דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק רשתי שיווק רשתי – הסיפור האמיתי – מתחילים להבין מה הוא באמת ......
שיווק רשתי – הסיפור האמיתי – מתחילים להבין מה הוא באמת ......
אורי ליכטנשטיין 30/06/08 |  צפיות: 3112

שיווק רשתי – הסיפור האמיתי – מתחילים להבין מה הוא באמת ......

רובנו חושבים במונחים קצת לא מדויקים או לא ממש נכונים על שיווק רשתי. בהחלט ניתן לומר כי התפיסה הממוצעת של שיווק רשתי היא שגויה למדי. היא חוטאת לעצם הרעיון המרכזי שבבסיס כל שיווק רשתי. במה הדברים אמורים ? בוא נתקדם צעד אחד נוסף אל תוך הדברים כדי לבחון אותם. נביט בכל ביחד בשלווה כדי להבין הכל היטב וכפי שצריך. הנה הם לפנינו.

בואו נניח שכל אחד מכם חושב על עצם השם שיווק רישתי. במה הוא למעשה נזכר מיד עם הצטלצלות המילים ? מה עולה לו בראש או חולף לו במחשבות ? יש להניח שמראה פניהם וצלילי קולם של סוכנים רבים שבהם פגש בעבר הלא רחוק. סביר למדי להניח כי אוזניו נשטפו לא פעם ולא פעמיים מדברי שבח אודות שיווק רשתי, מהבטחות רבות על הצלחות חלומיות וכן הלאה. כ אחד מכם וודאי גם שמע לא אחת את הסיפורים המייגעים על גודלה של חברת השיווק הרשתי שעומדת מאחורי הפרזנטציה שממש בדקות אלו הוצגה לו.

 פרזנטציות מייגעות מסוג זה וודאי הוצגו גם לך פעמים רבות בחייך. הן וויזואלית, הן מילולית והן פסיכולוגית – כלומר, נוסו להיות מוחדרות לנבכי נשמתך. על כן לא פלא שאולי ניסית להתחמק מהן מספר פעמים. רצה הגורל והמשכת בחייך בהצלחה ושוב פגשת, הפעם סוכן שיווק רשתי נוסף, והנה שוב נאלצת להתמודד מחדש עם דבריו הרבים הבלתי פוסקים ועם השבחים שהרעיף על הרעיון שעומד בבסיס השיטה. תגיד את האמת- עמדת בזה ? באמת הצלחת ?

 בעצם, מה מתרחש פה למעשה ? פעמים רבות במהלך חייך התוודעת שוב ושוב לרעיון שיווק רשתי ובכל פעם הדהדו מול אוזניך אותן מילים, אותם רעיונות וספק אם במצב חוזר תדיר זה הצלחת בהצלחה של ממש להבין מה בדיוק רוצים ממך .... בטח רצית לרוץ, לנוס ולמצוא מקלט משטף הרעיונות המוחלט....

אבל רגע, בוא נעצור פה לרגע, לאט לאט ....

 שיווק רשתי אינו דבר מייגע, שיווק רשתי אינו מטרד, שיווק רשתי אינו משהו שצריך להתרחק ממנו. נהפוך הוא. שיווק רשתי הינו דבר שמטבעו מושך (אליו, ואת האנשים הנכונים), שיווק רשתי הוא דבר מעניין עשיר וחי, ושיווק רשתי הוא משהו שגם אם מנסים להתרחק ממנו – עדיין מצוי בכל מקום ומקום על פני כדור הארץ, וגם, כן..... .בוודאי..... בישראל.

 שיווק רשתי הוא כוח, משהו לשאוף אליו, אך אינו מהווה כר פורה דווקא להצלחתך שלך באמצעותו או להצלחתו של כל אדם אחר באמצעותו ובאמצעות עושר כליו. ממש לא. דווקא בעניין ההצטרפות אליו, מודגש הצורך שפסיכולוגיית המצטרף תעבור סף מסוים של יכולת הבנה. בזה מצטיין השיווק הרשתי. כלומר, עוד קודם לכן, לפני שסיפח אליו מצטרפים חדשים – הוא יודע לסנן אותם ובדרך נכונה. רק המצטרפים האמיתיים של שורותיו של השיווק הרשתי יהיו אלו שיצליחו. אלו שנאמנים ביותר לרצון החזק להצליח ולהפיק איתו את המרב.

 שיווק רשתי, למעשה, הוא דבר הרבה יותר "גדול" מאשר "רק" עבודה או דרך לעשות כסף. הוא מציע פתרונות מגוונים לשלל מצבים שאליהם נקלע הפרט. ראשית , הוא מסוגל לייצר כיף של עבודה (במידה והוא מתאים לאופייך), הוא מסוגל ליצור רעננות חדשה של עיסוק במשהו מלהיב ומפרה , והוא עשוי להפיק עבורך בהחלט איכות חיים מבחינות רבות.

 אלא מה, שקיים בכל אופן צורך להפריד בין דברים שהסבירו לך אודותיו לבין פרקטיקת ביצועו במציאות. המציאות מנשיבה ללחיי משווקים רישתים הנאת חיוך של הצלחה אמיתית רק במידה ואלו האחרונים נצמדים לעקרונות הטובים ביותר של שיווק רשתי. ישנם עקרונות תנועת שיווק רשתי שמתרחשת מתחת לקרקע המציאות. עצם ההתוודעות לעקרונות הללו היא החשובה יותר מאשר אך ורק הבנת השם "שיווק רשתי" ומה שמצוי מאחוריו. ועל כל אלו ניתן בהחלט להביט טוב יותר דרך משקפיים של ידע, למידה של הנושא והיכרות מעמיקה איתו.

 ככלות הכל, אמור להיות די ברור לכל אחד ואחד מאיתנו ששיווק רשתי לא זכה לכזו הצלחה מסחררת בכל רחבי העולם סתם כך ללא סיבה, וכי עובדה קיימת היא - ששמו גם התגנב לאוזנינו. מדוע הדבר קרה? האם סתם כך ? סביר למדי שלא. כנראה שישנם דברים בתוככי כל שיווק רשתי שגם טובים, מושכים ואפילו מרתקים. השאלה היא : לפי מה וכיצד נדע זאת? אולי כדאי לחקור יותר......  

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי ליכטנשטיין

אורי ליכטנשטיין חבר ב-successuniversity שם 50 מרצים מהמובילים בעולם מלמדים אותך שלב אחר שלב איך לייצר הצלחה בחיים. 


מאמרים נוספים מאת אורי ליכטנשטיין
 
שיווק רשתי חוסך משא ומתן על משכורת
החיים מציעים שפע הזדמנויות קורצות, ועליך מוטלת אך ורק החובה לזהותן. תוכל להמשיך לשבת בחיבוק ידיים ולהמתין לגורלך הטוב שיגיע או יתמהמה, תוכל להציץ כמדי פעם מבעד לוילון ההתרחשויות ולבצע מהלכים פיקחיים כדי לנסות ולהתקדם. בהחלט ניתן לומר כי גם בידיך התשובות להצלחת חייך וקלותם.

שיווק רשתי - שיטת הוזלה למוצרים שקונים ממילא
הייתי מבקש לדבר איתכם לרגע על שני דברים שונים שנוגעים לחברה כלשהי שאיתה תבחרו להיות במגע. מבחינתי, המסר העיקרי שבחרתי להעביר לכם, הוא שתצטרכו לדעת לבצע הפרדה בין שני דברים שתקבלו ממנה : האחת היא ההזדמנות להיות מפיצים של מוצריה, והשנייה היא להיות קונים של מוצריה.

פלאי הנאת עבודה מהבית והשתלמותה בעבורך
בודה מהבית מגלמת בתוכה, את הענקת החופש המושלם מיקיצה יומיומית ושגרתית לעבודה קבועה ומעייפת. פשטותה, בהירותה ונוחיותה של עבודה מהבית והפרקטיקה שהיא מספקת, מייצרים עבורך אופציה ממשית והזדמנות להגשמת חלום, במציאות ובעבודתך הנוכחית היומיומית שתשתנה.

היתרונות של אמהות שעובדות מהבית
האפשרויות שבעזרתן תוכלי לסייע למשפחתך להצליח, ושבסיוען תוכלי אף בו בזמן להראות למשפחתך שיש לך את הזמן להקדיש להם – הינן רבות. למשל, אחד הדברים שתוכלי לעשות יהיה למצוא משרת עבודה מהבית שתייצר את הדבר הטוב ביותר בשבילך, כזו שתעזור לך להבין מהי המשמעות להיות הורה ומה זה אומר להיות מסוגל לשלוט על הדברים שאת רוצה לעשות.

שפע ההזדמנויות שמציע שיווק רשתי
שיווק רשתי יודע להציע בעבור כל אחד, ובהחלט גם עבורך, שטח חדש, ידידותי ומעניין להפקת רווחים.

ייתכן כי יצא לך לשמוע ביום זה או אחר, מספר מילים אודותיו, אפשרי בהחלט שהתוודעת לפרקטיות ההצטרפות אל שורותיו, אך, בכל מקרה, וודאי אינך ממש שולט עד תום......


שיווק רשתי – קודם תלמד לשווק את עצמך רק אח"כ תצטרף לשיווק רשתי
האם מישהו מאיתנו לא רוצה באמת לדעת לשווק את עצמו ? האם קיים דבר כזה ? האם מישהו מאיתנו באמת מסוגל להזניח עד כדי כך את השיווק שלו עצמו עד כדי כך ששכח לגמרי שקיים צורך לשוב וללטש כמדי כמה ימים את היכולת העצמית ליצור שיווק עצמי טוב בריא ומקצועי?

שיווק רשתי – הסיפור האמיתי – מתחילים להבין מה הוא באמת ......
רובנו חושבים במונחים קצת לא מדויקים או לא ממש נכונים על שיווק רשתי. בהחלט ניתן לומר כי התפיסה הממוצעת של שיווק רשתי היא שגויה למדי. היא חוטאת לעצם הרעיון המרכזי שבבסיס כל שיווק רשתי. במה הדברים אמורים ? בוא נתקדם צעד אחד נוסף אל תוך הדברים כדי לבחון אותם. נביט בכל ביחד בשלווה כדי להבין הכל היטב וכפי שצריך. הנה הם לפנינו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI