דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
איריס וינשטיין 17/10/21 |  צפיות: 411

Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.

על פי גרטנר, "לספקים ברביע המובילים יש את הציונים הגבוהים ביותר בביצוע ושלמות החזון (Ability to Execute and Completeness of Vision). לספק מוביל יש את נתח השוק, האמינות ויכולות השיווק והמכירות הדרושות כדי להניע קבלה של טכנולוגיות חדשות בשוק. הם חדשנים ומובילי דעה, עם תכניות מוסדרות שלקוחות ולקוחות פוטנציאליים יכולים להשתמש בהן בעת תכנון תשתיות ואסטרטגיות האחסון שלהם".

"אנו מאמינים שההכרה של Infinidat ברבוע הקסם של גרטנר מאשרת את עוצמת הפתרונות ואת המומנטום התחרותי שלנו כחברה 'מובילה' בשוק האחסון הארגוני", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "המיצוב שלנו ברביע המובילים מעוגן בהנחת היסוד שלנו לחדש ולספק פתרונות אחסון נתונים עם שילוב שאין לו תחרות, הכולל 100% זמינות, ביצועים יוצאי דופן ועלות בעלות כוללת הנמוכה ביותר האפשרית בקנה מידה מרובה פטה-בייט. עבור לקוחותינו, ארגוני אנטרפרייז וספקי שירותי הענן, Infinidat היא פלטפורמת האחסון המרכזית הנבחרת לענן הפרטי".

מוקדם יותר השנה, Infinidat הוכרה כבחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights לשנת 2021 בתוכנית "קול הלקוח": אחסון מרכזי ( ("Voice of the Customer": Primary Storage1. זו היא השנה השלישית ברציפות שבה Infinidat מוכרת כבחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights על סמך הביקורות והדירוג הבלתי תלוי של משתמשי הקצה.

נכון ל-14 לאוקטובר 2021, חברת Infinidat קיבלה 153 חוות דעת במהלך 12 החודשים האחרונים מלקוחות מאומתים בשוק מערכי האחסון המרכזיים, עם ציון ממוצע של 4.8 כוכבים מתוך 5. יתר על כן, 95% מהלקוחות ציינו את נכונותם להמליץ ​​על Infinidat לעמיתיהם.

המוניטין של פלטפורמת האחסון החדשנית של Infinidat ממשיך לצמוח. פתרון האחסון הארגוני InfiniBox® מספק ביצועים מהירים מ-All flash, קיבולת בקנה מידה של פטה-בייט וזמינות מובטחת הבנויה לעומסי העבודה התובעניים ביותר בדטה בייס הארגוני. עם InfiniBox, מחלקות מערכות המידע בארגונים וספקי שירותי ענן מסוגלים לעלות מעבר ליעדי רמת השירות שלהם תוך הפחתה משמעותית של עלות ומורכבות תפעול מערך האחסון שלהם.

*Gartner, Magic Quadrant for Primary Storage, Jeff Vogel, Roger W. Cox, Joseph Unsworth, Santhosh Rao, October 11, 2021.

*גרטנר, ריבוע הקסם לאחסון מרכזי, 11 אוקטובר 2021.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר

Infinidat ממנה את בכיר תעשיית האחסון אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק (CMO). הרצוג, בכיר לשעבר בחברות האחסון העולמיות EMC ו- IBM, הצטרף ל-Infinidat החל מהיום (ה-20 לאוקטובר 2021) ומדווח למנכ"ל החברה פיל באלינג'ר.

F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על הרחבת תמיכתה בלקוחות המנהלים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאמצים טכנולוגיית קוד פתוח כדי להניע לחוויות דיגיטליות מודרניות.

Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.

מיזוג בין שתי מובילות Cyber Security
חברת Forcepoint רכשה את חברת Bitglass, זאת כחלק מהגשמת חזון SASE Data First שלה ארכיטקטורת ה Data-First SASE של Forcepoint עם יכולות אבטחת נתונים וקישוריות מתקדמות יחד עם פלטפורמתBitglass Security Service Edge תפשט באופן מהפכני את האופן שבו לקוחות יכולים לגשת, להגן ולהשתמש בנתונים בבטחה וביעילות בכל מקום ובכל מכשיר.

זברה טכנולוגיות מינתה את יפתח פריזדה למנהל פעילות Force5
יפתח פריזדה, מונה למנהל פעילות Force5, הפעילות המשותפת ל- F5 וזברה טכנולוגיות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי פריזדה על ניהול הדור הבא של פלטפורמת ההפצה של מוצרי F5 בישראל. פריזדה מביא אתו למעלה מ- 12 שנים של ניסיון בתחום המכירות, שיווק וניהול תיקי לקוחות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI