דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Acino רוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה
Acino רוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה
חיים נוי 22/10/21 |  צפיות: 344
Acinoרוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה

ציריך, שוויץ, 22 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Acino ו-Aspen Pharmacare Holdings Limitedוחברות הבת שלה (ביחד, "אספן") חתמו על הסכם עבור Acino לרכוש שש תרופות מרשם מדרום אפריקה עבור יותר מ- 105 מיליון אירו (1.8 מיליארד ראנד).

התרופות שנרכשו משמשות לטיפול בגסטרואנטרולוגיה, אין-אונות ומחלות לב וכלי דם. הרכישה תחזק עוד יותר את טביעת הרגל של Acino בדרום אפריקה על ידי הרחבת ההיצע שלהם במגזרים טיפוליים חשובים אלה.

העסקה כוללת את המותגיםTrustan® ,Altosec® , Zuvamor® , Ciavor® , Grantryl®ו- Aspen Granisetron® . כדי להבטיח גישה ללא הפרעה למטופלים לתרופות אלה, הצדדים גם חתמו על הסכם ייצור ואספקה שלפיו אספן תספק את המוצרים המיוצרים באספן לאסינו לתקופה של שבע שנים.

שותפות זו היא הצהרה משכנעת של האסטרטגיה ארוכת הטווח של Acino ומטרתה להגדיל את הגישה של אנשים לטיפול רפואי בר השגה באזורים שבהם הם זקוקים להם ביותר. רכישה זו מגיעה בעקבות שורה של השקעות אסטרטגיות אחרות, כולל רכישת תיק בריאות נשים ברוסיה מוקדם יותר השנה ותיק הטיפול הראשוני של טקדה בשנת 2020.

"הסכם זה יחזק את הנוכחות של Acino בדרום אפריקה ויאפשר לנו להרחיב את הפורטפוליו המגוון שלנו של טיפולים איכותיים וחדשניים המסייעים בשיפור חייהם של אנשים", אמר סטפן סלטופטה, מנכ"ל Acino. "Acino מחויבת להגדיל את טביעת הרגל שלה בשווקים המתפתחים שלנו כדי לספק את הערך הטוב ביותר למטופלים, ללקוחות, לספקים ולבעלי המניות שלנו".

ג'ון נורמן, מנהל אזורי לארצות דוברות אנגלית באפריקה בחברת אסינו אמר: "אני שמח מאוד לחתום על ההסכם הזה עם אספן. אנו עובדים קשה כדי לתרום תרומה משמעותית לכלכלת דרום אפריקה על ידי מתן המוצרים והשירות הטובים מסוגם למטופלים ולמטפלים בתחום הבריאות, כמו גם יצירת הזדמנויות תעסוקה. זה מיישר קו עם המחויבות שלנו לטרנספורמציה ושמירה על הסמכת BBBEE רמה 1 שלנו. עם רכישה זו, Acino ישפר את הערך של מותגים אלה באמצעות המומחיות והניסיון המעמיקים שלנו בשוק".

מנכ"ל קבוצת אספן, סטיבן סעד, אמר: "עסקה זו מהווה חלק מהאסטרטגיה המועברת של אספן לחדד את סל המוצרים שלה בדרום אפריקה. רכישת מותגים מהימנים אלה בדרום אפריקה מהווה קנה מידה מעולה והזדמנויות מסחריות עבור Acino כפי שהיא מרחיבה את טביעת הרגל שלה בדרום אפריקה על ידי הוספת מוצרים אלה לפורטפוליו המוצרים הקיים שלה".

העסקה כפופה לתנאי סגירה מקובלים, לרבות אישורים רגולטוריים. הצפי הוא שהעסקה תושלם עד ה-31 בדצמבר 2021.

אודות Acino

Acino היא חברת תרופות שוויצרית שבסיסה בציריך עם דגש ברור על שווקים נבחרים במזרח התיכון, אפריקה, רוסיה, אזור חבר העמים ואמריקה הלטינית. החברה מגובה על ידי נורדיק קפיטל ואוויסטה קפיטל פרטנרס. אנו מספקים תרופות איכותיות לקידום שירותי בריאות במחירים סבירים בשווקים מתעוררים אלה, וממנפים את יכולות ייצור התרופות והרשת האיכותיות שלנו כדי לספק לחברות מובילות באמצעות ייצור חוזים ורישוי חוץ. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.acino.swiss. Acino הגיע למעמד BBBEE ברמה 1 בדרום אפריקה בשנים 2020 ו-2021. לפרטים נוספים: www.acino.swiss.

אודות Aspen

Aspen, שבסיסה בדרבן, דרום אפריקה, היא חברת תרופות רב-לאומית מובילה ומומחיות עולמית, הן בשווקים המתפתחים והן בשווקים המפותחים.

אספן משפרת את בריאותם של חולים ביותר מ-150 מדינות באמצעות פתרונות הבריאות האיכותיים, הזולים והיעילים שלה. המגזרים העסקיים המרכזיים של הקבוצה הם תרופות ייצור ותרופות מסחריות הכוללות מותגים אזוריים ומותגי מיקוד סטריליים הכוללים חומרי הרדמה ומוצרים נוגדיפקקת.

אספן מעסיקה כ-9,100 עובדים ויש לה 70 פעילויות עסקיות מבוססות ביותר מ-50 מדינות. הקבוצה מפעילה 23 מתקני ייצור ב-15 אתרים ומחזיקה באישורי ייצור בינלאומיים מכמה מסוכניות הרגולציה העולמיות המחמירות ביותר. יכולות הייצור שלה ניתנות להרחבה לדרישה ומכסות מגוון רחב של סוגי מוצרים, כולל סטריליים, מינון מוצק דרך הפה, נוזלים, מוצקים למחצה, ביולוגיים ומרכיבים פרמצבטיים פעילים. למידע נוסף בקרו בכתובת www.aspenpharma.com.

לפרטים נוספים, אנא צרו קשר:

Acino

קשרי מדיה

Larisa Bernstein

Head of Corporate Communications

Acino International AG

larisa.bernstein@acino.swiss

Aspen

קשרי מדיה

Shauneen Beukes

Aspen Group Communications Manager

sbeukes@aspenpharma.com

קבצים מצורפים:

  • Acino photo
  • Acino Aspen portfolio acquisition pressrelease

Larisa Bernstein

Acino

larisa.bernstein@acino.swiss

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
כבוד לאביר! DRAG S/X PnP-X KIT מושק
במהלך נובמבר הכריזה VOOPOO על השקת DRAG S/X PnP-X KIT בחו"ל. המוצר מבצע שדרוג טכני מקיף על בסיס DRAG S/X, ומשלב את תפיסת הליבה של האבירות בעיצוב המוצר, תוך שהוא חולק כבוד לתהילה ולמעלות של האבירים.

זרוע הפינטק של Batelco, חברת הטלקום המובילה במדינה, תשיק את אפליקציית העל הראשונה לתשלומים ניידים באזור עד סוף 2021
i2c Inc, ספקית מובילה של טכנולוגיית תשלומים ובנקאות דיגיטליים, הודיעה היום שיתוף פעולה עם BEYON Money, אפליקציית העל הניידת שהשיקה Batelco Financial Services, שהיא זרוע הפינטק של ספקית הפתרונות הדיגיטליים והתקשורת המובילה של בחריין.

חברת וולה מציינת שנה ראשונה כחברה עצמאית על ידי הצבת מטרות צמיחה גבוהות יותר, חשיפת המצאה פורצת דרך והרחבת יכולות ההנהלה
חברת Wella, מובילה עולמית בתעשיית היופי, המוערכת ב- 100 מיליארד דולרים, מציינת היום שנה כחברה עצמאית. חברת וולה מחזיקה בתלקיט קמעונאות מקצועי ביותר של טכנולוגיות שיער, יופי וציפורניים של מותגים איקוניים, לרבות וולה Wella Professionals, Clairol, OPI, Nioxin, Sebastian Professional ו-ghd.

חברת בומברדייה מציינת חגיגה כפולה – נטג'טס קיבלה את המטוס Global 7500 Business Jet ואילו בומברדייה סיפקה את כלי טיס Global ה-1000
*יציאתו לשוק של המטוס העסקי בעל הטווח הארוך ביותר בתעשייה, הוא הסנונית הראשונה מבין 20 כלי טיס מסוג Global 7500 אשר נכנס לצי חברת נטג'טס

Square, Inc. משנה את שמה ל- Block
השינוי מבדיל את המותג סקוור, שנבנה עבור עסקי המוכר, לבין הישות הארגונית

תרו ממנה מנהל כספים ראשי חדש
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) ("תרו") הודיעה היום על המינוי של ויליאם ג'יי קוט לסגן נשיא, מנהל כספים ראשי ומנהל חשבונאות ראשי, בתוקף מהיום.

Sophi.io זכתה ב-Digital Media Awards Worldwide של WAN-IFRA לשנת 2021
Sophi.io, ערכת כלי המיכון, המיטוב והחיזוי מבוסס הבינה המלאכותית של גלוב אנד מייל, זכתה ב-Digital Media Awards Worldwide של WAN-IFRA לשנת 2021 בקטגוריית Best Paid Media Strategy עבור Sophi Dynamic Paywall, מנוע חומת התשלום בעל יכולת ההתאמה האישית בזמן אמת שלה.

חברת Luxury Portfolio International (LPI) מוציאה את דו"ח מצב הנדל"ן היוקרתיים לשנת 2022
חברת Luxury Portfolio International® (LPI), רשת סוכנויות נדל"ן יוקרה לדיור, המובילה בעולם, שמחה לחלוק את תוצאות דו"ח מצב הנדל"ן היוקרה שלה לשנת 2022 (SOLRE). המחקר כולל נתונים מיחידים בטווח ההכנסה העליון (5%-1%) ב-20 מדינות, ומקיף קשת רחבה של סוגיות מכריעות בשוק נדל"ן הדיור היוקרה.

אמזון משקיעה ב-274 פרויקטים של אנרגיה מתחדשת ברחבי העולם, מוסיפה 18 פרויקטים חדשים באירופה ובארה"ב
אמזון (נאסד"ק: AMZN) הודיעה היום על 18 פרויקטים חדשים של אנרגיה סולארית ומונעת ברוח ברחבי ארה"ב, פינלנד, גרמניה, איטליה, ספרד ובריטניה, בהיקף של 5.6 ג'יגה-ואט (GW) של קיבולת שנרכשה עד כה בשנת 2021. לאמזון יש כיום 274 פרויקטים של אנרגיה מתחדשת ברחבי העולם והיא בדרך להספק של 100% מפעילותה העסקית באנרגיה מתחדשת עד 2025 – חמש שנים מוקדם יותר מההתחייבות המקורית שלה ב-2030.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הבוליביאני
Andersen Global מרחיבה את הכיסוי שלה באמריקה הלטינית באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם מרד עורכי הדין Indacochea & Asociados (IA) שבסיסו בבוליביה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI