דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
איריס וינשטיין 02/12/21 |  צפיות: 483

במהלך השנה האחרונה החברה רשמה עליה של 20% בהכנסות משותפים, עליה של 25% במספר העסקאות דרך שותפים והכפלה של צוות מנהלי השותפים בחברה

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

Infinidat מחויבת לעזור לשותפים להגדיל את העסקים שלהם, לקבל את ההכשרה הטובה ביותר ולקבל גישה למספר הולך וגדל של מנהלי שותפים מנוסים (PAMs), המשמשים כצוותי תמיכה הטובים מסוגם עבור ספקי הפתרונות. בהשוואה למתחרים, שחתכו לאחרונה את מספר ה-PAMs, צמצמו את הרווחים על יעדים והקטינו את שורות מנהלי השותפים הוותיקים, Infinidat נוקטת באופן מובהק גישה  חזקה וידידותית לטובת השותפים.

ההישגים העיקריים של תכנית השותפים של Infinidat במהלך השנה האחרונה ברחבי העולם כוללים עליה של יותר מ-20% בהכנסות משותפים, עליה של 25% במספר העסקאות דרך שותפים, הכפלה של צוות מנהלי השותפים, גידול פי שלושה במספר האירועים המשותפים של Infinidat  והשותפים לטובת הגדלת הביקוש וגידול של יותר מ-25% במספר השותפים משנה לשנה.

"הצטרפתי ל-Infinidat לאחרונה, לא רק בעקבות הפתרונות החדשניים והערך העסקי ללא תחרות, אותם מספקת Infinidat ללקוחות אנטרפרייז, אלא גם בשל המחויבות החזקה של החברה לשותפים", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק של Infinidat. "חברת Infinidat עושה את כל הדברים הנכונים כדי להזניק שותפים קדימה. התוצאות הבולטות של ההתקשרות של Infinidat עם ספקי פתרונות מדברות בעד עצמן".

במהלך שנת 2021, החברה הגבירה משמעותית את האירועים המשותפים עם קהילת השותפים שלה. Infinidat גם חיזקה ושיפרה צוות מקיף ממוקד-שותפים ומנוסה מאוד, הכולל אנשי מכירות, SE, תמיכה ושיווק, בפריסה עולמית.

חנן אלטיף, מנהל השותפים באזור EMEA ו-APJ בחברת Infinidat אמר כי: "ההשקעה ארוכת הטווח של Infinidat ברשת השותפים הגלובלית משתקפת כיום היטב בגידול המשמעותי של מכירות שהושגו כתוצאה מפעילות יזומה של שותפינו העסקיים. השותפים שלנו הם ערוץ אסטרטגי משמעותי להצלחת שני הצדדים ולכן נמשיך לתמוך בהם באמצעות פעילויות משותפות, הכשרות טכנולוגיות, מסלולים ייעודיים ומימון לפיתוח השוק. התכנית המורחבת שלנו מאפשרת לשותפינו להנות מגידול תוך שמירה על רווחיות גבוהה והרחבת ההזדמנויות העסקיות בשווקים המקומיים שלהן".

"Infinidat עוזרת משמעותית להצלחתנו כספקית פתרונות, בכך שהיא מאפשרת לנו להציע פתרונות בעלי בידול אמיתי, הזוכים לשבחים בתעשייה עבור אחסון נתונים מבוסס AI לארגוני אנטרפרייז ושרידות", אמר ז'אן ויית', מנהל מכירות לגרמניה ב-H&G. "התמיכה שאנו מקבלים דרך תכנית השותפים של Infinidat היא בעלת ערך רב, בין אם למדובר בהדרכה, הסמכה או משאבים אחרים המיועדים להאצת המכירות. יחד, יש לנו יתרון תחרותי עם הביצועים הגבוהים והזמינות של 100%, שהם סימן ההיכר של פלטפורמות אחסון הנתונים של Infinidat".

לאורך 2021, Infinidat השיגה גידול משמעותי בהתבסס על הנחיה למכירה עם שותפים לעתים קרובות ככל האפשר. יתר על כן, מספר השותפים של Infinidat גדל מכ-400 שותפים ליותר מ-500 שותפים, דבר המייצג גידול של יותר מ-25% - וממשיכה לגדול במהירות. החברה גם נמצאת בתהליך של השקה וריענון של תכניות תמריצים חדשות ותחרותיות של לקוחות-שותפים.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
משרדי יחסי הציבור קו ישיר ו-MSCOMMS משיקים את NewStory Group – מותג המשלב את מומחיותם בתחומי ההייטק והתעשייה המסורתית
חברות היעוץ התקשורתי קו ישיר בבעלות איריס וינשטיין ו-MSCOMMS בבעלות איריס בנדיט, מהוותיקות והמנוסות בישראל בתחומי הטכנולוגיה והתעשייה לשוק ה-B2B ו-B2C, הודיעו על הקמת NewStory Group, מותג יחסי ציבור ובית תוכן, המשלב את פעילות שתי החברות.

חברת F5 משדרגת את החוויה הדיגיטלית עם הגנה מקיפה מפני השתלטות על חשבונות
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על סט פתרונות אבטחת מידע, המיועד לשיפור שיתוף הפעולה בין צוותי אבטחת המידע ומניעת הונאות, תוך מתן כלים מתקדמים להתמודדות עם מגוון רחב של איומים מורכבים. הפתרונות החדשים מרחיבים את הפורטפוליו של Shape Security מבית F5 הכולל שירותי SaaS ושירותים מנוהלים, כדי להגן על לקוחות, יישומים וממשקי API מפני השתלטות על חשבונות (ATO) ומאפשרים חוויה דיגיטלית טובה יותר.

חברת שירותי הענן YouCC מונתה לשותפה של F5
חברת YouCC, מובילה בשירותי ענן, טרנספורמציה דיגיטלית ואבטחת מידע, מונתה לשותפה על ידי חברת F5 הגלובלית. F5 בחרה בחברת YouCC בשל ניסיונה המוכח ורב השנים בהובלת פרויקטי ענן אסטרטגיים בארגונים ממגזרים מגוונים ויכולתה לספק מענה מקיף בתחום ה-Cloud Security וחווית המשתמש, כמו גם בשל צוות המומחים האיכותי, המלווה את הלקוחות בכל שלבי תהליכי היישום והטמעת הפתרונות בצורה מאובטחת.

Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI