דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat מרחיבה את קו פתרונות InfiniBox עם פתרון SSA חדש
חברת Infinidat מרחיבה את קו פתרונות InfiniBox עם פתרון SSA חדש
איריס וינשטיין 17/06/21 |  צפיות: 1207

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מכריזה על InfiniBox SSA™, פתרון SSA (Solid State Array) פורץ דרך המספק את הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה עבור היישומים הארגוניים התובעניים ביותר. ה-InfiniBox SSA מבוסס על האלגוריתמים של למידה עמוקה המוכחים של Infinidat ושכבת זיכרון מטמון (DRAM) נרחבת. הפתרון יספק באופן עקבי תוצאות, ביצועים וזמן אחזור טובים יותר ממערכי ה-All-Flash (AFA) תוך מתן אותה חווית לקוח מוערכת, 100% זמינות ואמינות ללא פשרות של InfiniBox.

"החידוש של מערך ה-SSA החדש שלנו הוא בהתמקדות ביישומים ארגוניים תובעניים הדורשים רמות ביצועים גבוהות ביותר עם זמן אחזור נמוך וניתן לחיזוי כמעט לכל קלט/פלט", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "פתרון ה-InfiniBox המוכר שלנו משבש מערכי all-flash קונבנציונליים ומספק שילוב ייחודי ומשכנע מאוד של ביצועים, יכולת גידול, זמינות ועלות לרוב המכריע של עומסי העבודה בארגון. ה- InfiniBox SSA מרחיב כעת את יכולותינו כדי לעמוד בדרישות האחסון האינטנסיביות ביותר".

ה-InfiniBox SSA החדש מרחיב את משפחת InfiniBox עטורת הפרסים והוא הטכנולוגיה הראשונה של החברה המבוססת על SSA ב-100% לאחסון קבוע, אשר יחד עם תוכנת הלמידה העמוקה Neural Cache המוגנת על ידי פטנטים רבים, מעלה את הביצועים פורצי הדרך של ה-InfiniBox לשלב הבא, מעבר לכל מערך AFA מוכר.

ה-InfiniBox SSA מיועד לפרופילים הדורשים זמן אחזור נמוך ועקבי במיוחד ומהווה פתרון משלים לפתרון ה- InfiniBox הסטנדרטי ליישומים למטרות כלליות, שהם הרוב המכריע של יישומי הארגון. בסיס תוכנה משותף בין InfiniBox הסטנדרטי ל- InfiniBox SSA החדש מספק ניידות נתונים חלקה ושקופה בין הפלטפורמות, דבר שמאפשר ללקוחות להפחית את העלות הכוללת תוך אופטימיזציה של זמן אחזור בהתבסס על דרישות היישום.

משוב מלקוחות גלובליים שכבר פרסו והעריכו את ה-InfiniBox SSA היה חיובי ביותר. InfiniBox SSA מספק ביצועים מהירים מ-AFA באמצעות שימוש נרחב בזכרון מטמון DRAM שמופעל על ידי תוכנת ה- Neural Cache המוגנת בפטנט של Infinidat. DRAM וכונני Solid State (SSD) הם שתי טכנולוגיות זיכרון, אך DRAM הוא מהיר יותר משמעותית מכונני SSD מבוססי flash.

"ארכיטקטורת InfiniBox שינתה עבורנו את כללי המשחק, מכיוון שהיא מסייעת לנו לעמוד ב- SLA שלנו לעסקים בכל הנוגע לביצועים, 100% זמינות מובטחת, תמיכה וקלות שימוש", אמר מאט בירי, סמנכ"ל מערכות מידע ב-Tyler Technologies. "היישומים התובעניים ביותר, המייצגים כ-5% מעומס העבודה שלנו, דורשים זמן אחזור קבוע של אלפית השנייה. אנו שמחים לשלב את ה- InfiniBox SSA, הממנף את אותה ארכיטקטורה, Neural Cache ומערך התכונות של InfiniBox, עבור עומסי העבודה הגבוהים האלה".

"מחקרי השוק שלנו אישרו כי יישומים ארגוניים מסוימים דורשים זמן אחזור נמוך וביצועים גבוהים במיוחד. השגת איזון זה ומקסום המהירות היוו אתגר, הקורא לגישה חדשה החורגת מגישות קונבנציונליות" אמר פול נשוואטי, אנליסט בכיר ב-ESG. "האסטרטגיה שהופכת את האחסון של ה-back end למבוסס על SSA באופן מוחלט עם הביצועים הטובים ביותר לעומת כל מדיה, היא דרך חדשה לטיפול טוב יותר ביישומים הדורשים ביצועים גבוהים".

על ידי הצעת פתרונות InfiniBox ו-InfiniBox SSA, חברת Infinidat מאפשרת ללקוחות אנטרפרייז לבצע קונסולידציה ולטפל בעומסי העבודה שלהם עם שילוב נכון של ביצועים וזמן אחזור במחיר הנכון. לא רק שהמשתמשים ב-InfiniBox SSA מקבלים מהירות אדירה, אלא שהם נהנים גם מקלות שימוש, יכולת גידול, זמינות גבוהה בעלות כוללת נמוכה יותר (TCO), תכונות שהביאו את פלטפורמת InfiniBox לביקוש רב בקרב ארגונים וספקי שירותים כאחד".

זמינות

ה- InfiniBox SSA זמין כיום לשימוש כלל הארגונים (GA). למידע נוסף הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.

מיזוג בין שתי מובילות Cyber Security
חברת Forcepoint רכשה את חברת Bitglass, זאת כחלק מהגשמת חזון SASE Data First שלה ארכיטקטורת ה Data-First SASE של Forcepoint עם יכולות אבטחת נתונים וקישוריות מתקדמות יחד עם פלטפורמתBitglass Security Service Edge תפשט באופן מהפכני את האופן שבו לקוחות יכולים לגשת, להגן ולהשתמש בנתונים בבטחה וביעילות בכל מקום ובכל מכשיר.

זברה טכנולוגיות מינתה את יפתח פריזדה למנהל פעילות Force5
יפתח פריזדה, מונה למנהל פעילות Force5, הפעילות המשותפת ל- F5 וזברה טכנולוגיות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי פריזדה על ניהול הדור הבא של פלטפורמת ההפצה של מוצרי F5 בישראל. פריזדה מביא אתו למעלה מ- 12 שנים של ניסיון בתחום המכירות, שיווק וניהול תיקי לקוחות.

זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות חדשנית ופורצת דרך בשם Force5. Force5 תספק שירותים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5, וכן שירותים מנוהלים בהתאם. השירותים שתספק הפעילות המשותפת מיועדים לשותפים (Resellers) וכוללים הדרכה, תמיכה, הטמעה ותחזוקה של המוצרים, במודל היברידי ובמודל ענני מלא, במטרה לייצר סביבה תומכת לשותפים.

חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר
חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר *** הגיוס ישמש להרחבת הפתרון שמחבר עובדים למערכות הארגוניות המותאם לצורת העבודה של ימינו ולהכפלת עובדי החברה עד סוף שנת 2021. סבב הגיוס הובל על ידי קרן הון הסיכון Glilot Capital Partners

כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה
26/07/21 | תוכנה
כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה ניהול נתונים מתקדם, מאפשר לארגונים לרכז מידע ממקורות שונים במקום מרכזי אחד, לטייב אותם ולקבל מהם תובנות קריטיות להמשך

מחקר F5 Labs: מספר התקפות ה-DDoS עלה בשנת 2021 וההאקרים מתוחכמים יותר
ניתוח חדש של F5 Labs קובע כי התקפות מניעת שירות מבוזרות (DDoS) גדלות הן במספרן והן במורכבותן. נתונים שנאספו על ידי מרכז ה-SOC של F5 Silverline וצוות ה-SIRT של החברה מצאו כי התקפות DDoS עלו ב -55% בין ינואר 2020 למארס 2021. ברוב האירועים הללו (54%) נעשה שימוש בוקטורי תקיפה מרובים, דבר שמצביע על תחכום הולך וגובר ועל תוקפים נחושים יותר.

ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי OFFSITE, ספקית אמריקאית לשירותים מנוהלים ותפעול דאטה סנטרים, בחרה בטכנולוגיית האחסון של Infinidat כדי לתמוך בצמיחה של עסקיה. טכנולוגיית האחסון של Infinidat החליפה את מערכי ה-flash ש- OFFSITE השתמשה בהם על מנת לעמוד בדרישות הטכנולוגיות של לקוחות האנטרפרייז שלה.

צים ו-Data Science Group מקימות מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית
חברת הספנות הבינלאומית צים (NYSE: ZIM) וחברת Data Science Group (DSG), מקימות במשותף מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית. המרכז, יעסוק בפיתוח פתרונות בינה מלאכותית ולמידת מכונה, משלב הרעיון עד לשלב המימוש, במטרה לייצר ערך תחרותי משמעותי לצים בזירה הגלובלית. בין התחומים בהם יתמקד המרכז ניתן למנות את תחומי הלוגיסטיקה, התפעול, הפיננסים והמסחר.

חברת Data Science Group ממנה את ד"ר אדם קובני לדירקטור למדעי הנתונים
חברת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ד"ר אדם קובני (42) לדירקטור למדעי הנתונים. במסגרת תפקידו ד"ר קובני יוביל פרויקטים אסטרטגיים בתחום למידת המכונה ויהיה שותף לעיצוב החזון האלגוריתמי של החברה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI