דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Adagio Therapeutics מספקת עדכוני תוכניות נוגדנים לקורונה, כמו גם נקודות עיקריות עיסקיות ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2021
Adagio Therapeutics מספקת עדכוני תוכניות נוגדנים לקורונה, כמו גם נקודות עיקריות עיסקיות ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2021
חיים נוי 21/09/21 |  צפיות: 201

Adagio Therapeutics מספקת עדכוני תוכניות נוגדנים לקורונה, כמו גם נקודות עיקריות עיסקיות ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2021

נתונים חדשים התומכים בפוטנציאל של ADG20 הן לטיפול והן למניעת COVID-19 שיוצגו ב- IDWeek 2021

אוכלוסיית המטופלים בניסוי הקליני שלב 2/3 העולמי של ADG20 הורחב בעקבות הערכת IDMC

ההנפקה הושלמה בסך 355.8 מיליון דולר למימון המשך קידום פורטפוליו פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות בעלות פוטנציאל מגיפה

וולטהאם, מסצ'וסטס, 20 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, דיווחה היום על עדכונים על תוכנית הנוגדנים המובילה שלה ל- COVID-19, ADG20, כמו גם על נקודות השיא העסקיות האחרונות והתוצאות הכספיות של הרבעון השני 2021.

"ברחבי העולם, COVID-19 ממשיך להיות משבר בריאותי משמעותי המשפיע כמעט על כל קבוצות גיל. עם הופעתם המתמשכת של גרסאות חדשות, נטרול רחב של טיפולים שניתן להשתמש בהם הן לטיפול והן למניעה של המחלה הם קריטיים כדי לטפל באנדמיה הנוכחית, כמו גם בהתפרצויות עתידיות פוטנציאליות", אמר ד"ר טילמן גרנגרוס, Ph.D., מייסד שותף ומנכ"ל Adagio. "הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם שותפי CRO הגלובליים שלנו על ביצוע הניסויים הקליניים הגלובליים המתמשכים שלנו של ADG20, STAMP ו- EVADE, תוך הכנה למסחור העולמי הצפוי של ADG20, אם יאושר.

"ADG20 הוא נוגדן מובחן מאוד שאנחנו מקדמים באמצעות ניסויים מכריעים הן לטיפול והן למניעה של COVID-19. אנו מרוצים מההערכה האחרונה של נתונים לא מאושרים על ידי IDMC לניסוי EVADE, והתמיכה שלהם בתוכניות שלנו להרחיב את ההרשמה כך שתכלול מתבגרים ונשים הרות או מיניקות", אמרה ד"ר לין קונולי, M.D., Ph.D., המנהלת הרפואית של אדג'יו. "עד כה, יצרנו חבילת נתונים משכנעת עבור ADG20 הכוללת נטרול רחב של נגיף SARS-CoV-2 המקורי והווריאנטים הידועים של חששות במודלים במבחנה, כמו גם פרופיל פרמקוקינטי וסבילות נוחה בניסוי שלב 1 שלנו. יתר על כן, ב-IDWeek של השנה, נפרסם נתונים נוספים מניסוי שלב 1 שלנו, כמו גם פרטים לגבי תהליך בחירת המינון שלנו לטיפול ומניעה, שאנו מאמינים שתומכים עוד יותר בתפקיד החשוב שנוגדן חדשני זה יכול למלא במאבק במגפה המתמשכת".

עיקרי תוכנית ADG20 COVID-19

נתוני ADG20 חדשים שיוצגו בכרזות מרובות במהלך IDWeek: בכנס הווירטואלי IDWeek 2021, Adagio מתכננת להציג נתונים נוספים המדגישים את הפוטנציאל של ADG20 לספק הגנה מפני קורונה למשך עד שנה בהתבסס על מחצית החיים הממושכת שלו בבני אדם בשילוב עם יכולת הנטרול הרחבה והחזקה שלה המודגמת בבדיקות מעבדה. בנוסף, הנתונים תומכים בהערכה של מינון של 300 מ"ג, הניתן בהזרקה תוך שרירית אחת, בניסויים הקליניים הגלובליים המתמשכים שלב 2/3 STAMP (טיפול) ו- EVADE (מניעה). הנתונים יוצגו בכרזות מרובות, שיהיו זמינות למשתתפים רשומים בפלטפורמה הווירטואלית לאורך כל תקופת הכנס, שיתקיים בין ה-29 בספטמבר ל-3 באוקטובר 2021. המצגות כוללות:

*1086: מודל פרמקוקינטיקה של מערכת כמותית של כל הגוף המבוסס על פרמקוקינטיקה (QSP/PBPK) ש-priori חוזה פרמקוקינטיקה תוך-שרירית (IM) של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב הפועל לטיפול ומניעה של מחלת קורונה (COVID-19)

*633: תוצאות ראשוניות ממחקר שלב 1 במינון עולה יחיד להערכת בטיחות, סרום נגיפי מנטרל נוגדנים (sVNA) ופרופיל פרמקוקינטי (PK) של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב של מחצית החיים שפותח לטיפול ומניעה של מחלת קורונה (COVID-19)

*1089: שימוש במודל פרמקולוגיה של מערכת כמותית מבוססת פרמקולוגיה מבוססת פיזיולוגית (QSP/PBPK) לתמיכה בבחירת מינון של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב למחצית החיים שפותח למניעת מחלת קורונה (COVID-19)

*1088: מודל פרמקולוגיה של מערכת כמותית מבוססת פיזיולוגית שלמה (QSP/PBPK) לתמיכה בבחירת מינון של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב הפועל במחצית החיים לטיפול במחלת קורונה (COVID-19)

  • אוכלוסיית המטופלים התרחבה ב- EVADE בעקבות הערכת נתוני IDMC: הוועדה העצמאית לניטור נתונים (IDMC)לניסוי שלב 2/3 EVADE של ADG20 למניעת COVID-19 סיפקה לאחרונה המלצה להרחיב את ההרשמה לניסוי שלב 3 כך שתכלול מתבגרים בני 12ומעלה, נשים מבוגרות והרות או מניקות, כמו גם ירידה בפרוטוקול שצוין, זמןניטור לאחר הזרקה במרפאה. המלצות IDMC התבססו על סקירת נתוני הבטיחותוהסבילות הבלתי מאושרים באמצעות הביקור של יום 28 לאחר הטיפול מ-200 משתתפיםשנרשמו לחלק ההובלה שלב 2 של הניסוי.
  • השותפות עם BioconBiologicsמרחיבהאת התפוצה של טיפול נוגדני COVID-19 חזקים ומנטרלים באופן נרחב לחוליםבהודו ושווקים מתעוררים נבחרים: ברבעון השני של 2021, אדג'יו שיתפה פעולה עם BioconBiologics Ltd.כדילהילחם במשבר COVID-19 המתמשך בדרום אסיה. השותפות מספקתזכויות ביוקון לייצור ומסחור טיפול בנוגדנים המבוסס על ADG20 בהודו ושווקים מתעוררים נבחרים נוספים המבוססים על תהליךהייצור המסחרי שפותח עבור ADG20. כחלק מההסכם, Biocon תיתן גישה לנתונים מהניסויים הקליניים שלב 2/3 של Adagio,כמו גם לחבילת אישור השימוש הצפויה שלה לשימוש בשעת חירום והגשות רגולטוריותאחרות לתמיכה באישור או באישור חירום בהודו ובשווקים מתעוררים נבחרים אחרים.

דגשים עסקיים אחרונים

*דיוויד הרינג, מומחה עולמי לחיסונים ל-COVID-19, מונה למנהל התפעול הראשי: אדג'יו מינתה לאחרונה את דיוויד הרינג למנהל התפעול הראשי של החברה. מר הרינג מצטרף לאדג'יו מפייזר, שם שימש לאחרונה כראש עסקי ה-mRNA העולמי, עסק שנוצר במיוחד לניהול מאמצי COVID-19 גלובליים, כמו גם חיסונים עתידיים המשתמשים בטכנולוגיית mRNA, והוביל את השקת החיסון הראשון אי פעם ל-COVID-19 בארצות הברית. לפני תפקידו האחרון בפייזר, מר הרינג היה נשיא צפון אמריקה בפייזר, שם הוביל ארגון של 700 איש על פני סל של מוצרי חיסון למחלות COVID-19 ומנינגוקוק ופנאומוקוק.

*355.8 מיליון דולר ההנפקה הראשונית לציבור הושלמה בהצלחה: באוגוסט 2021 מכרה אדג'יו 20,930,000 מניות רגילות, כולל מימוש מלא של אופציית החיתום לרכישת 2,730,000 מניות משותפות נוספות במחיר הנפקה לציבור של 17.00 דולר למניה. התמורה ברוטו של ההנפקה, לפני הנחות חיתום ועמלות והוצאות הנפקה אחרות ששולמו על ידי אדג'יו, היו כ-355.8 מיליון דולר.

*שיתוף פעולה עם Scripps: אדג'יו חתמה על הסכם מחקר בלעדי עם מכון המחקר Scripps כדי לזהות מועמדים לחיסון מגן רחב למניעת שפעת וקורונה בטא.

* הדירקטוריון התרחב עם מובילי התעשייה כדי לתמוך בצמיחה עתידית: אדג'יו הודיעה לאחרונה על מינויים של שלושה ותיקי תעשייה ומומחי שטח לדירקטוריון שלה:

+ טום היימן, נשיא לשעבר של תאגיד הפיתוח ג'ונסון אנדג'ונסון (JJDC);

+ ד"ר אננד שאה, לשעבר סגן נציב לעניינים רפואיים ומדעיים במנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA); ו

+ מייקל ס. ויזגה, נשיא MSW ייעוץ בע"מ וסמנכ"ל הכספים לשעבר של גנזיים

תוצאות כספיות לרבעון השני 2021

  • נכון ל- 30 ביוני 2021, לאדג'יו היומזומנים, שווי מזומנים וניירות ערך סחירים של 392.5 מיליון דולר, הכולליםהכנסות נטו ממימון סדרה ג' שלה שהושלם באפריל. מזומנים פרופורמה, שווה ערךבמזומן וניירות ערך סחירים נכון ל-30 ביוני 2021 הם 719.6 מיליון דולר לאחרשהשפיעו על ההנפקה הראשונית לציבור שלנו שנסגרה ב-10 באוגוסט 2021.
  • הוצאות המחקר והפיתוח הכוללות מחקר ופיתוחבתהליך ברבעון השני של 2021 הסתמו ב- 37.6 מיליון דולר.
  • הוצאות המכירה, הכללית והניהוליות לרבעוןהשני של 2021 הסתמכו על 7.1 מיליון דולר.
  • ההפסד הנקי ברבעון השני עמד על 44.7 מיליוןדולר, או 0.18 דולר למניה.

אודות ADG20

ADG20, נוגדן חד שבטי המתמקד בחלבון ספייק של SARS-CoV-2 ווירוסים קשורים, מפותח למניעה וטיפול ב- COVID-19, המחלה הנגרמת על ידי SARS-CoV-2. ADG20 תוכנן להחזיק בעוצמה גבוהה ונטרול רחב נגד SARS-CoV-2 ו- clade 1 sarbecoviruses נוספים, על ידי מיקוד אפיטופ שמור מאוד בתחום איגוד הקולטן. ADG20 מציג פעילות נטרול חזקה נגד זן SARS-CoV-2 המקורי, כמו גם את כל גרסאות החשש הידועות. ADG20 יש פוטנציאל להשפיע על שכפול ויראלי ומחלות הבאות באמצעות מנגנוני פעולה מרובים, כולל חסימה ישירה של כניסה ויראלית לתא המארח (נטרול) וחיסול תאים מארחים נגועים באמצעות פעילות מפעילות חיסון מולדת בתיווך Fc. ADG20 מנוהל על ידי זריקה תוך שרירית אחת, ותוכנן להיות בעל מחצית חיים ארוכה, במטרה לספק הגנה מהירה ועמידה כאחד. אדג'יו מקדמת ADG20 באמצעות ניסויים קליניים מרובים על בסיס גלובלי.

אודות Adagio Therapeutics

Adagio היא חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה. סל הנוגדנים של החברה עבר אופטימיזציה באמצעות יכולות הנדסת הנוגדנים המובילות בתעשייה של Adimab ונועד לספק למטופלים ולקלינאים שילוב מרבי של עוצמה, רוחב, הגנה עמידה (באמצעות הארכת מחצית חיים), יכולת אי-עוצמה ובמחיר סביר. הפורטפוליו של נוגדני SARS-CoV-2 של אדג'יו כולל נוגדנים מרובים, שאינם מתחרים, מנטרלים באופן נרחב עם אפיטופים מחייבים מובהקים, בהובלת ADG20. Adagio הבטיחה את יכולת הייצור לייצור ADG20 עם יצרני חוזים של צד שלישי באמצעות השלמת ניסויים קליניים, ואם יאושר על ידי רשויות רגולטוריות, באמצעות השקה מסחרית ראשונית. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.adagiotx.com.

ליצירת קשר:

Media Contact:
Dan Budwick, 1AB
Dan@1abmedia.com

Investor Contact:
Monique Allaire, THRUST Strategic Communications
monique@thrustsc.com*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות
Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, הודיעה היום על נתוני הפריה חוץ גופית חדשים המדגימים פעילות נטרול נשמרת של הנוגדן המונוקלונלי שלה (mAb), ADG20, נגד פאנל מגוון של גרסאות SARS-CoV-2 במחזור, כולל גרסאות למבדה ומו החדשים.

אנה אמיצ'ארלה מנכ"לית EthosEnergy הוכרה כמנהלת הבכירה של שנת 2021
מגזין פאוור כיבד מנהלים חדשניים מתעשיית ייצור החשמל במהלך טקס פרסים בוועידת Experience Power אמש. בעקבות קריאה עולמית למועמדויות, ההגשות הצטמצמו לרשימה קצרה של מתמודדים ראויים לפרסים ל-15 קטגוריות.

סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM
משקיעה עם בעלי המניות המייסדים וצוות הניהול כדי לתמוך בצמיחה אורגנית ולהאיץ את מפת הדרכים של מיזוגים ורכישות עבור ספקית ניהול המשכנתאות, החוק והדיגיטל המובילים של איבריה ובאמריקה הלטינית

ניסוי קליני לבדיקת תכשיר נוזלי המבוסס על קנבידיול (CBD) של חברת ANANDA Scientific לטיפול בהפרעות של שימוש יתר באופיואידים
ANANDA Scientific Inc., חברת ביוטכנולוגיה לפיתוח תרופות, הודיעה על ביצוע ניסוי קליני לבדיקת השפעתה של תרופה מחקרית בשם Nantheia™ ATL5, המבוססת על קנבידיול (CBD), בפורמולציה נוזלית ייחודית שהינה חלק מהקניין הרוחני של החברה. החברה עושה שימוש בטכנולוגיה מוגנת פטנט, כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. הבקשה לאישור התרופה החדשה (IND) לניסוי זה אושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA).

מיליקן רוכשת את אנקפסיס
Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוונת עם יותר ממאה וחצי שנים של מומחיות מדעית בחומרים, רכשה באופן רשמי אתEncapsys, LLC ("אנקפסיס"), מובילה עולמית בטכנולוגיות כימוס, מקבוצת Cypress Performance Group LLC ("Cypress"). העסקה נסגרה רשמית ב-18 באוקטובר 2021.

אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות באסיה עם אחת מחברות המס הגדולות באינדונזיה
Andersen Global - אנדרסן גלובל נכנסת לשוק האינדונזי עם שיתוף פעולה עם חברת Soewito, Fajar & Partners, הפועלת כ- TaxPrime, אחת מחברות יועצי המס הגדולות במדינה.

Digital Check מציגה סורק צ'קים TSX40 חדש לשווקים בינלאומיים
ה-TellerScan TSX40 הוא סורק המחאות העדכני ביותר של Digital Check, המיוצר באופן בלעדי עבור השוק הבינלאומי. פלטפורמה חדשה לחלוטין המשלבת את האלמנטים העיצוביים הטובים ביותר של סורקי סדרת TellerScan ו- SmartSource Elite, TSX40 מיועדת ללכידת תמונות קלות ובינוניות בשימוש בבנקאות קמעונאית ובעסקים.

SolarWinds תציג פתרונות ניהול לתפעול ה-IT בשבוע הטכנולוגיה GITEX 2021
פתרונות הניהול לתפעול ה-IT עטורי הפרסים מבית SolarWinds תומכים בשינוי אותו דורשת כיום הכלכלה הדיגיטלית

ThreatConnect שחררה את Risk Quantifier™ 6.0 - מניעה חדשנות מתמשכת בכימות של סיכוני סייבר
ההשקה החדשה מציגה תמיכה מלאה בתרחישי FAIR ותרחישי FAIR ממוכנים למחצה חדשניים שתוכננו להוציא מהתמונה סובייקטיביות, לזרז את מהירות האימוץ ולספק תוצאות מובילות פעולה לעסקים שצריכים לקבל החלטות פיננסיות מודעות סביב סיכון סייבר

המרכז המכוון לחקר האנרגיה של מכון החדשנות הטכנולוגית הופך לראשון באזור שישכפל פולסים אלקטרומגנטיים מתגובה גרעינית בגובה רב
*המרכז משתף פעולה עם מונטנה טכנולוגיות שבסיסה בשווייץ כדי להשיג פריצת דרך סימולטורית *פעימה אלקטרומגנטית גרעינית מגבירה את האוטונומיה של תאימות אלקטרומגנטית אזורית, בדיקות הגנה מפני הפרעות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI