התנהגות קיימת כוונה חיובית. גם עם ההתנהגות היא שלילית יש לעשות זיהוי והפרדה בין התנהגות או הרגל עצמו לבין הכוונה שממנה ההרגל נוצר
למאמר המלא...

מה זה NLP ?
16/03/11 | NLP
NLP זה למעשה "הוראות הפעלה לשימוש המוח האנושי שלנו". מטרת השיטה הלימוד והאימון היא לתת לאדם כלים להכניס שינוי לחייו ולעזור לו להשתחרר מרגשות, מחשבות והתנהגויות שליליים ומצד שני לאפשר לו ליצור כל תחום בחייו ולחוות אותו ממקום של בחירה אישית תוך כדי אימוץ הרגלים מחשבתיים רגשיים התנהגותיים טובים יותר.
למאמר המלא...

10 סיבות מדוע לעשות יוגה ?
16/03/11 | יוגה
מאמר קצר המפרט את עשרת הסיבות מדוע ככדאי לעשות יוגה
למאמר המלא...

יוגה בשילוב עם NLP ודימיון מודרך
16/03/11 | יוגה
שעורים פרטיים שבהם התרגול מתבצע לפי היכולת האישית של המתרגל ובהתאם לצרכיו ומטרתו. יתרון טיפולי גדול בשעורים הניתנים אחד על אחד הן בהתקדמות הפיסית וגם בהתפתחות האישית. בשיעורים אלו אני משלבת דימיון מודרך וNLP ומקנה למתרגל כלים מנטלים חשובים בנוסף לכלים הפיזיים שהיוגה נותנת .
למאמר המלא...

יוגה טיפולית אימון אישי
16/03/11 | יוגה
שעורים פרטיים שבהם התרגול מתבצע לפי היכולת האישית של המתרגל ובהתאם לצרכיו ומטרתו. יתרון טיפולי גדול בשעורים הניתנים אחד על אחד הן בהתקדמות הפיסית וגם בהתפתחות האישית. אימון אישי ביוגה מאוד מתאים לאנשים שלא עסקו בפעילות גופנית מסיבות שונות ורוצים לשנות את אורח חייהם.חלק מהיתרונות באימון אישי ביוגה זה ההתאמה שמתבצעת שגורמת למתרגל לאהוב את התרגול הגופני ולהנות מימנו.
למאמר המלא...

אשטנגה יוגה - 8 איברי היוגה
16/03/11 | יוגה
מתאר את הדרך להשגת היוגה בשמונה איברים (שלבים) שאותם יש לטפח בו זמנית באופן קבוע.דרך זו מציגה את הנחות היסוד והפילוסופיה של תרגול היוגה כשמטרתה לקדם אושר בריאות ושפע בכל תחומי החיים.
למאמר המלא...

אשטנגה יוגה
16/03/11 | יוגה
האשטנגה ויניאסה יוגה היא שיטת יוגה דינאמית מאוד, אנרגטית שמשלבת דגש תנועתי יחד עם נשימה עמוקה שיטת תרגול זו אקטיבית מאוד, יוצרת חום פיזי - דבר
שמייעל את תהליך הניקוי והטיהור של הגוף. היא מתאימה לכל מי שרוצה לשפר את היכולת התנועתית שלו מעצם שילוב הנשימה עם התנועה הריכוז והמיקוד משתפרים ומצב התודעה משתנה. מתרגלי האשטנגה יוגה חווים העצמה באנרגיות, בויטליות, בכוח, בגמישות ובתנועה.
למאמר המלא...

האתה יוגה - שיעור מנצח !
16/03/11 | יוגה
יש לציין שכשאומרים האתא יוגה באופן כללי מתכוונים ליוגה שעוסקת בהיבט הפיזי, אימון הגוף, תחזוקו, וטיהורו. כך שלמעשה כל סיגנונות היוגה במיגוון השיטות שמתמקדים באימונים גופניים ניקראים האתא יוגה.
מטרת האתא יוגה היא לאזן את זרימת האנרגיה ולשלב בין הכוחות הפועלים על מנת לתחזק את הגוף, להתאחד ולהכיר את העצמי העליון, להכיר את כוחות היקום ולחוות הרמוניה ויצירה.
למאמר המלא...

מהי יוגה ?
16/03/11 | יוגה
ליוגה משמעויות רבות וזוויות רבות להבנה ישום ולמידה. יוגה היא טכניקה, פילוסופיה אחת מבין שש דרשנות (אסכולות) שמקורן בהודו ומטרתן להראות ולכוון את האדם להבין ולהכיר את עצמו. על ידי אימון יוגה המתרגל מחזק ומתחזק את גופו מבפנים החוצה, מאמן את מוחו ומכיר את תודעתו. יוצר קשר עם מחשבותיו, מקבל את הכלים לשנות את מה שרצוי ולהכיר חוויות אנרגטיות ומעצימות
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI