דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת נמלי AD וחברת הפיתוח עקבה חותמות על הסכם לפרויקטים של תיירות ושיפור ימי בעקבה - ירדן
קבוצת נמלי AD וחברת הפיתוח עקבה חותמות על הסכם לפרויקטים של תיירות ושיפור ימי בעקבה - ירדן
חיים נוי 23/09/21 |  צפיות: 206

קבוצת נמלי AD וחברת הפיתוח עקבה חותמות על הסכם לפרויקטים של תיירות ושיפור ימי בעקבה - ירדן

מסוף שייט חדש יפותח על ידי קבוצת נמלי AD כחלק מתוכנית אסטרטגית לשיפור מגזרי הספנות והתיירות

אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות, 22 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

AD Ports Group, המנחה המובילה בתחום המסחר והלוגיסטיקה, חתמה על הסכם עם התאגיד לפיתוח עקבה, לפיו קבוצת נמלי AD תיזום הקמת מסוף שייט חדשני במרסה זייד בעקבה.

זה יהיה המתקן הראשון שפותח על ידי קבוצת נמלי AD בירדן ומתקן השייט הראשון שלה מחוץ לאיחוד האמירויות הערביות.

הטרמינל החדש ישמש שער בנמל עקבה שיקלוט נוסעי ספינות תענוגות המבקרים בים האדום, בנוסף לכך שיהיה אטרקציה מרכזית לתושבי עקבה עם מגוון רחב של שירותי תיירות, מסחר ובילוי.

כמו כן נחתם הסכם נוסף, לפיו קבוצת נמלי AD, באמצעות הזרוע הדיגיטלית שלה, Maqta Gateway, תנהל יישום מערכת קהילתית מתקדמת של נמלים (PCS), שתפקח על התקשורת בין נמלי עקבה ומפעילי מסופים, הרשות לאזור הכלכלי המיוחד של עקבה (ASEZA), חברת הפיתוח של עקבה, נציבות ירדן הימית, המכס, שירותי התמיכה והחיבורים היבשתיים לנמל עקבה.

קבוצת נמלי AD, שתנצל את מומחיותה רבת השנים והנרחבת שלה כמנחה גלובלית של מסחר ולוגיסטיקה, תעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם החברה לפיתוח עקבה כדי לפרוס את המערכת הדיגיטלית על מנת להרחיב את היכולת הטכנית והיכולות של נמלי עקבה.

ההסכם נחתם במהלך ביקור של משלחת בכירה מירדן בראשות עו"ד נאיף אחמד בקהיט אלת'יב, הנציב הראשי של רשות האזור הכלכלי המיוחד של עקבה לאבו דאבי והוא הראשון בסדרה של שותפויות אסטרטגיות עם קבוצת נמלי AD.

קפטן מוחמד ג'ומה אל שמיסי, מנכ"ל קבוצת נמלי AD, אמר: "אנו שמחים וגאים לחתום על הסכם אסטרטגי זה עם התאגיד לפיתוח עקבה. הקמתו ותפעולו של מסוף שייט חדש במרסה זייד תהוה אבן דרך עבור מגזר השייט והתיירות הצומח במהירות בירדן והוא הראשון מבין פרויקטי שיפור רבים שתכננו.

"בנוסף, כחלק מהמחויבות המתמשכת שלנו לתמוך בצמיחת התעשייה הימית של ירדן, קבוצת נמלי AD, באמצעות הזרוע הדיגיטלית שלה, Maqta Gateway, ממנפת את המומחיות הדיגיטלית שלה כדי ליישם מערכת קהילת נמל חזקה באקוסיסטם של נמלי עקבה שתאיץ את חילופי הסחורות ותרומם את המסחר לגבהים חדשים".

חוסיין אלספאדי, מנכ"ל החברה לפיתוח עקבה אמר: "אנו שמחים לאחד כוחות עם קבוצת נמלי AD עם הסכם זה אשר עולה בקנה אחד עם שיתוף הפעולה הרחב יותר בין ירדן לאיחוד האמירויות הערביות. באמצעות פיתוחם השאפתני של נמלים באבו דאבי וברחבי העולם, הם הוכיחו את שאיפתם ויכולתם להתפתח ולהניע צמיחה במגזר הימי.

"פיתוח מסוף השייט בעקבה יתמוך באופן משמעותי בצמיחת ענף התיירות בממלכה, אשר ירחיב את היקף המתקנים והשירותים באתר.

"זה גם יאפשר תנועה של נוסעי ספינות תענוגות המגיעים ממדינות מעבר לים התיכון ואירופה, שבדרך כלל מבקרים במשולש הזהב של ירדן. משולש הזהב, המשתרע מהנוף המדברי של ואדי רום ועד לחופים החוליים של עקבה ולעיר העתיקה פטרה, נחשב בעיני רבים לאחד מיעדי התיירות המובילים בירדן. שיתוף פעולה זה גם יקדם את היצע התיירות שלנו, ייצור מקומות עבודה חדשים ויחזק את מעמדה של עקבה כמרכז אזורי מרכזי.

"אנו בטוחים כי באמצעות שיתוף הפעולה שלנו עם קבוצת נמלי AD ו- Maqta Gateway, נוכל לעמוד בקצב ההתפתחויות המהירות של דיגיטציה בענף התחבורה והלוגיסטיקה, כמו גם לשפר את המערכות הדיגיטליות שלנו במטרה לספק שירותים ברמה עולמית למשתמשי הנמל בעקבה".

לקבלת מידע נוסף, בקרו ב:adports.ae

עקבו אחרינו בטוויטר:@AbuDhabiPorts

עקבו אחרינו בלינקדאין: linkedin.com/company/abudhabiports

עקבו אחרינו באינסטגרם: instagram.com/AbuDhabiPorts

עקבו אחרינו בפייסבוק: facebook.com/AbuDhabiPorts

אודות Aqaba Development Corporation

לקבלת מידע נוסף, בקרו ב: www.adc.jo

עקבו אחרינו בלינקדאין: aqaba development corporation

עקבו אחרינו באינסטגרם: adc.jo

עקבו אחרינו בפייסבוק: aqaba development corporation

*מקור: AETOSWire

ליצירת קשר:

Abdelrahman Al Echla
abdelrahman.alechla@adports.ae
+971559001902
or
AD Ports Group Media Office
email: media@adports.ae

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/52494148/en

מקור: AD Ports Group

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות
Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, הודיעה היום על נתוני הפריה חוץ גופית חדשים המדגימים פעילות נטרול נשמרת של הנוגדן המונוקלונלי שלה (mAb), ADG20, נגד פאנל מגוון של גרסאות SARS-CoV-2 במחזור, כולל גרסאות למבדה ומו החדשים.

אנה אמיצ'ארלה מנכ"לית EthosEnergy הוכרה כמנהלת הבכירה של שנת 2021
מגזין פאוור כיבד מנהלים חדשניים מתעשיית ייצור החשמל במהלך טקס פרסים בוועידת Experience Power אמש. בעקבות קריאה עולמית למועמדויות, ההגשות הצטמצמו לרשימה קצרה של מתמודדים ראויים לפרסים ל-15 קטגוריות.

סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM
משקיעה עם בעלי המניות המייסדים וצוות הניהול כדי לתמוך בצמיחה אורגנית ולהאיץ את מפת הדרכים של מיזוגים ורכישות עבור ספקית ניהול המשכנתאות, החוק והדיגיטל המובילים של איבריה ובאמריקה הלטינית

ניסוי קליני לבדיקת תכשיר נוזלי המבוסס על קנבידיול (CBD) של חברת ANANDA Scientific לטיפול בהפרעות של שימוש יתר באופיואידים
ANANDA Scientific Inc., חברת ביוטכנולוגיה לפיתוח תרופות, הודיעה על ביצוע ניסוי קליני לבדיקת השפעתה של תרופה מחקרית בשם Nantheia™ ATL5, המבוססת על קנבידיול (CBD), בפורמולציה נוזלית ייחודית שהינה חלק מהקניין הרוחני של החברה. החברה עושה שימוש בטכנולוגיה מוגנת פטנט, כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. הבקשה לאישור התרופה החדשה (IND) לניסוי זה אושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA).

מיליקן רוכשת את אנקפסיס
Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוונת עם יותר ממאה וחצי שנים של מומחיות מדעית בחומרים, רכשה באופן רשמי אתEncapsys, LLC ("אנקפסיס"), מובילה עולמית בטכנולוגיות כימוס, מקבוצת Cypress Performance Group LLC ("Cypress"). העסקה נסגרה רשמית ב-18 באוקטובר 2021.

אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות באסיה עם אחת מחברות המס הגדולות באינדונזיה
Andersen Global - אנדרסן גלובל נכנסת לשוק האינדונזי עם שיתוף פעולה עם חברת Soewito, Fajar & Partners, הפועלת כ- TaxPrime, אחת מחברות יועצי המס הגדולות במדינה.

Digital Check מציגה סורק צ'קים TSX40 חדש לשווקים בינלאומיים
ה-TellerScan TSX40 הוא סורק המחאות העדכני ביותר של Digital Check, המיוצר באופן בלעדי עבור השוק הבינלאומי. פלטפורמה חדשה לחלוטין המשלבת את האלמנטים העיצוביים הטובים ביותר של סורקי סדרת TellerScan ו- SmartSource Elite, TSX40 מיועדת ללכידת תמונות קלות ובינוניות בשימוש בבנקאות קמעונאית ובעסקים.

SolarWinds תציג פתרונות ניהול לתפעול ה-IT בשבוע הטכנולוגיה GITEX 2021
פתרונות הניהול לתפעול ה-IT עטורי הפרסים מבית SolarWinds תומכים בשינוי אותו דורשת כיום הכלכלה הדיגיטלית

ThreatConnect שחררה את Risk Quantifier™ 6.0 - מניעה חדשנות מתמשכת בכימות של סיכוני סייבר
ההשקה החדשה מציגה תמיכה מלאה בתרחישי FAIR ותרחישי FAIR ממוכנים למחצה חדשניים שתוכננו להוציא מהתמונה סובייקטיביות, לזרז את מהירות האימוץ ולספק תוצאות מובילות פעולה לעסקים שצריכים לקבל החלטות פיננסיות מודעות סביב סיכון סייבר

המרכז המכוון לחקר האנרגיה של מכון החדשנות הטכנולוגית הופך לראשון באזור שישכפל פולסים אלקטרומגנטיים מתגובה גרעינית בגובה רב
*המרכז משתף פעולה עם מונטנה טכנולוגיות שבסיסה בשווייץ כדי להשיג פריצת דרך סימולטורית *פעימה אלקטרומגנטית גרעינית מגבירה את האוטונומיה של תאימות אלקטרומגנטית אזורית, בדיקות הגנה מפני הפרעות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI