דף הבית עסקים עבודה מהבית היתרונות של אמהות שעובדות מהבית
היתרונות של אמהות שעובדות מהבית
אורי ליכטנשטיין 30/06/08 |  צפיות: 3074

 

היתרונות של אמהות שעובדות מהבית

האפשרויות שבעזרתן תוכלי לסייע למשפחתך להצליח, ושבסיוען תוכלי אף בו בזמן להראות למשפחתך שיש לך את הזמן להקדיש להם – הינן רבות. למשל, אחד הדברים שתוכלי לעשות יהיה למצוא משרת עבודה מהבית שתייצר את הדבר הטוב ביותר בשבילך, כזו שתעזור לך להבין מהי המשמעות להיות הורה ומה זה אומר להיות מסוגל לשלוט על הדברים שאת רוצה לעשות.

 כשאת עובדת בעבודה מהבית תוכלי תמיד לעשות את הדברים בדרך שלך , ולעשות דברים בזמן שלך ובאופן שאת רוצה. להיות אמא שעובדת בעבודה מהבית זה אחד הדברים הטובים ביותר שאת יכולה לעשות בשביל משפחתך , וזו יכולה להיות אחת ההחלטות הקלות ביותר שאי פעם עשית ושקיבלת.

 בתור אמא שעובדת בעבודה מהבית ,יכול להיווצר לך סוף סוף הזמן האמיתי והטוב שאת באמת צריכה על מנת להיות שם באמת עבור משפחתך הכה יקרה וחשובה לליבך.

 כשאת מחפשת עבודה מהבית יש כמה דברים שכדאי לך לזכור. דבר ראשון , את עשויה להתפתות ולחטוף את המשרה הראשונה של עבודה מהבית , וללא צדק ... למעשה את צריכה להיות בררנית מעט יותר ולבחון אפשרויות עד כמה שאפשר,  כדי לגלות את המשרה המושלמת לעבודה מהבית שתתאים לך ככפפה ליד ולאופייך שמוכר לך.

 היי בטוחה כי את חוקרת היטב את כל האפשרויות הקיימות בנוגע לעבודה מהבית, לפני שאת נותנת למשרה כלשהי צ'אנס. ככל שתבדקי ותחקרי יותר, כך תגלי שהמשרה המושלמת בתחום עבודה מהבית פשוט מחכה לך שתושיטי אליה את ידייך לקחתה ולחבקה.

 לכן, כשיגיע הזמן הנכון בשבילך לבחור, במשרה של עבודה מהבית, את תדעי שמצאת את המשרה הנכונה והמתאימה עבורך והעונה בדייקנות יפה לצרכייך. עם הבחירה המושלמת של עבודה מהבית בשבילך, את סוף סוף יכולה להרגיש שאת שוב שולטת על חייך הטובים.

 סקר שוק הוא בלתי נפרד מחוקי המשחק כשמדובר בלבחור עבודה.  כמי שרוצה להיות בטוחה שמצאה עבודה מהבית, מוטב כי אופי העבודה יהיה מסוג שיעניק לך מגוון יתרונות ולא כזה שיפגע בך באופן כלשהו. בכך ייחרץ ההבדל בין עבודה שאת טובה בה לבין עבודה "שתקרע" אותך, השונה ממה שדמיינת.

 לכן, כשאת מוכנה למצוא עבודה מהבית את רוצה להיות בטוחה שביצעת סקר שוק ולדעת שהמשרה תואמת ומושלמת לצרכייך. את גם צריכה להיות בטוחה שצלחת הימנעות מ"מזימות" שמעסיקים "יזממו על גבך". שיש לך פשוט עבודה מהבית שבסופו של דבר תגרום לך להיות מצויינת בעבודה.

 זכרי גם כי סוגי העבודות שתהיינה המצוינות ביותר בשבילך בתחום העבודה מהבית , הולכות להיות העבודות שאת כבר בכל מקרה טובה בהן. נקודה זו היא נקודת התחלה טובה להתחיל ממנה בנושא. 

 

בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי ליכטנשטיין

אורי ליכטנשטיין חבר ב-successuniversity שם 50 מרצים מהמובילים בעולם מלמדים אותך שלב אחר שלב איך לייצר הצלחה בחיים. 


מאמרים נוספים מאת אורי ליכטנשטיין
 
שיווק רשתי חוסך משא ומתן על משכורת
החיים מציעים שפע הזדמנויות קורצות, ועליך מוטלת אך ורק החובה לזהותן. תוכל להמשיך לשבת בחיבוק ידיים ולהמתין לגורלך הטוב שיגיע או יתמהמה, תוכל להציץ כמדי פעם מבעד לוילון ההתרחשויות ולבצע מהלכים פיקחיים כדי לנסות ולהתקדם. בהחלט ניתן לומר כי גם בידיך התשובות להצלחת חייך וקלותם.

שיווק רשתי - שיטת הוזלה למוצרים שקונים ממילא
הייתי מבקש לדבר איתכם לרגע על שני דברים שונים שנוגעים לחברה כלשהי שאיתה תבחרו להיות במגע. מבחינתי, המסר העיקרי שבחרתי להעביר לכם, הוא שתצטרכו לדעת לבצע הפרדה בין שני דברים שתקבלו ממנה : האחת היא ההזדמנות להיות מפיצים של מוצריה, והשנייה היא להיות קונים של מוצריה.

פלאי הנאת עבודה מהבית והשתלמותה בעבורך
בודה מהבית מגלמת בתוכה, את הענקת החופש המושלם מיקיצה יומיומית ושגרתית לעבודה קבועה ומעייפת. פשטותה, בהירותה ונוחיותה של עבודה מהבית והפרקטיקה שהיא מספקת, מייצרים עבורך אופציה ממשית והזדמנות להגשמת חלום, במציאות ובעבודתך הנוכחית היומיומית שתשתנה.

היתרונות של אמהות שעובדות מהבית
האפשרויות שבעזרתן תוכלי לסייע למשפחתך להצליח, ושבסיוען תוכלי אף בו בזמן להראות למשפחתך שיש לך את הזמן להקדיש להם – הינן רבות. למשל, אחד הדברים שתוכלי לעשות יהיה למצוא משרת עבודה מהבית שתייצר את הדבר הטוב ביותר בשבילך, כזו שתעזור לך להבין מהי המשמעות להיות הורה ומה זה אומר להיות מסוגל לשלוט על הדברים שאת רוצה לעשות.

שפע ההזדמנויות שמציע שיווק רשתי
שיווק רשתי יודע להציע בעבור כל אחד, ובהחלט גם עבורך, שטח חדש, ידידותי ומעניין להפקת רווחים.

ייתכן כי יצא לך לשמוע ביום זה או אחר, מספר מילים אודותיו, אפשרי בהחלט שהתוודעת לפרקטיות ההצטרפות אל שורותיו, אך, בכל מקרה, וודאי אינך ממש שולט עד תום......


שיווק רשתי – קודם תלמד לשווק את עצמך רק אח"כ תצטרף לשיווק רשתי
האם מישהו מאיתנו לא רוצה באמת לדעת לשווק את עצמו ? האם קיים דבר כזה ? האם מישהו מאיתנו באמת מסוגל להזניח עד כדי כך את השיווק שלו עצמו עד כדי כך ששכח לגמרי שקיים צורך לשוב וללטש כמדי כמה ימים את היכולת העצמית ליצור שיווק עצמי טוב בריא ומקצועי?

שיווק רשתי – הסיפור האמיתי – מתחילים להבין מה הוא באמת ......
רובנו חושבים במונחים קצת לא מדויקים או לא ממש נכונים על שיווק רשתי. בהחלט ניתן לומר כי התפיסה הממוצעת של שיווק רשתי היא שגויה למדי. היא חוטאת לעצם הרעיון המרכזי שבבסיס כל שיווק רשתי. במה הדברים אמורים ? בוא נתקדם צעד אחד נוסף אל תוך הדברים כדי לבחון אותם. נביט בכל ביחד בשלווה כדי להבין הכל היטב וכפי שצריך. הנה הם לפנינו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI