דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים כבוד לאביר! DRAG S/X PnP-X KIT מושק
כבוד לאביר! DRAG S/X PnP-X KIT מושק
חיים נוי 03/12/21 |  צפיות: 404

כבוד לאביר! DRAG S/X PnP-X KIT מושק

שנזן, סין, 2 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

במהלך נובמבר הכריזה VOOPOO על השקת DRAG S/X PnP-X KIT בחו"ל. המוצר מבצע שדרוג טכני מקיף על בסיס DRAG S/X, ומשלב את תפיסת הליבה של האבירות בעיצוב המוצר, תוך שהוא חולק כבוד לתהילה ולמעלות של האבירים.

המקור של רוח האבירות הוא אומנויות הלחימה בגרמניה בימי הביניים, כשהתגלמה בחיילים בשדה הקרב האירופי במאה ה-11, בשומרי הקיסרים וגם בלוחמים של ישו. בימינו האבירות ממשיכה לבוא לידי ביטוי בהיבט התרבותי, במונחים של אצילות והתנהגות ג'נטלמנית. למרות חלוף הזמן, הדבר הקבוע היחיד הוא האמונה שהאביר נשאר נאמן, עם שמונה סגולות של אבירים שזורמות בדמו. לאחר שלמדו את ההיסטוריה האגדית של ימי הביניים וירדו לעומקה של ליבת האבירות, הרגישו אנשי העיצוב, המחקר והפיתוח של VOOPOO שהיא נוגעת לליבם. ארבעת מרכיבי הליבה, 'כבוד', 'גבורה', 'צדק' ו-'רוחניות' נכללו במוצר DRAG S/X PnP-X KIT כדי שהצרכנים יוכלו לגלות. כל אידוי הוא מיזוג של VOOPOO עם הקשר של האבירות, וכל פיסת ענן היא דיוקן רוחני של האביר שממהר לשדה הקרב בגבורה.

המוצר DRAG S/X PnP-X KIT בוחר חמישה צבעי אבירים חדשים, שכל אחד מהם מרמז על שפת עיצוב עשירה. מגן זהב - אביר טמפלרי להגנת הצדק. אביר אדום - אביר במסכה שרודף אחר הגינות. אביר ערמון - אביר דרקון להגנה על התהילה. נשר שחור - אביר שחור אמיץ וללא פחד. אביר אפור – אביר שהוא קודש לרוחניות.

PnP-X Pod מציג את הרוחניות של האביר. חומרי המתכת וכפתורי המילוי בחלק העליון עברו שדרוג, וניתן להחליף את קצה הטפטוף 510 בכל עת. הוא מוגן נגד דליפות, נוח יותר וגמיש יותר.PnP-X Pod מקרין רוחניות אבירית, ויעניק לכם חוויית אידוי מהנה.

מוצרי סדרת האבירים מביאים 'מערכת זרימת אוויר אינסופית התומכת בהתאמה של כל נתיב אוויר. ויותר מזה, אביר מסמל אומץ וגבורה. DRAG S/X PnP-X KIT מגלם את רוח הגבורה של האביר. הוא מצויד בשבב GENE.TT חזק, והספק מתכוונן הנע בין 5-60/80 וואט. ניתן להפעיל את המוצר תוך 0.001 שניות. החומרה חזקה מספיק כך שכל אביר יוכל להסתער לקרב, ללא כל דאגות.

המשימה של האביר היא לשמור על הארץ והטריטוריה, התהילה והאמונה, ועל הנסיכה האהובה שבליבם. DRAG S/X PnP-X KIT מצויד בסוללה מובנית בנפח עבודה של 2,500 מיליאמפר/שעה וסוללה חיצונית של 18,650 מיליאמפר/שעה. ממשק הטעינה המהירה Type-C 5V/2A מאפשר לכל אביר הזנה מלאה כדי שיקום לתחייה ברגע. השמירה על DRAG S/X PnP-X KIT היא שמירה על רוחו של האביר, כשההקשר התרבותי שלו עובר בירושה ונשאר חדשני במשך אלפי שנים.

DRAG S/X PnP-X KIT הוא שדרוג המבוסס על DARG S&DARG X. גולת הכותרת היא השדרוג המקיף של המרסס. בנוסף, PnP X Pod שדרג את הטבעת המתכתית הקישוטית עם מרקם בסגנון האבירות. שינוי אחר הוא בכפתורי המילוי בחלק העליון, שנוחים יותר לשימוש. העיצוב נגד דליפות קומפקטי יותר, וניתן להחליף את קצה הטפטוף 510 בכל עת. בקיצור, השדרוג של DRAG S/X PnP-X KIT הוא מקיף, וראוי לקנייה. חובבי מוצרי אדים שאוהבים אבירים לא יכולים לפספס את מוצר הדגל הזה שמביא את רוח האבירות. בואו נחלוק יחדיו כבוד לאבירים!

המעמד של DRAG S/X PnP-X KIT ו-DARG S/X PRO שונה. DARG S/X PRO הוא מוצר המתאים ביותר עבור מאדים מקצועיים שרוצים לחוות עוצמה יותר גבוהה עם ענן גדול יותר.

VOOPOO, שנוסדה ב-2017, גדלה במהירות תוך פרק זמן קצר וכעת היא נמכרת ברחבי העולם. VOOPOO הוא מיזם היי-טק המשלב מחקר ופיתוח, עיצוב, ייצור ופעולות מותג. היא מציעה ארבע סדרות מוצרי דגל: DRAG,VINCI, ARGUS ו-V Series. ל-VOOPOO יותר מ-3,000 עובדים ברחבי העולם והעסקים שלה מכסים יותר מ-70 מדינות ואזורים בצפון אמריקה, אירופה ואסיה.

אזהרה: ניתן להשתמש במוצר זה עם מוצרים נוזליים אלקטרוניים המכילים ניקוטין. ניקוטין הוא חומר כימי ממכר.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.voopoo.com/, ועקבו אחר עמודי אינסטגרם, פייסבוק ו- TikTokשלנו.

אנשי קשר

Media contact: Tingkai Xu
Title: Senior PR Manager:
Phone number: 15957944779

מקור: Shenzhen Woody Vapes Technology

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סי. אס. שותפים גלובליים: איך אי קטן בקריביים צפוי לצמיחה כלכלית גדולה בשנת 2022?
פדרציית סנט קיטס ונוויס הוכתרה כאומה הקריבית בדירוג הגבוה ביותר. זאת, במסגרת דו"ח חדש הבוחן את ערכה של אזרחות דרך עיני האזרח הגלובלי.

Vending Machines International הבטיחה התחייבות הונית בשיעור של 135 מיליון דולר סינגפורי מצד Global Emerging Markets (GEM) בעת שהחברה מבקשת לצאת להנפקה
החברה מבקשת לצאת להנפקה בשנה הקרובה באמצעות מיזוג הפוך או באמצעות הנפקה מסורתית בבורסה של סינגפור או בבורסה האוסטרלית

LightCON פותחת מכירה מוקדמת של NFT למשחק החדש שלה, Rise of Stars (ROS)
ROS הוא משחק ה-4X הראשון המפותח עם טכנולוגיית בלוקצ'יין שמושק בפלטפורמת WEMIX. בנוסף ללוחמה מסיבית בזמן אמת, המשחק הזה, המתרחש ביקום עצום, כולל ספינות מלחמה וכוכבי לכת מעוצבים בקפידה.

JWA דובאי 2022 חושף את רשימת הזוכים בפרסי תכשיטי היוקרה
JWA דובאי 2022, מהדורה אזורית של פרסי עולם התכשיטים היוקרתיים (JWA), פרסמה את רשימת הזוכים בפרסי הענף, לכבוד יחידים וחברות ממסחר התכשיטים ואבני החן הגדלים במהירות במזרח התיכון.

now.gg משיקה את now.gg Fungible Games (NFG), אבני הבניין של מטאברס המשחקים הניידים
עם העוצמה של now.gg CloudOS ניתן להמיר משחקים ניידים קיימים ל-NFG המקושרים זה לזה ועם המשתמש כדי ליצור מטאברס

סיטי תשנה את מטה EMEA בשיפוץ גדול בלונדון
פרויקט מגדל סיטי מפגין אמון בלונדון כמרכז פיננסי גלובלי *אחד השיפוצים הגדולים ביותר במקום העבודה באירופה *סיטי רכשה מגדל משרדים בקנרי וורף בשנת 2019

רוזן, יועץ למשקיעים מהימן ומדורג מוביל, מעודד משקיעים
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן ומדורג מוביל, מעודד משקיעים ב- Sleep Number Corporation שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 14 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SNBR

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Redwire Corp. f/k/a Genesis Park Acquisition Corp.
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Redwire Corp. f/k/a Genesis Park Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 15 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RDW, RDW.WS, GNPK, GNPK.WS

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב-Discovery Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 8 במרץ בתביעה ייצוגית בניירות ערך – DISCA, DISCK

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Faraday Future Intelligent Electric, Inc. f/k/a Property Solutions Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Faraday Future Intelligent Electric, Inc. f/k/a Property Solutions Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 22 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FFIE, FFIEW, PSAC, PSACW, PSACU
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI