דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים DXC Technology ולנובו משתפים פעולה עם ד"ר פיטר סקוט-מורגן בפתרונות נגישות טכנולוגיים חדשניים ליצירת עתיד טוב יותר לאנשים עם מוגבלויות
DXC Technology ולנובו משתפים פעולה עם ד"ר פיטר סקוט-מורגן בפתרונות נגישות טכנולוגיים חדשניים ליצירת עתיד טוב יותר לאנשים עם מוגבלויות
חיים נוי 21/09/21 |  צפיות: 208

DXC Technology ולנובו משתפים פעולה עם ד"ר פיטר סקוט-מורגן בפתרונות נגישות טכנולוגיים חדשניים ליצירת עתיד טוב יותר לאנשים עם מוגבלויות

לונדון ומשולש המחקר, צפון קרוליינה, 20 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

DXC Technology (NYSE:DXC) ולנובו הודיעו היום על שיתוף פעולה עם מדען הרובוטיקה בעל החזון ד"ר פיטר סקוט-מורגן והקרן הפילנתרופית שלו לפיתוח פתרונות טכנולוגיים מסייעים שאפתניים על ידי שילוב טכנולוגיות החומרה, התוכנה והבינה המלאכותית (AI) העדכניות ביותר כדי להעצים אנשים עם מוגבלויות, מחלות ותנאים מאתגרים אחרים.

סקוט-מורגן, הידוע כ"סייבורג האנושי הראשון בעולם", רותם את הטכנולוגיה להאריך ולהעשיר חיים. הוא אובחן בשנת 2017 עם מחלת נוירון מוטורי (MND) – הידועה גם בשם טרשת אמיוטרופית לרוחב (ALS). כאשר הופיעו הסימפטומים הראשונים, סקוט-מורגן החל לחקור אמצעים להאט את התקדמות המחלה הטיפוסית באמצעות אמונתו בפוטנציאל הבלתי מוגבל של הטכנולוגיה. החזון של סקוט-מורגן הוא: "להפוך את הפגיעים לבטוחים, חסרי האונים חזקים, הלא ממומשים".

"הבסיס של שיתוף הפעולה שלנו הוא אמונה בפוטנציאל הלא מנוצל של הטכנולוגיה לשחרר את החלומות שלך - מה שלא תהיה, לא משנה מה הרקע שלך, לא משנה מה הנסיבות שלך, לא משנה מה השאיפות שלך", אמר סקוט-מורגן. בתחילה נאמר על ידי רופאים שיש לו רק שנתיים לחיות, אך לסקוט-מורגן יש מנטרה: "הוסף תקווה עם AI ורובוטיקה!".

DXC ולנובו – לצד צוות מתנדבים וטכנולוגים מובילים – יספקו מומחיות בחומרה, תמיכה בתוכנה, אינטגרציה ובינה מלאכותית. יוזמות מרכזיות כוללות:

*פיתוח כסאות גלגלים אוטונומיים בנהיגה עצמית לניווט בבתים ומעבר להם;

*שמירה על אישיות עם אווטאר שמעבד במהירות בפירוט פוטו-ריאליסטי;

*מינוף מציאות רבודה (AR) כממשק משתמש הנשלט בתנועות עיניים בלבד;

*האצת הדור וההתאמה האישית של קולות דיגיטליים אקספרסיביים רגשית; ו

*הטמעת טכנולוגיה חכמה בכל בית המשפחה כדי לשפר את חייהם של כל דייריו.

בנוסף לפיתוח פתרונות מותאמים אישית, לנובו תרמה ציוד מחשוב למשרד הביתי של סקוט-מורגן. קלווין קרוסלין, מנהל הגיוון הראשי של לנובו ונשיא קרן לנובו אמר: "יש לנו אחריות להפוך את הטכנולוגיה החזקה לנגישה ככל האפשר וליצור הזדמנויות חדשות. זו בדיוק הסיבה שאנחנו מתלכדים מאחורי הרעיון של טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, ואני אסיר תודה לד"ר סקוט-מורגן שהזמין אותנו לשתף פעולה ולשתף חלק קטן מהחזון יוצא הדופן שלו".

DXC תפעל כמשלבת טכנולוגיה. פריסת יכולות מערימת הטכנולוגיה הארגונית מ- DXC תביא ידע וניסיון טכנולוגיים כדי להבטיח שילוב חלק ומאובטח בין תשתיות, יישומים, ניתוחים ופתרונות הנדסיים.

"פיטר הוא השראה מדהימה", אמר סטיב טורפי, נשיא EMEA ב-DXC. "צוות DXC יציע ייעוץ ותמיכה להגדרת דרישות, ארכיטקטורת היעד ומפת הדרכים הטכנולוגית. באופן ספציפי, הם יאפשרו את הפונקציות למעקב אחר העיניים, מקלדות וירטואליות, דיבור וביצועי אווטאר. לפיטר, עם הקרן, יש תשוקה בלתי נלאה לאתגר את החשיבה שלנו על האופן שבו ניתן להשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר את חייהם של אנשים וחברה".

למידע נוסף על ד"ר פיטר סקוט-מורגן, כולל הרקע שלו, מחקר מתמשך, והזדמנויות לפעילות באמצעות קרן סקוט-מורגן.

"יישמתי חיים שלמים של מחקר כדי לשכתב את העתיד שלי - הפסקה יוצאת דופן! אבל הרבה יותר חשוב, יש לנו עכשיו את ההזדמנות לשכתב את העתיד עבור מיליונים - בסופו של דבר מיליארדים - על ידי יישום הלקחים שנלמדו כדי להפוך את הפגיעים לבטוחים, חסרי האונים חזקים, הלא ממומשים. רציתי דרך להשתחרר מגופי הפתאומי ולא מתאים, להתגבר על אבחנה הרסנית ולדמיין מחדש מה המשמעות של 'מחלה סופנית'. אבל אנחנו יכולים לעזור לכל מי שמרגיש מקופח. הם יכולים לעלות כמו עוף החול! עם תמיכה יוצאת דופן מבעלי פרנסיס, אינספור משתפי פעולה אדיבים ומבריקים, ומנהיגי טכנולוגיה כמו DXC ולנובו, אני מוצא את העתיד שהיה פעם אפל, בהיר להפליא."

אודות DXC Technology

DXC Technology (NYSE: DXC) מסייעת לחברות גלובליות להפעיל את המערכות והפעילויות הקריטיות שלהן תוך ביצוע מודרניזציה של המחשוב, מיטוב של מבני הנתונים והבטחת אבטחה ומדרגיות בעננים ציבורים, פרטיים והיברידיים. עם עשרות שנים של יצירת חדשנות, החברות הגדולות ביותר בעולם סומכות על DXC שתתקין את מחסנית הטכנולוגיות הארגוניות שלנו כדי לספק רמות חדשות של ביצועים, תחרותיות וחוויות לקוח. למידע נוסף על הסיפור של DXC והמיקוד שלנו באנשים, לקוחות וביצוע תפעולי, בקרו בבקשה באתר DXC.com.

אודות לנובו

לנובו (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) חברת Fortune Global 500בהכנסות של 60 מיליארד דולר המשרתת לקוחות ב-180 שווקים ברחבי העולם. אנו מתמקדים בחזון נועז לספק טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, מפתחים טכנולוגיות משנות עולם המספקות כוח (באמצעות מכשירים ותשתיות) ומעצימות (באמצעות פתרונות, שירותים ותוכנות) מיליוני לקוחות מדי יום ויחד יוצרות חברה דיגיטלית מכילה, אמינה ובת קיימא יותר לכולם, בכל מקום. למידע נוסף:https://www.lenovo.com וקראו על החדשות האחרונות דרך StoryHub שלנו.

אודות Lenovo Tech World 2021וד"ר פיטר סקוט-מורגן

סקוט-מורגן הצטרף ללנובו לאירוע Tech World 2021 שלה ב-8 בספטמבר כדי לשוחח עם תורסטן סטרמלאו, מנהל הייעוץ האסטרטגי של לנובו, על המטרות המשותפות שלהם לספק טכנולוגיה חכמה יותר לכולם.

"אני גאה מאוד לעבוד עם פיטר, מדען מבריק לחלוטין ובן אדם מעורר השראה", אמר סטרמלאו, שמוביל את מאמציה של לנובו. "אנחנו מתמקדים הרבה בהגברת הנגישות והמגוון בלנובו, וזו הזדמנות ייחודית להבטיח שהחדשנות שלנו עושה שינוי אמיתי – גם לפיטר וגם, אני מקווה, לרבים אחרים".

אודות שותפים אחרים התומכים בקרן סקוט-מורגן

משתפי פעולה מרכזיים אחרים שכבר עובדים עם סקוט-מורגן על יוזמה זו כוללים את מתיו איילט מ- CereProc, אמנדה דארבי מ- Optimize3D באולפני פיינווד, וארי שפירו מ- Embody Digital.

ליצירת קשר

Media
Antoine Roussel,

Communications EMEA: aroussel@dxc.com

מקור:DXC Technology

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות
Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, הודיעה היום על נתוני הפריה חוץ גופית חדשים המדגימים פעילות נטרול נשמרת של הנוגדן המונוקלונלי שלה (mAb), ADG20, נגד פאנל מגוון של גרסאות SARS-CoV-2 במחזור, כולל גרסאות למבדה ומו החדשים.

אנה אמיצ'ארלה מנכ"לית EthosEnergy הוכרה כמנהלת הבכירה של שנת 2021
מגזין פאוור כיבד מנהלים חדשניים מתעשיית ייצור החשמל במהלך טקס פרסים בוועידת Experience Power אמש. בעקבות קריאה עולמית למועמדויות, ההגשות הצטמצמו לרשימה קצרה של מתמודדים ראויים לפרסים ל-15 קטגוריות.

סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM
משקיעה עם בעלי המניות המייסדים וצוות הניהול כדי לתמוך בצמיחה אורגנית ולהאיץ את מפת הדרכים של מיזוגים ורכישות עבור ספקית ניהול המשכנתאות, החוק והדיגיטל המובילים של איבריה ובאמריקה הלטינית

ניסוי קליני לבדיקת תכשיר נוזלי המבוסס על קנבידיול (CBD) של חברת ANANDA Scientific לטיפול בהפרעות של שימוש יתר באופיואידים
ANANDA Scientific Inc., חברת ביוטכנולוגיה לפיתוח תרופות, הודיעה על ביצוע ניסוי קליני לבדיקת השפעתה של תרופה מחקרית בשם Nantheia™ ATL5, המבוססת על קנבידיול (CBD), בפורמולציה נוזלית ייחודית שהינה חלק מהקניין הרוחני של החברה. החברה עושה שימוש בטכנולוגיה מוגנת פטנט, כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. הבקשה לאישור התרופה החדשה (IND) לניסוי זה אושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA).

מיליקן רוכשת את אנקפסיס
Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוונת עם יותר ממאה וחצי שנים של מומחיות מדעית בחומרים, רכשה באופן רשמי אתEncapsys, LLC ("אנקפסיס"), מובילה עולמית בטכנולוגיות כימוס, מקבוצת Cypress Performance Group LLC ("Cypress"). העסקה נסגרה רשמית ב-18 באוקטובר 2021.

אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות באסיה עם אחת מחברות המס הגדולות באינדונזיה
Andersen Global - אנדרסן גלובל נכנסת לשוק האינדונזי עם שיתוף פעולה עם חברת Soewito, Fajar & Partners, הפועלת כ- TaxPrime, אחת מחברות יועצי המס הגדולות במדינה.

Digital Check מציגה סורק צ'קים TSX40 חדש לשווקים בינלאומיים
ה-TellerScan TSX40 הוא סורק המחאות העדכני ביותר של Digital Check, המיוצר באופן בלעדי עבור השוק הבינלאומי. פלטפורמה חדשה לחלוטין המשלבת את האלמנטים העיצוביים הטובים ביותר של סורקי סדרת TellerScan ו- SmartSource Elite, TSX40 מיועדת ללכידת תמונות קלות ובינוניות בשימוש בבנקאות קמעונאית ובעסקים.

SolarWinds תציג פתרונות ניהול לתפעול ה-IT בשבוע הטכנולוגיה GITEX 2021
פתרונות הניהול לתפעול ה-IT עטורי הפרסים מבית SolarWinds תומכים בשינוי אותו דורשת כיום הכלכלה הדיגיטלית

ThreatConnect שחררה את Risk Quantifier™ 6.0 - מניעה חדשנות מתמשכת בכימות של סיכוני סייבר
ההשקה החדשה מציגה תמיכה מלאה בתרחישי FAIR ותרחישי FAIR ממוכנים למחצה חדשניים שתוכננו להוציא מהתמונה סובייקטיביות, לזרז את מהירות האימוץ ולספק תוצאות מובילות פעולה לעסקים שצריכים לקבל החלטות פיננסיות מודעות סביב סיכון סייבר

המרכז המכוון לחקר האנרגיה של מכון החדשנות הטכנולוגית הופך לראשון באזור שישכפל פולסים אלקטרומגנטיים מתגובה גרעינית בגובה רב
*המרכז משתף פעולה עם מונטנה טכנולוגיות שבסיסה בשווייץ כדי להשיג פריצת דרך סימולטורית *פעימה אלקטרומגנטית גרעינית מגבירה את האוטונומיה של תאימות אלקטרומגנטית אזורית, בדיקות הגנה מפני הפרעות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI