דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים Infinidat בונה מומנטום עם AIOps כדי לאפשר לארגוני אנטרפרייז לפשט ולשפר את תפעול מערכות המידע באמצעות אחסון-כשירות
Infinidat בונה מומנטום עם AIOps כדי לאפשר לארגוני אנטרפרייז לפשט ולשפר את תפעול מערכות המידע באמצעות אחסון-כשירות
איריס וינשטיין 01/07/21 |  צפיות: 1105

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה את אסטרטגיית האחסון-כשירות שלה (STaaS - storage-as-a-service) באמצעות טכנולוגיית AIOps ומודלי צריכה גמישים בקנה מידה של פטה-בייט. טכנולוגיית הלמידה העמוקה של ה- Neural Cache, הצעות AIOps, שותפויות אסטרטגיות ומודלים מבוססי צריכה הביאו למומנטום משמעותי לחברה, המסייע ללקוחות אנטרפרייז לפשט את תפעול מערכות המידע.

"היקף פתרונות AIOps מקצה לקצה של Infinidat מבדל אותנו בשוק האנטרפרייז ומאפשר תפעול מרכזי, המשפר את ניהול העלויות, לצד אחסון-כשירות מרובה פטה-בייט וניתן לגידול", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "אנו מובילים את הדרך לפישוט משמעותי של תפעול מערכות המידע בקנה מידה גדול. במקביל, אנו מסייעים ללקוחותינו לעמוד בהסכמי רמת השירות שלהם עם זמינות מובטחת של 100% וביצועים גבוהים ליישומים קריטיים. Infinidat מתואמת עם הדרישות של ארגוני אנטרפרייז ל- AIOps וממשיכה לחזק את הערך שהיא יוצרת עבור הלקוחות".

הבסיס הטכנולוגי של Infinidat מספק פתרונות אחסון נתונים עם זמינות של 100%, ביצועים גבוהים ועלות בעלות כוללת נמוכה ככל האפשר (TCO), בקנה מידה של פטה-בייט. גישת ה- AIOps הרב ממדית של Infinidat הינה קריטית לאספקת היתרונות הללו ללקוחות, כולל שילוב משלים של Neural Cache המוטמע במערכות Infinidat (AI-in-the-box), InfiniVerse® המשולב בכל פורטפוליו הפלטפורמות של Infinidat AI outside the box)), והאקוסיסטם הרחב של החברה הכולל שותפויות של טכנולוגיות AI.

Infinidat מציעה מודלים של תמחור מבוססי צריכה ומוסיפה בהתמדה יכולות על מנת להתאים לצרכי הלקוח. החברה מציעה את FLX, מודל עסקי שלם של OpEx וכדי לקבל רב-תכליתיות אופטימלית, היא יצרה תמחור אלסטי, שילוב ייחודי של תמחור CapEx ו- OpEx המרחיב את תכנית הקיבולת לפי דרישה "לשלם ככל שתגדל" (pay-as-you-grow). אלו מאפשרים ללקוחות לרכוש פתרונות של Infinidat בכל נקודה בספקטרום החל מ- CapEx ועד ל- OpEx. בשילוב עם יכולות ה- AIOps המקיפות של Infinidat, התוצאה היא חוויית STaaS המותאמת אישית לדרישות הארגון, בהן הדרישות הכלכליות, לאורך כל מחזור חיי הפריסה.

"הגישה של Infinidat לאחסון כשירות משכנעת בגלל השילוב של טכנולוגיית AIOps, שותפויות אסטרטגיות ומודלי צריכה גמישים", אמרה אמנדה רגנרוס, סגנית נשיא בכירה לפיתוח עסקי ב- US. Signal. "הימצאותן של טכנולוגיות AI ו-Neural Cacheב- InfiniBox משפרת את היכולת לפשט את התפעול וליצור את חוויית ה'הגדר-ושכח' ש- Infinidat ידועה בה. ל- Infinidat מומחיות ב- AIOps שהיא קריטית עבורנו בבניית שירותים ייחודיים ללקוחותינו, והיא מספקת SLAs, כמו ביצועים ואמינות, תוך מזעור עלויות".

החברה הרחיבה גם את האקוסיסטם שלה לאינטגרציה עם ספקי פתרונות ענן וענן היברידי של צד שלישי, דבר שמאפשר ללקוחות למנף אוטומציה ותזמור בענן, ואת פלטפורמת ה- AIOps שלה. הרחבה זו מאחדת את יכולות ה-AI בתשתית שמעבר לפתרונות של Infinidat. האקוסיסטם, שכבר משתלב עם פתרונות מגוונים של VMware, OpenStack ו- Kubernetes, כולל שיתופי פעולה אסטרטגיים עם Virtana ועם שחקנים מרכזיים אחרים כדי לאפשר ליותר מ-10 פלטפורמות AIOps להיות מתואמות עם InfiniBox. הדבר מרחיב ללקוחות את האפשרויות למנף את העוצמה של AIOps בכל סביבות הספקים הרבים שלהם.

Neural Cache מספק יכולות למידה עמוקה מובנות ב- InfiniBox® ו- InfiniGuard® המייעלות את סביבות התשתית והיישומים באופן שוטף. ה- Neural Cacheמסתגל באופן דינמי לדרישות משתנות של יישומים, משתמשים וביצועים, אך ללא תקורה ניהולית, ומספק חוויה של אפס מגע, 'הגדר ושכח'. ה- AI in the boxהייחודי של Infinidat מאפשר לארגון עמידה ביעדי SLA, יכולות ניבוי ושילוב אופטימלי של מדיות שנמצאות בבסיס פתרון האחסון.

InfiniVerse®, המשלים את יכולות ה-AI המובנות במערכות של Infinidat, הוא פתרון תוכנה-כשירות (SaaS), המספק סביבת AIOps מאוחדת עבור נכסי Infinidat המלאים של לקוחות החברה. כחלק הראשון בהצעת ה-AI-outside-the-box של החברה, InfiniVerse מספק ניתוח בר חיזוי, גילוי מוקדם של בעיות ותמיכה משופרת ופרואקטיבית - מרכיב מרכזי המאפשר חווית אחסון-כשירות ללקוחות החברה, ללא תשלום נוסף.

Infinidat ממנפת את ארכיטקטורת האחסון מוגדרת התוכנה שלה, הכוללת שימוש ב- AIOps עבור תשתיות מרכזיות ושירותי נתונים עם יכולת בקרה. החברה מסייעת ללקוחות אנטרפרייז להשתמש ב- AIOps לצרכים תפעוליים של מערכות המידע על ידי מתן יכולות של ניהול קיבולת, אופטימיזציה של עלויות, ניהול עומסי עבודה וכלי ניתוח מבוססי AI.

למידע נוסף על מודלי הצריכה הגמישים של Infinidat לחץ כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.

מיזוג בין שתי מובילות Cyber Security
חברת Forcepoint רכשה את חברת Bitglass, זאת כחלק מהגשמת חזון SASE Data First שלה ארכיטקטורת ה Data-First SASE של Forcepoint עם יכולות אבטחת נתונים וקישוריות מתקדמות יחד עם פלטפורמתBitglass Security Service Edge תפשט באופן מהפכני את האופן שבו לקוחות יכולים לגשת, להגן ולהשתמש בנתונים בבטחה וביעילות בכל מקום ובכל מכשיר.

זברה טכנולוגיות מינתה את יפתח פריזדה למנהל פעילות Force5
יפתח פריזדה, מונה למנהל פעילות Force5, הפעילות המשותפת ל- F5 וזברה טכנולוגיות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי פריזדה על ניהול הדור הבא של פלטפורמת ההפצה של מוצרי F5 בישראל. פריזדה מביא אתו למעלה מ- 12 שנים של ניסיון בתחום המכירות, שיווק וניהול תיקי לקוחות.

זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות חדשנית ופורצת דרך בשם Force5. Force5 תספק שירותים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5, וכן שירותים מנוהלים בהתאם. השירותים שתספק הפעילות המשותפת מיועדים לשותפים (Resellers) וכוללים הדרכה, תמיכה, הטמעה ותחזוקה של המוצרים, במודל היברידי ובמודל ענני מלא, במטרה לייצר סביבה תומכת לשותפים.

חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר
חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר *** הגיוס ישמש להרחבת הפתרון שמחבר עובדים למערכות הארגוניות המותאם לצורת העבודה של ימינו ולהכפלת עובדי החברה עד סוף שנת 2021. סבב הגיוס הובל על ידי קרן הון הסיכון Glilot Capital Partners

כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה
26/07/21 | תוכנה
כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה ניהול נתונים מתקדם, מאפשר לארגונים לרכז מידע ממקורות שונים במקום מרכזי אחד, לטייב אותם ולקבל מהם תובנות קריטיות להמשך

מחקר F5 Labs: מספר התקפות ה-DDoS עלה בשנת 2021 וההאקרים מתוחכמים יותר
ניתוח חדש של F5 Labs קובע כי התקפות מניעת שירות מבוזרות (DDoS) גדלות הן במספרן והן במורכבותן. נתונים שנאספו על ידי מרכז ה-SOC של F5 Silverline וצוות ה-SIRT של החברה מצאו כי התקפות DDoS עלו ב -55% בין ינואר 2020 למארס 2021. ברוב האירועים הללו (54%) נעשה שימוש בוקטורי תקיפה מרובים, דבר שמצביע על תחכום הולך וגובר ועל תוקפים נחושים יותר.

ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי OFFSITE, ספקית אמריקאית לשירותים מנוהלים ותפעול דאטה סנטרים, בחרה בטכנולוגיית האחסון של Infinidat כדי לתמוך בצמיחה של עסקיה. טכנולוגיית האחסון של Infinidat החליפה את מערכי ה-flash ש- OFFSITE השתמשה בהם על מנת לעמוד בדרישות הטכנולוגיות של לקוחות האנטרפרייז שלה.

צים ו-Data Science Group מקימות מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית
חברת הספנות הבינלאומית צים (NYSE: ZIM) וחברת Data Science Group (DSG), מקימות במשותף מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית. המרכז, יעסוק בפיתוח פתרונות בינה מלאכותית ולמידת מכונה, משלב הרעיון עד לשלב המימוש, במטרה לייצר ערך תחרותי משמעותי לצים בזירה הגלובלית. בין התחומים בהם יתמקד המרכז ניתן למנות את תחומי הלוגיסטיקה, התפעול, הפיננסים והמסחר.

חברת Data Science Group ממנה את ד"ר אדם קובני לדירקטור למדעי הנתונים
חברת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ד"ר אדם קובני (42) לדירקטור למדעי הנתונים. במסגרת תפקידו ד"ר קובני יוביל פרויקטים אסטרטגיים בתחום למידת המכונה ויהיה שותף לעיצוב החזון האלגוריתמי של החברה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI