דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
איריס וינשטיין 15/07/21 |  צפיות: 750

Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי OFFSITE, ספקית אמריקאית לשירותים מנוהלים ותפעול דאטה סנטרים, בחרה בטכנולוגיית האחסון של Infinidat כדי לתמוך בצמיחה של עסקיה. טכנולוגיית האחסון של Infinidat החליפה את מערכי ה-flash ש- OFFSITE השתמשה בהם על מנת לעמוד בדרישות הטכנולוגיות של לקוחות האנטרפרייז שלה.

Infinidat הזניקה לראשונה את OFFSITE לקנה מידה של פטה-בייט בשליש מהעלות של מערכי all-flash לאותו נפח אחסון זמין, אך ללא צורך להסתמך על דחיסה ודה-דופליקציה, אשר תחשיבם נחשב מאוד לא אמין ותלוי רבות באופי וסוג המידע שלקוחות הקצה מאחסנים, שהנו מגוון ומשתנה. OFFSITE אימצה את מודל התמחור האלסטי של Infinidat ומודל הצריכה הגמיש.

"בעזרת פתרון האחסון של Infinidat הצלחנו לעמוד בדרישות הטכנולוגיה של לקוחות אנטרפרייז ולספק שירותים אולטרה-מהירים, אך חסכוניים יותר", אמר ג'וזף ג. ריקארד, מנכ"ל ב- OFFSITE. "על ידי כך שבנתה את הענן הפרטי המקומי עבורנו, Infinidat מאפשרת לנו את הגמישות לשלם רק עבור נפח האחסון בו אנו משתמשים ולגדול על פי דרישה כאשר יש צורך בקיבולת גדולה יותר. היכולות שיש ל- Infinidat עם VMware מאפשרות לבצע הקצאה והרחבה של האחסון תוך דקות".

סטיב סאליבן, סגן נשיא בכיר למכירות, צפון אמריקה, ב-Infinidat, אמר כי "החישוב הכלכלי החיובי של פתרון האחסון של Infinidat משנה את כלכלת תעשיית האחסון ואת הציפיות של לקוחות אנטרפרייז וספקי שירותי ענן. ההצלחה של OFFSITE היא דוגמה מצוינת לחברה שגילתה כיצד Infinidat מספקת ביצועים גבוהים, 100% זמינות ואמינות, בעלות נמוכה יותר מפתרונות all flash של ספק אחר. מספר הולך וגדל של חברות מגלות זאת".

OFFSITE הוקמה בשנת 2001 כדאטה סנטר להתאוששות מאסון. היא צמחה מבסיס לקוחות אזורי באילינוי ובויסקונסין לספקית לאומית של שירותי ענן פרטיים, שירותי קו-לוקציה משותפים וייעודיים, שירותי התאוששות מאסון ופתרונות NOC לארגוני אנטרפרייז בינוניים. עם פעילות נוספת בשיקגו ובדנבר, היתרון המשמעותי של OFFSITE הוא מרכז ה-NOC ה"זמין תמיד" 24/7. אמינות החברה, שפלטפורמת האחסון צריכה להבטיח, ממשיכה למשוך בסיס מגוון של לקוחות.

הפתרון של Infinidat מיישר קו עם המטרה של OFFSITE להגדיר מחדש את חווית הדאטה סנטר. OFFSITE מספקת סביבה עתירת ביצועים ללקוחותיה לניהול תפעול הדאטה שלהם עם אחריות לאבטחה, תשתית חזקה, טכנולוגיה מובילה בתעשייה ומומחיות מקיפה.

קונסולידצית האחסון הייתה שיקול מרכזי בבחירת Infinidat. כעת OFFSITE יכול להכיל נפח של ארבעה פטה בייטים בפתרון אחד, דבר שמאפשר לחברה להרחיב את טביעת הרגל שלה ולגדול במהירות (דקות לעומת שבועות) כל זאת תוך שימוש בחומרה זמינה שאינה דורשת תהליכי רכש ופרויקטים מורכבים.

בהיבט ההגנה על נתונים ושחזור מידע, היכולת של Infinidat לבצע סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי שנלקחה גם היא בהחלטת OFFSITE והיא מהווה ערך מוסף להגנה על נתונים מפני מתקפות כופרה. סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי מאפשרים למנהלים לגשת או לשחזר את כל הנתונים על ידי שחזור מהיר של האחסון למצבו הקודם או על ידי שחזור קבצים ספציפיים מכל נקודת זמן בעבר. זוהי יכולת ייחודית המוצעת על ידי Infinidat, בה עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לייצר סנאפשוטים שהנם בלתי ניתנים לשינוי. OFFSITE יכולה כעת לספק ללקוחותיה שירות זה להגנה מפני התקפות כופרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.

מיזוג בין שתי מובילות Cyber Security
חברת Forcepoint רכשה את חברת Bitglass, זאת כחלק מהגשמת חזון SASE Data First שלה ארכיטקטורת ה Data-First SASE של Forcepoint עם יכולות אבטחת נתונים וקישוריות מתקדמות יחד עם פלטפורמתBitglass Security Service Edge תפשט באופן מהפכני את האופן שבו לקוחות יכולים לגשת, להגן ולהשתמש בנתונים בבטחה וביעילות בכל מקום ובכל מכשיר.

זברה טכנולוגיות מינתה את יפתח פריזדה למנהל פעילות Force5
יפתח פריזדה, מונה למנהל פעילות Force5, הפעילות המשותפת ל- F5 וזברה טכנולוגיות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי פריזדה על ניהול הדור הבא של פלטפורמת ההפצה של מוצרי F5 בישראל. פריזדה מביא אתו למעלה מ- 12 שנים של ניסיון בתחום המכירות, שיווק וניהול תיקי לקוחות.

זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות חדשנית ופורצת דרך בשם Force5. Force5 תספק שירותים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5, וכן שירותים מנוהלים בהתאם. השירותים שתספק הפעילות המשותפת מיועדים לשותפים (Resellers) וכוללים הדרכה, תמיכה, הטמעה ותחזוקה של המוצרים, במודל היברידי ובמודל ענני מלא, במטרה לייצר סביבה תומכת לשותפים.

חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר
חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר *** הגיוס ישמש להרחבת הפתרון שמחבר עובדים למערכות הארגוניות המותאם לצורת העבודה של ימינו ולהכפלת עובדי החברה עד סוף שנת 2021. סבב הגיוס הובל על ידי קרן הון הסיכון Glilot Capital Partners

כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה
26/07/21 | תוכנה
כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה ניהול נתונים מתקדם, מאפשר לארגונים לרכז מידע ממקורות שונים במקום מרכזי אחד, לטייב אותם ולקבל מהם תובנות קריטיות להמשך

מחקר F5 Labs: מספר התקפות ה-DDoS עלה בשנת 2021 וההאקרים מתוחכמים יותר
ניתוח חדש של F5 Labs קובע כי התקפות מניעת שירות מבוזרות (DDoS) גדלות הן במספרן והן במורכבותן. נתונים שנאספו על ידי מרכז ה-SOC של F5 Silverline וצוות ה-SIRT של החברה מצאו כי התקפות DDoS עלו ב -55% בין ינואר 2020 למארס 2021. ברוב האירועים הללו (54%) נעשה שימוש בוקטורי תקיפה מרובים, דבר שמצביע על תחכום הולך וגובר ועל תוקפים נחושים יותר.

ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי OFFSITE, ספקית אמריקאית לשירותים מנוהלים ותפעול דאטה סנטרים, בחרה בטכנולוגיית האחסון של Infinidat כדי לתמוך בצמיחה של עסקיה. טכנולוגיית האחסון של Infinidat החליפה את מערכי ה-flash ש- OFFSITE השתמשה בהם על מנת לעמוד בדרישות הטכנולוגיות של לקוחות האנטרפרייז שלה.

צים ו-Data Science Group מקימות מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית
חברת הספנות הבינלאומית צים (NYSE: ZIM) וחברת Data Science Group (DSG), מקימות במשותף מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית. המרכז, יעסוק בפיתוח פתרונות בינה מלאכותית ולמידת מכונה, משלב הרעיון עד לשלב המימוש, במטרה לייצר ערך תחרותי משמעותי לצים בזירה הגלובלית. בין התחומים בהם יתמקד המרכז ניתן למנות את תחומי הלוגיסטיקה, התפעול, הפיננסים והמסחר.

חברת Data Science Group ממנה את ד"ר אדם קובני לדירקטור למדעי הנתונים
חברת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ד"ר אדם קובני (42) לדירקטור למדעי הנתונים. במסגרת תפקידו ד"ר קובני יוביל פרויקטים אסטרטגיים בתחום למידת המכונה ויהיה שותף לעיצוב החזון האלגוריתמי של החברה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI