דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat משיקה תוכנית הסמכת שותפים
חברת Infinidat משיקה תוכנית הסמכת שותפים
איריס וינשטיין 22/04/21 |  צפיות: 905

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, משיקה תוכנית הסמכה שתסייע לצייד ולקדם את שותפיה העסקיים ברחבי העולם. תוכנית חדשה זו, המציעה מסלולי הכשרה מרובים ומהווה הרחבה של ההכשרה און-ליין הקיימת עבור השותפים, משקפת את מחויבותה ארוכת הטווח של Infinidat לשותפים. תכנית הסמכה זו תסייע לשפר את יכולתם של השותפים לתת מענה לדרישות המתפתחות והמורכבות של לקוחות אנטרפרייז באמצעות פתרונות אחסון הנתונים של Infinidat.

באמצעות תוכנית ההסמכה החדשה - Infinidat Accreditation Program - לשותפים יש כעת אפשרות להוכיח ללקוחות בשוק האנטרפרייז כי הם הוכשרו, נבדקו והוסמכו למכור את פתרונות אחסון הנתונים של Infinidat. תוכנית ההסמכה מורכבת מארבעה מסלולים, המובילים בסופו של דבר להסמכה מלאה: מסלול הכשרה לשותף - Partner-ready Track, מסלול מכירות - Sales Track, מסלול טכנולוגי- Technology Track ומסלול פתרונות - Solutions Track.

"השותפים חשובים מאוד ל-Infinidat, ואנחנו ממשיכים להשקיע בהצלחה שלהם. תוכנית ההסמכה החדשה שלנו נועדה לעזור לשותפים לזכות בעסקאות חדשות ולהניע צמיחה עסקית", אמר חנן אלטיף, מנהל מכירות השותפים באזורי EMEA ו- APJ ב- Infinidat. "משמעות הרחבת ההכשרה און ליין שלנו היא, שלמרות ההגבלה בנסיעות, העבודה מהבית והפתיחה האיטית של מדינות עקב מגיפת הקורונה, השותפים שלנו עדיין יכולים לקבל את ההכשרה הדרושה להם כדי למכור פתרונות אחסון ארגוני ביעילות ב-2021 ואילך".

Infinidat חברה לאינטגרטורים ומשווקים בעלי ערך מוסף (VAR – value added resellers) לאורך עשר שנותיה כחברה, ומספקת הכשרה ותמיכה. עם הצמיחה המתמדת של Infinidat וחדירתה העמוקה יותר לשוק האנטרפרייז, תוכנית הערוצים של החברה נדרשה להתפתח, כפי שעשתה בשנה שעברה עם פורטל השותפים החדש.

השנה Infinidat נענתה לבקשותיהם של מספר גדל והולך של שותפים להגדיל את תוכנית ההכשרה על ידי פורמליזציה שלה עם רמות שונות של הסמכה רשמית. הביקוש לאחסון מרובה פטה-בייט הולך וגדל, דבר שיוצר הזדמנויות חדשות לשותפים נוספים. Infinidat מקדמת את תוכנית השותפים ברמה הגלובלית כדי לתמוך בצמיחה זו.

"הערך שאנו מקבלים מתכנית השותפים של Infinidat ממשיך לעלות. אנו מעוניינים מאוד בתוכנית ההסמכה החדשה של החברה," אמר סרגיי גרינצביץ', ראש מחלקת טכנולוגיות ופתרונות מתקדמים ב-Softline, אחד המשווקים הגדולים ביותר של Infinidat ברוסיה. "כל מה שאנחנו יכולים לעשות כדי להשיג יתרון מוביל בשוק עוזר לעסק שלנו. התמיכה שאנו מקבלים מצוות השותפים ב-Infinidat כדי לשפר את עמדתנו התחרותית היא יוצאת מן הכלל".

"ההשקעה של Infinidat בתוכנית השותפים מחזקת את המוטיבציה שלנו למכור את הפתרונות שלה מכיוון שאנחנו יודעים שהחברה תעשה כל שניתן כדי שנהיה מוכנים לזכות בפרויקטים חדשים", אמר ג'ו סיוקו, סמנכ"ל טכנולוגיה אזורי ב- CBTS. "העבודה עם Infinidat אינה רק עסקה - זוהי מערכת יחסים. כשותף, אנו מעריכים את המשאבים שיעזרו לנו לבצע את העבודה שלנו טוב יותר. האפשרות לקבל הכשרה חדשה און ליין בנוגע לפתרונות אחסון הנתונים של Infinidat ולהיות מוסמכים, בהחלט תעזור לנו להרחיב את העסק שלנו".

כחלק מפעולותיה להעצמת החוויה שיש לשותפים, ההכשרות און ליין של החברה שודרגו ושונו כדי לכסות מגוון רחב של תוכן אודות פתרונות החברה, תרחישים של מעורבות לקוחות והדרכה און ליין. צוות השותפים הנרחב של Infinidat פועל כדי לענות על דרישות ספציפיות לאזור. תוכנית ההסמכה החדשה תעזור להגביר את מוכנות השותפים לסייע ללקוחות אנטרפרייז וספקי שירותי ענן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר

Infinidat ממנה את בכיר תעשיית האחסון אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק (CMO). הרצוג, בכיר לשעבר בחברות האחסון העולמיות EMC ו- IBM, הצטרף ל-Infinidat החל מהיום (ה-20 לאוקטובר 2021) ומדווח למנכ"ל החברה פיל באלינג'ר.

F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על הרחבת תמיכתה בלקוחות המנהלים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאמצים טכנולוגיית קוד פתוח כדי להניע לחוויות דיגיטליות מודרניות.

Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI