דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
איריס וינשטיין 02/12/21 |  צפיות: 537

המודל מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים

חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Gina Life, אשר נוסדה על ידי ד"ר שלומית יהודאי-רשף, מנהלת המכון למחקר רפואי ברמב"ם (CRIR), ד"ר ענבל צפיר-לביא, מייסדת שותפה ומנכ"לית החברה, ופרופ' רוני מיכאלי, מפתחת שיטת אבחון מהפכנית לסרטן השחלות, המבוססת על בחינת סמנים ביולוגיים בהפרשות וגינאליות. השיטה, שנמצאת בניסויים קליניים המציגים תוצאות מבטיחות, תאפשר אבחון מוקדם של סרטן השחלות, צמצום משמעותי של שיעור התמותה מהסרטן ושל שיעור הניתוח המניעתי של כריתת השחלות.

מודל הבינה המלאכותית המפותח על ידי DSG יאפשר לחברת Gina Life לנתח מקורות מידע רבים מטווחי זמן שונים, להצליב סטים מגוונים של מידע ואף לחפש קשרים מורכבים ביניהם, מעבר לאלו שנמצאים בבדיקת המעבדה וכך לחזות סיכון למחלה ברמת דיוק גבוהה.

בשלב הראשון של הפרויקט, המתקיים בימים אלו, חברת DSG מספקת ל-Gina Life ליווי לתהליכי חקירת הדאטה הנאספים בניסויים שמבצעת החברה. בשלב השני, אשר יצא לדרך בתוך מספר שבועות, יתבצעו תהליכי ניתוח מעמיקים, בנית התשתית למודל הבינה המלאכותית ותחילת הרצת המודל. הפרויקט צפוי להמשך כשלושה חודשים, לאחריו תתבצע אופטימיזציה, אימון המודל ושילובו המלא בפתרון החברה.

דר' ענבל צפיר-לביא, מייסדת שותפה ומנכ"לית Gina Life אמרה כי: "סרטן השחלות נמנה כיום עם סוגי 'הרוצח השקט' המאובחן בדרך כלל בשלבים מאוחרים בהם הטיפולים אינם יעילים, שיעור ההישרדות הוא נמוך ושיעורי התמותה גבוהים. רק שילוב של בינה מלאכותית בטכניקות האבחון הרפואי יאפשר את קפיצת המדרגה הנדרשת לגילוי מוקדם והצלת חיים. בחרנו ב-DSG בשל הניסיון הנרחב שלה בפרויקטים בתחום הרפואי ובשל הידע המקצועי המעמיק שהיא מביאה עימה, הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום הבריאות".

ד"ר ארנה ברי, חברת דירקטוריון ב-Gina Life, מבכירי המגזר המדעי והטכנולוגי בישראל ולשעבר המדענית הראשית של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, אמרה כי: "אבחון מוקדם של סרטן השחלות משמעותו הצלת חיי אדם ומניעת פרוצדורות ניתוחיות קשות. העתיד של הרפואה נמצא בשילוב של טכנולוגיה מתקדמת שמרחיבה את יכולותיו של הרופא ומאפשרת לו יכולות ניתוח וחיזוי שלא היו אפשריות קודם לכן. Gina Life מחוללת מהפכה באבחון סרטן השחלות ומעניקה לנבדקות את השליטה על המעקב אחר בריאותן".

דן אברהמי, מדען הנתונים המוביל את הפרויקט ב-(DSG) Data Science Group, אמר כי: "בחירתה של Gina Life בנו היא הבעת אמון נוספת ביכולת שלנו לספק פתרונות מבוססי בינה מלאכותית ולמידת מכונה מתקדמים בתחום הרפואה. אנו גאים להיות שותפים לפרויקט חשוב זה, ומשוכנעים כי המודל, שישולב בפתרון החברה, יקדם באופן משמעותי את יכולת האבחון המוקדם של סרטן השחלות, ואף עשוי להוביל לפריצת דרך באופן המעקב והטיפול במחלה".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
משרדי יחסי הציבור קו ישיר ו-MSCOMMS משיקים את NewStory Group – מותג המשלב את מומחיותם בתחומי ההייטק והתעשייה המסורתית
חברות היעוץ התקשורתי קו ישיר בבעלות איריס וינשטיין ו-MSCOMMS בבעלות איריס בנדיט, מהוותיקות והמנוסות בישראל בתחומי הטכנולוגיה והתעשייה לשוק ה-B2B ו-B2C, הודיעו על הקמת NewStory Group, מותג יחסי ציבור ובית תוכן, המשלב את פעילות שתי החברות.

חברת F5 משדרגת את החוויה הדיגיטלית עם הגנה מקיפה מפני השתלטות על חשבונות
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על סט פתרונות אבטחת מידע, המיועד לשיפור שיתוף הפעולה בין צוותי אבטחת המידע ומניעת הונאות, תוך מתן כלים מתקדמים להתמודדות עם מגוון רחב של איומים מורכבים. הפתרונות החדשים מרחיבים את הפורטפוליו של Shape Security מבית F5 הכולל שירותי SaaS ושירותים מנוהלים, כדי להגן על לקוחות, יישומים וממשקי API מפני השתלטות על חשבונות (ATO) ומאפשרים חוויה דיגיטלית טובה יותר.

חברת שירותי הענן YouCC מונתה לשותפה של F5
חברת YouCC, מובילה בשירותי ענן, טרנספורמציה דיגיטלית ואבטחת מידע, מונתה לשותפה על ידי חברת F5 הגלובלית. F5 בחרה בחברת YouCC בשל ניסיונה המוכח ורב השנים בהובלת פרויקטי ענן אסטרטגיים בארגונים ממגזרים מגוונים ויכולתה לספק מענה מקיף בתחום ה-Cloud Security וחווית המשתמש, כמו גם בשל צוות המומחים האיכותי, המלווה את הלקוחות בכל שלבי תהליכי היישום והטמעת הפתרונות בצורה מאובטחת.

Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI