דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק רשתי שיווק רשתי – קודם תלמד לשווק את עצמך רק אח"כ תצטרף לשיווק רשתי
שיווק רשתי – קודם תלמד לשווק את עצמך רק אח"כ תצטרף לשיווק רשתי
אורי ליכטנשטיין 30/06/08 |  צפיות: 3428

 

שיווק רשתי – קודם תלמד לשווק את עצמך רק אח"כ תצטרף לשיווק רשתי

 

האם מישהו מאיתנו לא רוצה באמת לדעת לשווק את עצמו ? האם קיים דבר כזה ? האם מישהו מאיתנו באמת מסוגל להזניח עד כדי כך את השיווק שלו עצמו עד כדי כך ששכח לגמרי שקיים צורך לשוב וללטש כמדי כמה ימים את היכולת העצמית ליצור שיווק עצמי טוב בריא ומקצועי?

 סביר להניח שהנקודה ברורה, ושלמעשה כל אחד מאיתנו שב ומצחצח מחדש את יכולתו לשווק את עצמו, אף אם אינו חש בזאת בגלוי. עצם קיומה של המיומנות הזו (השיווק העצמי) במקום כה עמוק ומבוסס במהלך חיי היומיום השוטפים , מעידה על שימוש תדיר ביכולות שיווק עצמי במבוכי היומיום.

 אך, למרבית ההפתעה, כולנו חשים שמדי כמה זמן ואולי אף כמדי תקופה מסוימת, עלינו להטעין מחדש מצברים לשנס מותניים ולהתחקות מחדש אחרי כל הגורמים אשר מצניחים לנו את יכולת השיווק העצמית שלנו. לפעמים הדבר מתרחש עקב חוסר ביטחון, שינויים במציאות שסביבנו ועוד דברים רבים שיהיה לנו קשה למדי להניח את אצבענו במדויק עליהם. אך, כולנו נוכל לחוש עד כמה כושר השיווק העצמי שלנו נפגם בעת שאיננו מייחסים לו חשיבות. ולמען האמת חבל... (כי הוא הרבה מאד ממי שאנחנו). 

 שיווק עצמי הוא לב העניין בחיים, שיווק עצמי טוב, כמו גם שיווק מוצר טוב (וגם אנו הרי מוצר) יוצר ,ובזמן קצר למדי, תנועה מתואמת של ההתרשמויות שסביבנו. כאשר אנו משווקים את עצמנו, או כל דבר אחר, נכון ובביטחון, אנו מייצרים אפקט של הצלחה. זו לא תאחר אף פעם להגיע לאחר שיווק עצמי מוצלח נכון ואמיתי....

 במהלך היומיום רבים מאיתנו חיים את חיי השגרה ונמצאים מן הצד של הקונים ומקבלי השירותים והמוצרים, אך לא של המשווקים והמייצרים. מצב זה מהווה עבורנו מצב נוח שנקלענו אליו היות והמציאות מייצרת התנגדות להצלחה ומערימה קשיים רבים על כל פרט. מעטים למדי הם אלו שמצליחים לפרוץ את מעטה השגרה. כפי שניתן לראות, רוב רובו של הציבור נכנע בקלילות מופלאה ללחצי הקיום ומסתפק במשכורות רגילות, בהיצמדות לעקרונות הטובים ביותר של הנוחיות – ובכך מאפשר למעשה הבלטה של קומץ אנשים ואף של קומץ אפשרויות טובות שהינן טיפ טיפה ייחודיות יותר.

 אפשרויות ייחודיות קיימות בשטחי חיים שונים – ברפואה, לפרוץ קדימה עם גילוי תרופות חדשות שמציעות מזור לחוליים רבים, באומנויות – ליצור זרמי ציורים חדשים ומראה מלבב של יופי אומנותי עשיר יותר וחד, ובשגרת היומיום – פשוט לנסות ולהפיק את המקסימום מן החיים. כלומר, לנסות לחיות טוב יותר, מהנה יותר ועם פחות בעיות. כדי לחיות טוב יותר תצטרך לצאת מעט מן השגרה ולהצטרף אל תוך קומץ האנשים שמסוגלים לייצר לעצמם נקודות ראייה שונות של המתרחש ודברים נוספים כגון מיומנויות שאין אותן לכולם. 

 שיווק עצמי משתלב (ובעוצמה לא קטנה, בכל אחד ואחד מרבדי החיים). למעשה, בכל דקה מתבצע על ידך שיווק של רעיון כזה או אחר, בכל נשימה מילה משפט או פיסקת דיבור, אתה משווק משהו : רעיון, אידיאולוגיה או מוצר. גם מבלי שתרצה, אף מבלי שתתכוון ובכלל, ללא שום כוונה. החיים הם פשוט כאלו. שיווק היא מילה שמציינת את התרחשותם של החיים. גם את עצמך אתה משווק ובכך מסייע להצלחתך. וכאשר אתה משווק את עצמך, אתה משווק הן את אופייך והן את הדברים הרבים היוצאים מפיך אשר אינך ממש מודע להם תמידית.     

 אם כך, עולה הצורך לדעת לשווק דברים רבים וטובים. אם אמרנו שכל דבר הוא בעצם שיווק אז הרי שמובן למדי שמי שיודע לשווק טוב יותר – גם יצליח טוב יותר בחיים. אבל..... איך משווקים טוב יותר? ומהו המוצר שאנו משווקים בכל רגע ? האם את עצמנו ? האם את הנחמדות שלנו ? האם את הרעיונות שאנו מדברים עליהם ? ומדוע? מה עומד ומסתתר מאחורי הדברים? מהם הדברים הבאמת עמוקים שאנו רוצים לשדר ולשווק ?

 ללא כל ספק, עצירה לרגע וחשיבה לעומק בניסיון לברר מהם הדברים האמיתיים שבגללם אנו משווקים בלהט דברים בימי חיינו, יוסיפו לנו נקודות מבט חשובות לאין ערוך. דבר נוסף, אם נסתייע בתורות גדולות מעט מאיתנו ומחשיבתנו המצומצמת המצויה בין עצמות ראשנו הקטן, וודאי נתוודע לעקרונות שיווקיים חזקים מאיתנו, שוודאי גם אנו השתמשנו בהם כל פעם, אולם שלא הצלחנו לנסחם ולהבינם עד תומם.

 עיון והצצה בחומרי שיווק רשתי עשויים לחשוף חלונות מיוחדים לנפש שדרכם עדיין טרם הצצנו אל עצמנו. שיווק רשתי מועיל גם בזאת שהוא מלמד אותך – איך לשווק את עצמך. זוהי גדולתו. גם אם בסופו של דבר תחליט לאו דווקא לשווק את המוצר שהינו לב השיווק הרשתי. אך אתה לכשלעצמך – תשתנה ותפיק המון – בזמן קצר ..... 

 לפעמים שיווק רשתי הוא מקצוע, יותר מאשר תקופה קצרה בלבד של מכירת מוצר כלשהו. שיווק רשתי הוא הרבה מעבר למה שאתה מבין לגביו כיום. ייתכן הוא יהווה עבורך שיעור לחיים טובים יותר מכל בחינה שהיא. הוא ממתין לך כמורה טוב וחביב כדי לספק לך שיעורים מועילים אף לחיי היומיום הרגילים.  


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי ליכטנשטיין

אורי ליכטנשטיין חבר ב-successuniversity שם 50 מרצים מהמובילים בעולם מלמדים אותך שלב אחר שלב איך לייצר הצלחה בחיים. 


מאמרים נוספים מאת אורי ליכטנשטיין
 
שיווק רשתי חוסך משא ומתן על משכורת
החיים מציעים שפע הזדמנויות קורצות, ועליך מוטלת אך ורק החובה לזהותן. תוכל להמשיך לשבת בחיבוק ידיים ולהמתין לגורלך הטוב שיגיע או יתמהמה, תוכל להציץ כמדי פעם מבעד לוילון ההתרחשויות ולבצע מהלכים פיקחיים כדי לנסות ולהתקדם. בהחלט ניתן לומר כי גם בידיך התשובות להצלחת חייך וקלותם.

שיווק רשתי - שיטת הוזלה למוצרים שקונים ממילא
הייתי מבקש לדבר איתכם לרגע על שני דברים שונים שנוגעים לחברה כלשהי שאיתה תבחרו להיות במגע. מבחינתי, המסר העיקרי שבחרתי להעביר לכם, הוא שתצטרכו לדעת לבצע הפרדה בין שני דברים שתקבלו ממנה : האחת היא ההזדמנות להיות מפיצים של מוצריה, והשנייה היא להיות קונים של מוצריה.

פלאי הנאת עבודה מהבית והשתלמותה בעבורך
בודה מהבית מגלמת בתוכה, את הענקת החופש המושלם מיקיצה יומיומית ושגרתית לעבודה קבועה ומעייפת. פשטותה, בהירותה ונוחיותה של עבודה מהבית והפרקטיקה שהיא מספקת, מייצרים עבורך אופציה ממשית והזדמנות להגשמת חלום, במציאות ובעבודתך הנוכחית היומיומית שתשתנה.

היתרונות של אמהות שעובדות מהבית
האפשרויות שבעזרתן תוכלי לסייע למשפחתך להצליח, ושבסיוען תוכלי אף בו בזמן להראות למשפחתך שיש לך את הזמן להקדיש להם – הינן רבות. למשל, אחד הדברים שתוכלי לעשות יהיה למצוא משרת עבודה מהבית שתייצר את הדבר הטוב ביותר בשבילך, כזו שתעזור לך להבין מהי המשמעות להיות הורה ומה זה אומר להיות מסוגל לשלוט על הדברים שאת רוצה לעשות.

שפע ההזדמנויות שמציע שיווק רשתי
שיווק רשתי יודע להציע בעבור כל אחד, ובהחלט גם עבורך, שטח חדש, ידידותי ומעניין להפקת רווחים.

ייתכן כי יצא לך לשמוע ביום זה או אחר, מספר מילים אודותיו, אפשרי בהחלט שהתוודעת לפרקטיות ההצטרפות אל שורותיו, אך, בכל מקרה, וודאי אינך ממש שולט עד תום......


שיווק רשתי – קודם תלמד לשווק את עצמך רק אח"כ תצטרף לשיווק רשתי
האם מישהו מאיתנו לא רוצה באמת לדעת לשווק את עצמו ? האם קיים דבר כזה ? האם מישהו מאיתנו באמת מסוגל להזניח עד כדי כך את השיווק שלו עצמו עד כדי כך ששכח לגמרי שקיים צורך לשוב וללטש כמדי כמה ימים את היכולת העצמית ליצור שיווק עצמי טוב בריא ומקצועי?

שיווק רשתי – הסיפור האמיתי – מתחילים להבין מה הוא באמת ......
רובנו חושבים במונחים קצת לא מדויקים או לא ממש נכונים על שיווק רשתי. בהחלט ניתן לומר כי התפיסה הממוצעת של שיווק רשתי היא שגויה למדי. היא חוטאת לעצם הרעיון המרכזי שבבסיס כל שיווק רשתי. במה הדברים אמורים ? בוא נתקדם צעד אחד נוסף אל תוך הדברים כדי לבחון אותם. נביט בכל ביחד בשלווה כדי להבין הכל היטב וכפי שצריך. הנה הם לפנינו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI